-= Преживелици зад геврека =-

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
luciuz
Мнения: 919
Регистриран на: Пет 11 юни 2004 11:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот luciuz » Чет 25 ное 2004 15:53


Годината 1999-та, деня 31 декември:)

Тръгваме в 18 часа от София за Карлово 3 коли хора да празнуваме нова година. Незнам дали си спомняте какво време беше тогава – имаше страшно много сняг и валеше непрекъсното. По магистралата караме с не повече от 70 км, движим се в колона един след друг посредата м/у 2-ра и 3-та лента. Мъка отвсякъде. Имаше много закъсали коли, които стояха в преспите отдясно. И така 3 часа докато стигнем до Пловдив... Знаехме горе долу къде се намира отбивката за Карлово, където щяхме да слезем от магистралата. Само че още не знаехме, че на всички отбивки няма да има нито една табела. И така минахме всички отбивки, защото не знаехме на коя да слезем . Спираме колите насред магистралата – директно в единственото платно, където можеше да се кара – вече нямаше никаква кола в двете посоки, и се чудим какво да правим – минаваше вече 21:30. Направо да посрещнем новата година насред магистралата. Момичетата бяха супер притеснени:))) Решихме да караме докато свърши мантинелата и да пробием снега, за да направим обратен завой. След няколко опита успяхме да завием и тръгнахме обратно. Пак имаше изоставени коли по пътя и изведнъж първата кола занесе и за малко да се удари. Оказа се,че от една такава кола излязъл човек. Спряхме всички и човека ни вика „Момчета имате ли gsm-и? Обадете се в полицията в Пловдив, те ме знаят и ще пратят коли“. Гледам го аз и се чудя защо ми е познат – той започна да раздава визитки и тогава се сетих. Беше един депутат от Пловдив - викаха му Лорда (сега не се сещам истинското му име). Това сигурно е бил единствения депутат без мобилен телефон.

Както и да е, с още малко мъки в 22:30 пристигнахме в хотела......:))





Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Burner_inc, thanis и 46 госта