Откраднаха ми голфа СА 7500 МР. Намериха ми го ! Еуфория :)

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
stoqn_g60
Мнения: 4380
Регистриран на: Чет 31 май 2007 14:13
Автомобил: Audi 80
Двигател: ADA
Местоположение: у Софията

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот stoqn_g60 » Сря 11 мар 2009 22:27


Как да даде като е офф лайн :!: :!: :!: При първа възможност ще предостави материялите!!!!!!!!!




Потребителски аватар
SHARKI
Мнения: 156
Регистриран на: Сря 05 мар 2008 22:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот SHARKI » Сря 11 мар 2009 22:45


знам колко си харесваш Голфа дано се намери а тоя дет го е откраднал целата циганска махала да го мине :evil: наскоро имаше една шкода открадната така и се намери стискам палци и този път да е така :bowdown

това е Голфа :


Изображение
Изображение
Изображение


Потребителски аватар
Rakarov
един обикновен Голфаджия
Мнения: 386
Регистриран на: Съб 08 юли 2006 14:07
Автомобил: Polo GTI
Двигател: 1.8 Turbo
Местоположение: София
Контакти:

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот Rakarov » Сря 11 мар 2009 23:30


Съжалявам колеги, че не отговорях но бях по районните и току що се прибрах...направо не знам и аз...плаче ми се...лошото е, че директно си я им дадох...с ключове...запалена...отзад чантичката (талон,лична карта,ГО,ГТП,годишна винетка за 2009).
Характерни белези: Напукано предно стъкло,багажника отзад е издран,драскотина на дясната врата и още...
Случката е следната: В квартал Дианабад, излизам аз от нас в 8 без 15 и тръгвам на тренировки...обаче след 50 метра едно приятелче ме спря да ми покаже какво ауди си е купил...спирам аз пред блок 2А ( 5 етажен с гаражи на партера ) и понеже е студено, а аз всеки път когато го запаля и го оставям 5-10 минутки да загрее та го оставих да загрее...чантичката ми беше отзад...а пък аудито на приятелчето беше в един от гаражите...и го паркирах пред гаража...влизам вътре, палиме аудито и понеже нямах време и трябваше да тръгвам след по-малко от 5 мин. излизам и....
Затова колеги моля ви пазете си колите !!! Знаете...любовта е огромна, обаче после болката е неописуема !
Ето и снимка отвътре ако някой случайно нещо...
Изображение
Изображение
Благодаря на Шарки за съдействието !! Благодаря и на вас за подкрепата и желанието за помощ !


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот dobrin » Сря 11 мар 2009 23:39


Ужас, много неприятно! Най-вероятно ще се обадят! Гледай да ти е зареден телефона и да имаш пари в брой. Колкото и да е неприятно, точно такива случаи дебнат, защото знаят, че застрахователите не плащат.


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16286
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот Pichaga » Сря 11 мар 2009 23:43


100% ще се обадят...
лошото е при тая беднотия че искат вече 40-50% от стойността, а ти лев няма да вземеш от каското...
тъпа работа...


Потребителски аватар
Rakarov
един обикновен Голфаджия
Мнения: 386
Регистриран на: Съб 08 юли 2006 14:07
Автомобил: Polo GTI
Двигател: 1.8 Turbo
Местоположение: София
Контакти:

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот Rakarov » Сря 11 мар 2009 23:45


Дам..още в мига в, който разбрах че я няма знаех, че ще звъннат...и сега ги чакам...
Между другото още една четворка е изчезнала от квартала преди 3 дни...Направо не знам...гнусна държава или по-точно отвратително племе сме колеги...просто отвратително...


Потребителски аватар
Golf_Diesel_
Мнения: 2923
Регистриран на: Вто 02 дек 2008 22:08
Автомобил: Mercedes W210
Двигател: 290TD
Местоположение: Силистра

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот Golf_Diesel_ » Сря 11 мар 2009 23:59


Колега пожелавам ти да си намериш Голфчето а за престъпниците наказание.Забелязвам че много 3-ки и 4-ки крадат в момента. :banghead:


Потребителски аватар
Luper
Мнения: 903
Регистриран на: Пет 16 яну 2009 8:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот Luper » Чет 12 мар 2009 0:00


Rakarov написа:...Между другото още една четворка е изчезнала от квартала преди 3 дни...

:shock верно ли?!?! тоя блок 2а е някъде към Ловния парк нали? а другата 4ка знаеш ли от къде са я отмъкнали? аз преди няколко дни като се прибирах вечерта, видях в района на 105то две патрулки спрели и 5-6 полицаи с прожектори да оглеждат и търсят нещо

бахти, тъкмо и аз мислех да взимам такава кола


Потребителски аватар
Luper
Мнения: 903
Регистриран на: Пет 16 яну 2009 8:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот Luper » Чет 12 мар 2009 0:13


е кво наказание.. бахти тъпаците бе, как се ядосах!! death едни крадат, други се колят по мазета, трети още не могат да ходят, ама взимат колата на тате... кво става с тия хора бе


Потребителски аватар
morfei1
Мнения: 5670
Регистриран на: Съб 23 авг 2008 18:11
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот morfei1 » Чет 12 мар 2009 0:32


Светът е луднал, не е това, което беше.... :(


Потребителски аватар
relaxxx
Мнения: 1279
Регистриран на: Съб 19 юни 2004 11:28
Автомобил: 4x4
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот relaxxx » Чет 12 мар 2009 1:26


Спокойно колега, кола се преживява, ше си вземеш по хубава :):):)... тъпо че си я оставил да с ключовете само.....ше се оглеждам...


Потребителски аватар
XaBaTa™
Мнения: 1464
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 14:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот XaBaTa™ » Чет 12 мар 2009 2:35


Ебаси :shock
Нещо ако мога да бъда полезен, кажи! Свободен съм и за freeride из квартала ... :?


Потребителски аватар
ivo penkov
Мнения: 135
Регистриран на: Нед 14 дек 2008 12:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот ivo penkov » Чет 12 мар 2009 2:45


Пусни некоя снимка.Иначе номера го запомних.Акого набараме :beat_butt2


Потребителски аватар
VW_forever
Мнения: 558
Регистриран на: Вто 31 юли 2007 3:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Враца

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот VW_forever » Чет 12 мар 2009 2:48


По принцип, чета всички подобни теми, но не взимам отношение, причините- Ваското ги е обяснил добре.
Но в твоя случай има нещо, меко казано гнило.
Ще го споделя, с уговорката че:
така мисля, не твърдя че съм прав, не е невъзможно...
Rakarov написа:...Случката е следната: В квартал Дианабад, излизам аз от нас в 8 без 15 и тръгвам на тренировки...обаче след 50 метра едно приятелче ме спря да ми покаже какво ауди си е купил...спирам аз пред блок 2А ( 5 етажен с гаражи на партера ) и понеже е студено, а аз всеки път когато го запаля и го оставям 5-10 минутки да загрее та го оставих да загрее...чантичката ми беше отзад...а пък аудито на приятелчето беше в един от гаражите...и го паркирах пред гаража...влизам вътре, палиме аудито и понеже нямах време и трябваше да тръгвам след по-малко от 5 мин. излизам и....


1. Ако е искал някой да ти се похвали, 50 метра не са толкова голямо разтояние, че да се чака момента, когато бързаш за тренировка... има и телефони за тази работа.
2. Значи, спираш пред гаража с аудито- добре, ама защо затваряте вратата, при положение, че ще го палите :?:
... за да се издушите, за да не истинете- не мисля, смятам, че цялата работа е била:
- затворена врата, за да не виждаш какво става с колата ти
- работещо Ауди, за да не чуваш двигателят на твоята.

За мен това е единственото логично обяснение, ще се радвам да греша!
Това е постановка, просто точният човек, да бъде на точното място, в точното време от 3-5 минути е минимален.
Както morfei1 каза, светът не е това което беше, ще го допълня, че и приятелите не са това, което бяха... дано отново да греша.
Както се казва, очаквай неочакваното.

И да напиша, че съжалявам за случилото се, теб какво те грее...
Пожелавам ти да си я намериш и да имаш истински приятели, които не си връщат (препродават) колите, защото нещо не са били наред!
Успех!


Потребителски аватар
petarkolev
Мнения: 1702
Регистриран на: Пет 10 ное 2006 10:16
Автомобил: Jetta II 1.8
Двигател: RP
Местоположение: София

Re: Откраднаха ми голфа СА 7500 МР

Мнениеот petarkolev » Чет 12 мар 2009 8:25


VW_forever написа:По принцип, чета всички подобни теми, но не взимам отношение, причините- Ваското ги е обяснил добре.
Но в твоя случай има нещо, меко казано гнило.
Ще го споделя, с уговорката че:
така мисля, не твърдя че съм прав, не е невъзможно...
Rakarov написа:...Случката е следната: В квартал Дианабад, излизам аз от нас в 8 без 15 и тръгвам на тренировки...обаче след 50 метра едно приятелче ме спря да ми покаже какво ауди си е купил...спирам аз пред блок 2А ( 5 етажен с гаражи на партера ) и понеже е студено, а аз всеки път когато го запаля и го оставям 5-10 минутки да загрее та го оставих да загрее...чантичката ми беше отзад...а пък аудито на приятелчето беше в един от гаражите...и го паркирах пред гаража...влизам вътре, палиме аудито и понеже нямах време и трябваше да тръгвам след по-малко от 5 мин. излизам и....


1. Ако е искал някой да ти се похвали, 50 метра не са толкова голямо разтояние, че да се чака момента, когато бързаш за тренировка... има и телефони за тази работа.
2. Значи, спираш пред гаража с аудито- добре, ама защо затваряте вратата, при положение, че ще го палите :?:
... за да се издушите, за да не истинете- не мисля, смятам, че цялата работа е била:
- затворена врата, за да не виждаш какво става с колата ти
- работещо Ауди, за да не чуваш двигателят на твоята.

За мен това е единственото логично обяснение, ще се радвам да греша!
Това е постановка, просто точният човек, да бъде на точното място, в точното време от 3-5 минути е минимален.
Както morfei1 каза, светът не е това което беше, ще го допълня, че и приятелите не са това, което бяха... дано отново да греша.
Както се казва, очаквай неочакваното.

И да напиша, че съжалявам за случилото се, теб какво те грее...
Пожелавам ти да си я намериш и да имаш истински приятели, които не си връщат (препродават) колите, защото нещо не са били наред!
Успех!


Значи, абсолютно съгласен с колегата, тъкмо се гласях да пиша нещо подобно. Приятелчето ти е вътре в играта, сори че така се изказвам за човек който не познавам, но натам вървят нещата.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта