Rat style и последици от него

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
brazy
Мнения: 227
Регистриран на: Сря 08 фев 2012 20:43
Автомобил: Passat B3
Двигател: 1.9TD AAZ 1993
Местоположение: София /Горубляне
Контакти:

Rat style и последици от него

Мнениеот brazy » Съб 30 авг 2014 20:06


Здравейте колеги , хванал съм малко ръжда по 5-тата врата и се чудя дали да не го "доръждясам" :mhihi Та въпроса ми е колко време ще изтрае преди да сдаде богу дух изчетох доста работи ама никъде го няма това като инфо . :love.vwclub




Потребителски аватар
dctr88
Мнения: 141
Регистриран на: Пон 26 май 2014 14:43
Автомобил: Audi 80
Двигател: 1Z
Местоположение: Варна

Re: Rat style и последици от него

Мнениеот dctr88 » Нед 31 авг 2014 8:51


brazy написа:Здравейте колеги , хванал съм малко ръжда по 5-тата врата и се чудя дали да не го "доръждясам" :mhihi Та въпроса ми е колко време ще изтрае преди да сдаде богу дух изчетох доста работи ама никъде го няма това като инфо . :love.vwclub

Един приятел си го направи на голфУ на предния капак преди 2г. точно и още не е мръднало.
пс: щом си чел доста, значи знаеш за лака отгоре и т.н.
пс2: а щом е тръгнала ръждичката, значи колата не е първа младост и 2-3г. да ти изкара това, една 5та врата ще ти е жълти стинки, ;)
пс3: един друг приятел си го направи на единия калник, но купи от моргата, направи него и си ги менти когато му е кеф, и това не е лош вариант, :)
пс4: да ти таковам пс-тата :mhihi


Потребителски аватар
brazy
Мнения: 227
Регистриран на: Сря 08 фев 2012 20:43
Автомобил: Passat B3
Двигател: 1.9TD AAZ 1993
Местоположение: София /Горубляне
Контакти:

Re: Rat style и последици от него

Мнениеот brazy » Нед 31 авг 2014 16:24


хахаха да колега малко много пс-та станаха :scare3 иначе набор е колата 93 (са се чуствам стар :cry )а пък имам пета врата бонус при покупката ама се чудех колко издържа мерси за инфото :beer



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 177 госта