Честита градушка в София

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
plamikcho
Мнения: 775
Регистриран на: Чет 11 юни 2009 15:25
Автомобил: VW Passat B6
Двигател: BLS 2007
Местоположение: Sofia

Re: Честита градушка в София

Мнениеот plamikcho » Вто 08 юли 2014 19:37


Здрав излезе Пасата :smile Всичко е здраво, гледах ламарините и не забелязах вдлъбнатини или надрано. Като го измия ще се види по-хубаво. Под прозореца ми имаше спрян Опел и щом той нямаше поражения, значи леко сме минали :beer




Потребителски аватар
доно
Мнения: 67
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 10:46
Автомобил: passat B6
Двигател: BMP 2006
Местоположение: софия

Re: Честита градушка в София

Мнениеот доно » Вто 08 юли 2014 19:46


Аз живея в Изток,а това е багажника на пасата ми!
Прикачени файлове
по нов.jpg


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Честита градушка в София

Мнениеот vucata » Вто 08 юли 2014 20:01


Всичко в люлин стана на сол. Голфа се размина само с ламарина...не мога да повярвам. Мислех, че ще е счупен поне шибедаха....ама на здрав излезе. Щетите са предимно по предния капак, и левия мигач в калника е счупен. Няма такъв ужас :eek :confused


Потребителски аватар
everlastt
Мнения: 275
Регистриран на: Пон 03 сеп 2007 10:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Честита градушка в София

Мнениеот everlastt » Вто 08 юли 2014 20:03


Мойта я би преди 2 седмици в надежда, сега си я довърши.За щастие няма счупени стъкла, само малко целулит и има :). Абе здраве да е и по лоши неща има.


Потребителски аватар
V.Petrow
Мнения: 134
Регистриран на: Нед 13 апр 2014 14:24
Автомобил: VW Bora
Двигател: AHF 1999
Местоположение: Vratsa/Sofia

Re: Честита градушка в София

Мнениеот V.Petrow » Вто 08 юли 2014 20:08


Като гледам в студентски е била най-лека. Като минавах и оглеждах колите никоя нямаше следи от бурята.


Вълчан
Мнения: 880
Регистриран на: Нед 17 мар 2013 20:11
Автомобил: Mazda 5
Двигател:

Re: Честита градушка в София

Мнениеот Вълчан » Вто 08 юли 2014 20:11


Във кв Левски Г също бе слаба градушката.Няма щети по коли пред моя блок.


DundyTheCroc
Мнения: 811
Регистриран на: Сря 11 юли 2007 15:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София Nissan Primera GT, Passat 5.5 TDI, Mondeo MK4

Re: Честита градушка в София

Мнениеот DundyTheCroc » Вто 08 юли 2014 20:11


Мен точно в студентски ме хвана на прибиране, успях да се мушна и под дърво. Най-големите бяха като череша, следи не видях на първо четене, ама и не съм гледал под лупа. Джама на покрива издържа, здрави ги правят.


Потребителски аватар
w_smith
Мнения: 2214
Регистриран на: Сря 27 апр 2005 15:31
Автомобил: Skoda Octavia_Golf 3_Volvo XC70
Двигател: ALH 2005_AHU 1997
Местоположение: София
Контакти:

Re: Честита градушка в София

Мнениеот w_smith » Вто 08 юли 2014 20:26


В стрелбище беше ад на земята. Почти няма кола без строшени джамове, но има и стопове и фарове и какво ли още не. Половината апартаменти наоколо бяха с изпотрошени стъкла.
Шкодето в Красно село се отърва с криви тенекии и счупено огледало. Двете най-близки коли бяха съответно без преден и без заден джам.


bobyjuvefan
Мнения: 48
Регистриран на: Съб 28 фев 2009 21:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pazarjik

Re: Честита градушка в София

Мнениеот bobyjuvefan » Вто 08 юли 2014 20:30


В Младост 1 Тигуана ми е очукан и страничнато ми огледало е на сол. Армейците са се покрили. Някакви препоръки за изправяне с вакум или традициония начин, боя и кит?


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19722
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Честита градушка в София

Мнениеот Vlad777 » Вто 08 юли 2014 20:30


В Овча Купел са летяли тенис топки. Има повредени сгради и доста силно потрошени автомобили. Брат ми каза, че една от колите - Нисан X-Trail е с дупка в калника, а по покрива на сградата сигурно има щети за 1 милион лева. :screwy

В Дианабад на баща ми на колата е счупено челно стъкло и има следи от удари по тавана и капака.

В центъра на Тодор Александров летяха топки като яйца. Всички автомобили са доста изпочупени. До мен една S класа имаше доста поражения...

Аз за щастие се разминах - добрата новина е, че от всичките стъкла на колата само челното е счупено! :mhihi Дясната врата и преден десен калник са напълно здрави и няма нужда да се боядисват, а фаровете и предната решетка изобщо не са разбрали за градушката :mhihi


Потребителски аватар
doaiena
Мнения: 1500
Регистриран на: Чет 05 фев 2009 17:51
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София, Зоната на здрача
Контакти:

Re: Честита градушка в София

Мнениеот doaiena » Вто 08 юли 2014 20:37


Vlad777 написа:
В центъра на Тодор Александров летяха топки като яйца. Всички автомобили са доста изпочупени. До мен една S класа имаше доста поражения...



Аз живея в този район снимките са от там, в банишора района около гарата всичко е минало ок, почти няма щети по колите!


jordanpar
Мнения: 840
Регистриран на: Вто 20 фев 2007 15:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Честита градушка в София

Мнениеот jordanpar » Вто 08 юли 2014 20:45


дано повечето имате каско и то с правилните клаузи в него .за сградите е ясно-българина има много ниска застрахователна култура и всичко ще е за сметка на собствениците.


Потребителски аватар
gabongo
Мнения: 42
Регистриран на: Сря 16 юни 2010 20:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Честита градушка в София

Мнениеот gabongo » Вто 08 юли 2014 20:49


Колеги, дали карбоново фолио на 3M би намалило (поне донякъде) щетите от градушка по таван и преден капак? Моята кола е черен металик от миналия век и ако сложа черно карбоново фолио ще стои готино и пак всичко ще си е черно /по талон колата е черна/.


Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: Честита градушка в София

Мнениеот Fearless » Вто 08 юли 2014 20:54


Моята кола е при Ники и Мишо и се надявам да е оцеляла,докато я видя жив няма да съм :stumm


Потребителски аватар
nero
Мнения: 3119
Регистриран на: Чет 19 май 2005 12:08
Автомобил:
Двигател:

Re: Честита градушка в София

Мнениеот nero » Вто 08 юли 2014 20:55


За тези които имат застраховка КАСКО ето инфо от Булстрад, до колкото знам подобно е положението при повечето от застрахователите.

Взето е от Фейсбук

сподели състояние на « Застраховки »
преди 36 минути

ВАЖНО!
Информация за клиентите на ЗАД „БУЛСТРАД ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП” във връзка с природното бедствие на 08.07.2014 година на територията на гр. София

УВАЖАЕМИ КЛИЕНТИ,
Във връзка с природното бедствие – градушка, буря и пороен дъжд на територията на град София от следобедните часове на 08.07.2014 г., Ви информираме за следното:

За облекченото Ви обслужване по застраховки Каско, предвид извънредната ситуация:

Обърнете се към нашите служители и застрахователни посредници, за да организирате при опростена процедура заявената от Вас щета.
НЕ Е НЕОБХОДИМО да регистрирате уврежданията от природното бедствие на телефонния номер на контакт центъра на ЗАД „БУЛСТРАД ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП” - 0800 11 111.
НЕ Е НЕОБХОДИМО да спазвате 3-дневния срок за регистриране на претенция, съгласно Общите условия по застраховки Каско. Срокът за регистрация на претенции се удължава до 31.07.2014 г.
НЕ Е НЕОБХОДИМО да представяте документ от хидро-метеорологична служба за доказване на настъпило събитие.
Двата клиентски центъра на територията на град София за регистрация и обработка на щети ще работят с УДЪЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ от 08.00ч. до 19.30ч.
Адресите на центровете са:
ВИ АЙ ДЖИ СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ - Хъшове
гр. София, кв. „Красна поляна”
ул. „Хъшове” No 1
e mail: kasko_claims@bulstrad.bg

ВИ АЙ ДЖИ СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ - Горубляне
гр. София, кв. Горубляне
ул. „Инж. Георги Белов” No 4
e mail: kasko_claims@bulstrad.bg

За облекченото Ви обслужване по имуществени застраховки, предвид извънредната ситуация:

НЕ Е НЕОБХОДИМО да се спазва 7-дневния срок за регистриране на претенция, съгласно Общите условия по имуществените застраховки. Срокът за регистрация на претенции се удължава до 31.07.2014г.
За щети с малък материален интерес – счупени стъкла, е въведена облекчена процедура за регистрация и оценка на щетите БЕЗ ИЗВЪРШВАНЕ НА ОГЛЕД, като за целта ще се ползва предоставен от клиента снимков материал и размери на повредените остъклени части.
Заявления могат да се подават по електронен път на claims_gi@bulstrad.bg, както и на място в клиентския център на територията на град София с адрес и телефони:

ВИ АЙ ДЖИ СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ – Хъшове
Гр. София, кв. „Красна поляна”
ул. „Хъшове” No 1
тел. 02/91175 76; 67; 68

ЗА ВСЯКАКВА ИНФОРМАЦИЯ ВЪВ ВРЪЗКА С КАТАСТРОФИЧНОТО СЪБИТИЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ ОБРЪЩАТЕ КЪМ КОНТАКТ ЦЕНТЪРА НА ДРУЖЕСТВОТО ДЕНОНОЩНО, СЕДЕМ ДНИ В СЕДМИЦАТА, НА ТЕЛЕФОН 0800 11 111, КАКТО И НА ТЕЛЕФОНИТЕ НА ВСИЧКИ ОФИСИ И КЪМ ПОСРЕДНИЦИТЕ НА ЗАД „БУЛСТРАД ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП”.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта