Кой в какво се е блъскал/удрял

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
djankata74
Мнения: 114
Регистриран на: Съб 19 дек 2009 14:11
Автомобил: ford focus
Двигател: 1.6 dtci
Местоположение: madrid

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот djankata74 » Вто 08 фев 2011 14:23


Двапъти се обърнах с една w124 нищто ми нямаше беше голям късмет :lol: :lol: :lol:




Потребителски аватар
victorp
Мнения: 148
Регистриран на: Съб 10 фев 2007 22:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот victorp » Вто 08 фев 2011 20:48


Аз пък отнесох 3колчета а бордюрите там отнесоха гоуфо :(


Потребителски аватар
Maste-pro
Мнения: 235
Регистриран на: Пон 23 мар 2009 19:21
Автомобил:
Двигател:

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот Maste-pro » Вто 08 фев 2011 23:10


Едно Cherokee за 30 бона.....

При маневра назад и отнесох предната броня и един фар който беше на бронята. При мене имаше само счупен стоп........ Просто се неможах да повярвам как една 10 годишна кола би разбила по такъв брутален начин бронята и то на джип...


Потребителски аватар
Boka4o
Мнения: 34
Регистриран на: Нед 10 окт 2010 15:24
Автомобил: vw passat B5
Двигател: AFN 1998
Местоположение: sliven
Контакти:

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот Boka4o » Вто 08 фев 2011 23:52


Преди 2 гидини когато вземах книшка дядоми ми подари неговата кола джетта 81г но след 1 година една трагична нощ един пиян 1.82 промила на един завои ме удря вав вратите откам шофьора отарвах се леко но колата приличаше на полумесец и след това си земах голф 3 1.9 д


Потребителски аватар
feikot
Мнения: 3659
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 16:37
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN AVG
Местоположение: Казанлък/София

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот feikot » Сря 09 фев 2011 0:23


1 Заек с жигулката (раздроби се)
На зад с пасата в един камион за хляб,изкриви се товарната част а на мен само стопа се счупи :roll:
Ония ден една котка унищожих,ама не бях виновен,тя сама си го направи,излезе на пътя тръгна да се връща и после пак се засили към пътя...при 120 км/ч да те ударят 1800 килограма...не вярвам да е оживяла


extremekoko
Мнения: 128
Регистриран на: Пет 07 май 2010 19:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот extremekoko » Сря 09 фев 2011 0:55


аз имам 4ри удара за миналия януари 2011.Сичко ми тръгна от 8:30 сутринта на нова година 01.01.2011 час и малко преди удара се скарах със сестрами и с вече бившото ми гадже.Тя ми се разсърди и си тръгна от нас аз тругнах по нея но тя си фана такси запалих колата и я причаках пред тях исках да седнем да си поговорим да изясним ситуацията понеже тя ми се разсърди че съм отишал да защиту мои приятел които са го набили 2 пресечки през моя блок ... и незнам какво и стана скарахме се защото не съм и бил казал каде отива ала бала бил съм безодговорен да тръгвам да се бия незнам си кво незнам си що та както и да се причаках я пред тях непожела да си поговорим след което аз страшно много се ядосах прибрах се в нас изпокарах се още повече със сестрами и реших да утида някаде на спокоиствие ня бях пил тогава само се чукнах със шампанското за наздраве и запалих колата и реших да си отида насело Студена малко след перник един приятел се качи в колата понеже видя че съм нервен не се опита да ме спре само ми каза каде без мене и тругнахме карах доста бързо из софия и като се качих на магистралата карах с накаде 120 130 и на един лек завои застигнах едно такси и за да не го ударя натиснах леко спирачките но понеже беше лед задните гуми не са ми много хубави и колата леко и плавно тръгна на дясно когато предприех маневра да я изправя леко и бавно да я вкарам в права линя тя изведнъж се едно удари на камшик и се завартя наляво започнах да се влача странично натиснах спирачката но нищо и когато видях че ще се удара в мантинелата с приблизителна скорост от 70 80 върнах на трета навих волана с надеждата да я изправя почна да варти на леда савсем леко се изправи но вече беше късно и се ударих после смених калник фар мигач гредата под бронята ремонт на капака и на бронята сцепих рога на 2 места но за два дена я вкарах в пътя .втория удар ми беше връщаики на задна колата не я бях изчистил от нега и праснах една паркирана кола не я видях огънах малко моита под стопа а на другия му счупих бронята .третия удар се завартях пак на лед но със скорост от 15 20 километра щото тъкмо тръгвах и се завартях на един завои и прас пак в спряла кола счупих решетката ...и четвъртия удар ми беше на жълтите павета но тои беше савсем лек спрях в една мацка с мерцедес а класа излезна гаджето и питаме кво ще правиме аз му казах квото искаш пари нямам тои погледна видя че има малко черно от бронята ми вика това дали ше се махне аз му казах е са ти го махам веднага изжадих пастата от багажника и я оправих стиснахме си рацете и кои от каде е ....и така свърши каръшкия януари месец излезнах от черната дупка в която бях попаднал и са сичко е 6+... а от минали години имам 2 удара с кола преди 3 години и два отнесени бордюра с изкривени мостове просто си ме влекът ръчните ама тогава още се учех :)


Потребителски аватар
teneketo
Мнения: 442
Регистриран на: Вто 13 юли 2004 14:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот teneketo » Сря 09 фев 2011 9:34


Първия ми удар беше с Голфу в един камък.
ПРи решението ми да го пробвам като оф роуд из една поляна с много висока трева не видях една морена на Витоша. Е спрях се бързо и ентусиазма ми се изпари на секундата.
После пак с Голфу - при изпреварване на камион, същия и той почна да изпреварва. Но за двама ни нямаше място на платното. Възможните алтернативи - или под камиона или в банкета на насрещното. Отървах се само със спукана гума и смазана джанта.
После със Ситроен ксара пикасо- ( то това ми беше и най зверската катастрофа) бях се засилил на мокро ( като си мисля че френската пущина е като Голфу и е стабилен в завоите ) и един завой просто се изправи. ЗА съжаление в него в това време имаше един човечец с едно пежо 307 на година и половина. Резултата за него беше две врати колонка и смазан заден калник. Още немога да си го простя бях на 100 % виновен. А човечеца се отнесе с такова разбиране.
После със същия Ситроен - ще паркирам до едно дърво. Беше вечер и така ми се спеше, че не видях на дървото един чеп отрязан който илизаше доста пред стъблото. Е същия влезе в багажника.
Смятам да съм приключил вече.


pistina
Мнения: 7
Регистриран на: Чет 23 сеп 2010 21:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofiq

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот pistina » Пон 28 фев 2011 19:31


сас голф 3 вав татра на заден ход пораженията на голфа бяхя заден капак стакло 2стопа и десен панел и с оште 4 коли


Потребителски аватар
sempay_stz
Мнения: 184
Регистриран на: Съб 28 мар 2009 20:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот sempay_stz » Съб 05 мар 2011 0:31


На магистрала тракия ,посока софия-пловдив.
На влизане в тунела превзех стената,след рязка маневра(силен ляв после десен)
зада избегна колата пред мен.Понеже се движех малко по бързо от колкото трябваше. :oops:

Последна промяна от sempay_stz на Вто 27 сеп 2011 1:08, променено общо 1 път.


valku
Мнения: 343
Регистриран на: Съб 28 ное 2009 0:40
Автомобил: VW Passat B5 1.9 TDI
Двигател: AFN
Местоположение: Габрово

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот valku » Съб 05 мар 2011 1:01


1. Катастрофа с един форд мондео в един гараж (не карах аз) имаше дъжд и шофьора не внимаваше и гледаше надолу и докато се усетя да му кажа спри вече бяхме паркирали в гаража. Последствията бяха пръснат картер от бордюра, спукани предни гуми, пръсната броня и продадени останки от колата за 600 лева.
2. С едно алфаромео в завой със 140 (пак не шофирах аз) колата се удря в бордюра превърта се във въздуха и пада на гуми на една полянка която е малко по-надолу от кадето хвръкнахме, на мен и на шофьора ни нямаше абсолютно нищо. Щетите по колата бяха леки на пръв поглед но после излезе, че трябва да сменя двигател и цяла предница и задница 2 гуми бяха спукани и угънати джанти.

2те катастрофи са ми обеца на ухото и се моля никога да не преживявам подобно нещо със собствената си кола и собственото си шофиране и изобщо с никого. Гледам да съм внимателен винаги. Единственото поражение което бях причинил беше с на вуйчо ми старата кола москвич алеко вкарвах я на двора на село и малко смесих боите на едната колона отляво - стана от невнимание и книжка на 1 месец.

Дано се размина само с тези неприятни случки. Пожелавам на всички да са по-внимателни и по-ограничени откъм скорости. Твърде много млади хора си отидоха заради келешлък, нека ние които имаме шанса да променим статистиките да го направим.

Поздрави! :)


Потребителски аватар
empaher
Мнения: 398
Регистриран на: Вто 11 сеп 2007 21:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот empaher » Съб 05 мар 2011 12:33


имам само 1 по сериозна катастрова...изпуснах 1 завой на витоша с висока скорост(или по скоро несъбразена с настулката) и остър завои + стари гуми....иначе преди 2-3 месеца избегнах катастрофа от която нямаше да ме има...карам си аз по борис3 в княжево посока център и на ляв завой (петък. целия трафик е посока перник) изведнъж както карам от завоя пред мен изкачат фарове на нивото на очите ми ,че и малко по високо,някакъв джип изпреварва в насрещното в завой без видимост,единствената реакция беше бърз десен и веднага ляв,леко се занесох ама овлядах положението(после съм треперил направо в рамките на 20-30мин) случката е на 50м от нас ,но бях ходил да сипвам гориво....Преди няколко дни минах минути след тежката катастрофа в бояна ....може би и този път съм имал късмет защото закъснявах за работа....Тези с джиповете и новите коли си мислят ,че са безсмъртни.....Не всички но повечето!


Потребителски аватар
marto9111
Мнения: 68
Регистриран на: Нед 25 окт 2009 9:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: В гаража

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот marto9111 » Пон 07 мар 2011 19:54


Аз като взех книжка след месец на Витоша челно в мантинела, след това една Captiva отзад, 2010 на Витоша на дрифт в завой със задницата в едно Baleno mhihi и с Е30 - ката изправих един завой на Витоша отново mhihi и пострадаха преден десен калник, броня и джанта.Няколко тотоара със задницата, няколко дрбни драскотини . ААа и едно куче блъснах с мотора mhihi


Потребителски аватар
Golfer_pz
Мнения: 741
Регистриран на: Чет 15 май 2008 14:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Chicago, Illinois

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот Golfer_pz » Съб 19 ное 2011 22:56


Днес за пръв път от как съм шофер се удариx на заден в бетонен стълб.... и това стана преди 3 часа - поражения броня, сгънат багажник, боя, и задно стъкло.... плаче ми се ама поне не е толкова сериозно :cry: И сега 2-3 дни по майстори и морги :( :cry: :|


Потребителски аватар
ilianmilenin
Мнения: 96
Регистриран на: Чет 17 фев 2011 22:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Дупница

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот ilianmilenin » Съб 19 ное 2011 23:00


с пасат 2ка карах по един автовоз и той реши в последния момент да пусне мигач за едно препятствие аз го нацелих отзад и отидох в една канафка обърсах цялата дясна страна на пасата а тоя от автовоза си продължи сигурен съм че не е усетил нищо.


Потребителски аватар
DA@KA
Мнения: 1081
Регистриран на: Съб 24 юли 2010 18:41
Автомобил: Caravelle
Двигател: ACV 1998
Местоположение: гр.Русе

Re: Кой в какво се е блъскал/удрял

Мнениеот DA@KA » Съб 19 ное 2011 23:09


Два заека през 500 метра след Вонеща вода в посока Трявна.Открих лова на заици :mrgreen: Не бях виновен те сами скочиха от канафката :drunk :bishop Буса е висок никакви поражения заиците са във фризера чакат ред. :beer



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта