Голф3 лек оптичен тунинг...

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
idkedikov
Мнения: 914
Регистриран на: Вто 27 сеп 2005 15:49
Автомобил: VW Passat 3bg
Двигател: AVF
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнениеот idkedikov » Пон 22 сеп 2008 20:27


Супер е станало колега само едно по-ниско окачване и трябва ;) :да:




Потребителски аватар
GPower
Мнения: 274
Регистриран на: Съб 15 дек 2007 12:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна и у нас

Мнениеот GPower » Пон 22 сеп 2008 20:33


Не съм фен на спортното окачване колега и на ремусите.Просто са ми анти.Благодаря радвам се че ти харесва


Потребителски аватар
dessident
Мнения: 346
Регистриран на: Чет 12 юни 2008 0:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот dessident » Пон 22 сеп 2008 21:20


Вярно България не е страната която предоставя каране с спортно окочване и ниски коли .... но опредлено стойката и стабилността с него е мн добре като вариянт особенно които карат малко по бързо от обикновенното :) Но това си е личен избор все пак .... какво следва сега :) в проекта


kaspara11
Мнения: 9
Регистриран на: Чет 21 авг 2008 0:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Балчик

Мнениеот kaspara11 » Пон 22 сеп 2008 22:20


dessident написа:Вярно България не е страната която предоставя каране с спортно окочване и ниски коли .... но опредлено стойката и стабилността с него е мн добре като вариянт особенно които карат малко по бързо от обикновенното :) Но това си е личен избор все пак .... какво следва сега :) в проекта


Мдамм.... имаш право колега в БГ няма почти нито един качествено направен път, че да можеш да си позволиш ниска кола ,да де това си е мое мнение и вкусове много и все различни .... та иначе по темата .... браво колега колата е супер и да си я караш със здраве :drive :mrgreen:


Atanas14
Мнения: 749
Регистриран на: Пон 03 апр 2006 9:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Atanas14 » Вто 23 сеп 2008 0:00


GTI EDITION написа:Не съм фен на спортното окачване колега и на ремусите.Просто са ми анти.Благодаря радвам се че ти харесва


ти нищо не каза, голф който не е съборен на земята не можеш да го накараш да изглежда добре. по никакъв начин


Потребителски аватар
GPower
Мнения: 274
Регистриран на: Съб 15 дек 2007 12:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна и у нас

Мнениеот GPower » Вто 23 сеп 2008 6:17


Незнам поне за сега несмятам да слагам спортно окачване,пък знае ли човек с каква мисъл ще се сабуди на другия ден.Иначе ето една точилка на която ме кефи стоиката абе и всичко в неяИзображение


Потребителски аватар
dessident
Мнения: 346
Регистриран на: Чет 12 юни 2008 0:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот dessident » Вто 23 сеп 2008 11:34


Tomcat написа:
GTI EDITION написа:Не съм фен на спортното окачване колега и на ремусите.Просто са ми анти.Благодаря радвам се че ти харесва


ти нищо не каза, голф който не е съборен на земята не можеш да го накараш да изглежда добре. по никакъв начин


ааааа е за това говоря ....


Потребителски аватар
Stefan
R.I.P Madcap
Мнения: 18394
Регистриран на: Пет 16 сеп 2005 8:50
Автомобил: VW mk1 Cabrio VW mk2 Black Betty
Двигател:
Местоположение: Чепеларе/Пампорово

Мнениеот Stefan » Вто 23 сеп 2008 13:24


Тоя на снимката има много добра стойка :wink:


Потребителски аватар
GPower
Мнения: 274
Регистриран на: Съб 15 дек 2007 12:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна и у нас

Мнениеот GPower » Вто 23 сеп 2008 16:31


Русенски е на колегата светослав12345


Потребителски аватар
extasyto
Мнения: 76
Регистриран на: Съб 23 дек 2006 11:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот extasyto » Вто 23 сеп 2008 22:01


GTI EDITION написа:Не съм фен на спортното окачване колега и на ремусите.Просто са ми анти.Благодаря радвам се че ти харесва

Ти хуу си против спортното окачване, само че при Голф не мисля, че може да се говори за кой знае каква возия.Така, че със спортното окачване само можеш да спечелиш.Отначало е малко търсене, но си заслужава всеки един завой който взимаш, и всяка една неравност която можеш да усетиш, и след т'фа да кажеш на Бате Бойко кой булевард е направен добре и кой не :)


Потребителски аватар
basis4eto
Мнения: 166
Регистриран на: Нед 29 апр 2007 12:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот basis4eto » Чет 11 дек 2008 12:26


Поздрави ! Като нов собственик на аутомобила се очаква и да продължа темата , та заемам се . Възможно най-бързо след закупуването се заех с поставянето на зелен неон тук и там . Поставил съм за сега пури в предна и задна броня , но не ми артисва за праговете нещо . Първо плитки са кухините , второ айде навийй болт в ламарината и захвани неон за прага . Мисълта ми е , знае ли някой в София къде се продават гумени ленти със светлодиоди / ЗЕЛЕНИ / , ама да не е коледни лампички , а плоска такава , абе не ги знам как се наричат , надявам се да сте ме разбрали . Запитал съм GTI EDITION къде могат да се намерят във Варна такива , но в момента съм в София , пък 2 седмици - търпило не търпи , а неона селски такъв само отпред и отзад . . . Иначе поставил съм в багажника една пура да свети зелено - мноу бяга ... :D Снимки ми се иска да кача , като приключа нацяло проекта green glow и да кача хубави снимки ... с чиста кола :oops:


Втора точка - абе къде аджеба може в София да отиде човек и да си дрифти необезпокояван и нашироко с колицата си ... :roll:

Гоуфеца бяга обаче , 2 седмици и за пръв път от шофьорската ми кариера ме спират и глобяват за превишена скорост .... :twisted:


Потребителски аватар
naneK
Мнения: 770
Регистриран на: Сря 23 авг 2006 13:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Провадия

Мнениеот naneK » Чет 11 дек 2008 14:59


:shock ...викаш подготвяш я за новогодишните празници... неони-меони. :D
Ако и сложиш и една звезда на антената ще пасне много добре. :lol: mhihi


vanko_vt
Мнения: 11
Регистриран на: Пон 24 дек 2007 23:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Велико Търново

Re: Голф3 лек оптичен тунинг...

Мнениеот vanko_vt » Съб 21 фев 2009 12:49


Колега не помня от каде ... ,но от някаде намерих тази твоя снимка... :lol: надявам се да не си останал без книжка в близките месеци както аз ... :banghead:


blinder
Мнения: 2758
Регистриран на: Съб 05 яну 2008 12:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Голф3 лек оптичен тунинг...

Мнениеот blinder » Съб 21 фев 2009 18:52


vanko_vt написа:Колега не помня от каде ... ,но от някаде намерих тази твоя снимка... :lol: надявам се да не си останал без книжка в близките месеци както аз ... :banghead:

Колата на колегата е продадена отдавна :wink:


Потребителски аватар
6669
Мнения: 3133
Регистриран на: Чет 21 юни 2007 20:35
Автомобил: VW Golf IV GTI TDI Exclusive
Двигател: AHF 1999
Местоположение: Асеновград

Re: Голф3 лек оптичен тунинг...

Мнениеот 6669 » Съб 21 фев 2009 23:22


blinder написа:
vanko_vt написа:Колега не помня от каде ... ,но от някаде намерих тази твоя снимка... :lol: надявам се да не си останал без книжка в близките месеци както аз ... :banghead:

Колата на колегата е продадена отдавна :wink:

а новият собственик е писал 2 поста над теб - "basis4eto" :wink:



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 120 госта