Neon за колата...

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Ludia
Most Wanted
Мнения: 7924
Регистриран на: Пон 09 яну 2006 16:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Ludia » Нед 29 окт 2006 13:33


osvirepql написа:
Ludia написа:
osvirepql написа:Това за неона ми беше като идея ще помисля пак има време :lol: Вие ме направихте на.... :D До пролетта има време за размисъл :P А за неончетата в карката какво ще кажете :) Колко горе долу струват 4 примерно ?

аз съм сложил свето диоди,като съм ги скрил под корите отдолу при караката и съм ги насочил надолу.много е яко защото не се вижда източника на светлина.всеки свео диод ще ти свърши работа, дори и тези от запалките ;)


Да и това е идея :) По колко си сложил ?

по 1 диод, бре. ;)




Потребителски аватар
oSViRePql
Мнения: 1735
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 9:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот oSViRePql » Нед 29 окт 2006 14:22


Ludia написа:
osvirepql написа:
Ludia написа:
osvirepql написа:Това за неона ми беше като идея ще помисля пак има време :lol: Вие ме направихте на.... :D До пролетта има време за размисъл :P А за неончетата в карката какво ще кажете :) Колко горе долу струват 4 примерно ?

аз съм сложил свето диоди,като съм ги скрил под корите отдолу при караката и съм ги насочил надолу.много е яко защото не се вижда източника на светлина.всеки свео диод ще ти свърши работа, дори и тези от запалките ;)


Да и това е идея :) По колко си сложил ?

по 1 диод, бре. ;)


1 достатъчен ли е :shock Аз мислех поне по 4-5 :lol:


Потребителски аватар
Ludia
Most Wanted
Мнения: 7924
Регистриран на: Пон 09 яну 2006 16:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Ludia » Нед 29 окт 2006 15:38


абе един и като го насочиш към педалите например и ти се осветява едно петно с радиус 30см горе долу.ако искаш повече.то зависи и от диода.зимаш и пробваш



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: К.Одаджийски и 40 госта