Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
rumenski
Мнения: 173
Регистриран на: Съб 02 апр 2011 10:06
Автомобил: 2002 Passat B5.5
Двигател: 1.8T 170hp AWM
Местоположение: Добрич

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот rumenski » Пон 22 апр 2013 23:30


То в тая държава, луд да станеш да вардиш и да очакваш, пак когато не очакваш ще те оберат/окрадат или напакостят. Няма работата оправия, но аз лично съм си поръчал от щатите 3-канална аларма, която си има известител закачен на ключовете ми. И ако някой се доближи или пипне колата, веднага ме оведомява. И просто ще чакам да видя кой в моя квартал на Добрич ходи да чупи масово огледала, да реже гуми и да крадат касетофони. Дано успея да хвана някой в крачка, направо ще го размажа пред блока. Вече 2 пъти ми режат гуми, както и на доста други коли пред блока, а огледалото ми е чупено веднъж(да чукна на дърво).




Потребителски аватар
vanky
Мнения: 43
Регистриран на: Съб 01 ное 2008 13:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Крадци на Бургаския плаж(откраднаха ми мигачите)

Мнениеот vanky » Вто 30 апр 2013 19:10


Колеги ,днес ми откраднаха 2-та мигача на голфчето ,на плажа в Бургас .Бъдете внимателни!!!
:death :death :death :scare3 :scare3 :scare3 :scare3


Потребителски аватар
kuncs
Мнения: 2
Регистриран на: Пон 18 фев 2013 18:32
Автомобил: VW Bora 4motion TDI
Двигател: ATD

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот kuncs » Пет 03 май 2013 19:27


02.05.2013г. открадната антена :biggrin на голф 4 от паркинга на хотел метрополитън!
колата беше паркирана пред охранителн камера и видеото от нея мисля да го споделя с 7-мо


Потребителски аватар
mr_bush
Мнения: 3523
Регистриран на: Съб 05 май 2007 19:59
Автомобил: Vw Transporter T6
Двигател: 2016
Местоположение: Bg

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот mr_bush » Съб 04 май 2013 11:44


Преди около месец ми откраднаха от Аудито касетофона и акумулатора... преди няколко дни го намерих касетофона да се продава в продавалника. Приятел му звънна и се разбра с въпросния продавач да види касетофона. Видяхме се и се оказа, че е човек който познавам. Като ме видя, че съм паркирал близо до уговореното място и само спира.. поглежда ме... продължава... спира... поглежда ме... продължава..., а в ръката държи чанта, казах му да дойде и да видя какво носи в чантата. Взех чантата от ръката и видях моя касетофон! Момчето е 95-96 набор?! Не е наркоман с добро семейство и се занимава с глупости WTF?!?! Избяга ни... Вечерта в 23 часа отидохме да говорим с майка му... звънна на сина и, видяхме се с него и ни каза точно какво е станало и кой разбива колите (двама братя 96-97 набор), че е продавал касетофона, защото те нямали интернет и т.н. Видяхме се с въпросните братя и майка им, които живеят в страшна мизерия.. но на глава не можа да се излезе с тях. За по нататъка ще преценя как да процедирам с тях... :beat_butt2 ...отделно от полицията няколко пъти са ги хващали докато крадат акумулатори...
Прикачени файлове
IMG_5253.JPG
IMG_5250.JPG


Потребителски аватар
Lenks
Мнения: 254
Регистриран на: Пон 14 сеп 2009 15:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Lenks » Съб 04 май 2013 12:13


Тъжна работа


didoriginal
Фотограф на VWClubFest
Мнения: 2271
Регистриран на: Нед 23 яну 2005 16:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот didoriginal » Съб 04 май 2013 13:04


@mr_bush - като мизерстват да вземат да се хванат на работа, не да крадат. Процедирай както си му е редът - дело и т.н. Нека му виси в досието касетофончето за 30лв...


Потребителски аватар
Matematiks
Мнения: 3168
Регистриран на: Вто 27 ное 2007 17:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Matematiks » Съб 04 май 2013 23:32


Само бой ги оправя такива,ама от качествения :newsm66


Потребителски аватар
spyki_76
Мнения: 132
Регистриран на: Вто 17 фев 2009 20:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот spyki_76 » Пон 10 юни 2013 12:55


Е и аз да се присъединя към вас.Сутринта какво да видя няма ми патронника на вратата.
http://picbg.net/u/55192/38139/712002.jpg
http://picbg.net/u/55192/38139/712003.jpg
http://picbg.net/u/55192/38139/712004.jpg
Чудя се за какво им е...и си мисля че или са се опитали са откраднат колата и нещо ги е подплашило или с патронника да си направят ключ с който като се върнат да я откраднат или просто им трябвало патронника(но за какво ли)?.Ходих при ключар и той ми каза че за 100лв.ще ми сложи и пренареди патроник :banghead


Потребителски аватар
nogood
Мнения: 5
Регистриран на: Нед 08 яну 2012 0:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bulgaria

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот nogood » Чет 20 юни 2013 16:43


откраднаха ми CD плейъра имам голф 3 май с ключ са отключили за трети път е нямам думи
град Пловдив

Последна промяна от nogood на Чет 20 юни 2013 17:51, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
airjohn
Мнения: 707
Регистриран на: Вто 02 окт 2007 19:56
Автомобил: 2020 Skoda Karoq
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот airjohn » Чет 20 юни 2013 16:56


spyki_76 написа:Изображение

Чудя се за какво им е...и си мисля че или са се опитали са откраднат колата и нещо ги е подплашило или с патронника да си направят ключ ....:banghead


Бърка се с отвертка през дупката, завърта се и.....колата се отключва, а алармата ако е фабрична се изключва. Натам си представи сам.


Потребителски аватар
ka4o_pi4a
Мнения: 303
Регистриран на: Пет 13 юли 2012 12:00
Автомобил: Seat Leon
Двигател: ASV 2002
Местоположение: Благоевград

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот ka4o_pi4a » Чет 27 юни 2013 7:18


На мен в събота срещу неделя ми свиха капачките на джантите и на следващата вечер ги гледам в продавланика се продават, че и от моя край се е написал човека. Няма телефон, а като му пиша на лични да се видим да ги взема и не ми отговаря. Един познат пък каза, че на А4-та му същ са ги свили по същото време, а сме в различни квартали... Ето линк към обявата: http://prodavalnik.com/kapachki-za-dzhanti-na-seat-1-i26236043 Ако до няколко дни не излезе нищо ще помоля някой колега да пробва да ги вземе към него, ако не е около Благоевград и да ми ги препрати, че май не иска да ги продава там откъдето ги е крал :newsm66


Потребителски аватар
Dobromirski
Мнения: 1582
Регистриран на: Нед 31 дек 2006 10:12
Автомобил: Seat Leon
Двигател: ARL 150+ hp
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Dobromirski » Чет 27 юни 2013 8:52


Този , като го гледам какво продава : http://6969696969.prodavalnik.com/ , пък и явно си мисли, че е анонимен в нета (гледам няма телефон), се чудя : НЯМА ЛИ КОЙ ДА ИДЕ ДА МУ ТЕГЛИ ЕДИН БОЙ !


Потребителски аватар
toshara
Мнения: 1470
Регистриран на: Сря 17 юни 2009 13:21
Автомобил: MK2 Golf
Двигател: GTI PB 1990
Местоположение: Провадия

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот toshara » Чет 27 юни 2013 9:00


ka4o_pi4a написа:На мен в събота срещу неделя ми свиха капачките на джантите и на следващата вечер ги гледам в продавланика се продават, че и от моя край се е написал човека. Няма телефон, а като му пиша на лични да се видим да ги взема и не ми отговаря. Един познат пък каза, че на А4-та му същ са ги свили по същото време, а сме в различни квартали... Ето линк към обявата: http://prodavalnik.com/kapachki-za-dzhanti-na-seat-1-i26236043 Ако до няколко дни не излезе нищо ще помоля някой колега да пробва да ги вземе към него, ако не е около Благоевград и да ми ги препрати, че май не иска да ги продава там откъдето ги е крал :newsm66

Той бая капачки има тоя като гледам :beat_butt2


Потребителски аватар
ka4o_pi4a
Мнения: 303
Регистриран на: Пет 13 юли 2012 12:00
Автомобил: Seat Leon
Двигател: ASV 2002
Местоположение: Благоевград

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот ka4o_pi4a » Чет 27 юни 2013 9:51


Аз ако го спипам ще му дам за душата доволно, ама незнам как да го намеря. В полицията няма да им се занимава 100%. Предупредил съм целия ЕКОНТ в Блг. за случката и го чакаме да се появи или поне да му намеря телефон, имена, адрес...


Потребителски аватар
ostavime
Мнения: 555
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 19:40
Автомобил: Мазда
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот ostavime » Пет 28 юни 2013 14:39


ka4o_pi4a написа:На мен в събота срещу неделя ми свиха капачките на джантите и на следващата вечер ги гледам в продавланика се продават, че и от моя край се е написал човека. Няма телефон, а като му пиша на лични да се видим да ги взема и не ми отговаря. Един познат пък каза, че на А4-та му същ са ги свили по същото време, а сме в различни квартали... Ето линк към обявата: http://prodavalnik.com/kapachki-za-dzhanti-na-seat-1-i26236043 Ако до няколко дни не излезе нищо ще помоля някой колега да пробва да ги вземе към него, ако не е около Благоевград и да ми ги препрати, че май не иска да ги продава там откъдето ги е крал :newsm66


Сигурен ли си, че са твоите капачки? Аз му писах в продавалника да видим дали ще пише.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта