Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Чудомир
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто 18 юли 2006 0:37
Автомобил: Passat 5.5 + Caravelle T4
Двигател: 03 V6 AMX + 97 VR6 AES
Местоположение: Нейде из Швабско или под тепетата

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Чудомир » Чет 24 юли 2014 17:38


Звена с печално известна ефективност близка до нулата трябва да бъдат закрити. А не да търсим предлози как да ги занимаем, за да си оправдаят парите на края на месеца.

Колата ми беше разбита по празничните (!, разбирай оживено) дни в края на миналата година в центъра на София. Времеви диапазон от затваряне на заведението, пред което беше паркирана, докато я намерих - час, час и 15 мин. За това време я "издумкаха", при все, че е пищяла аларма, мястото е централно и осветено и т.н.

5 мин след като я намерих разбита, някакви Сотаджии паркираха на 20 метра от мястото да дремнат - как не дойдоха малко по-рано...

След това получих и "акъл" от полицая: "То тука редовно стават зулуми, е завчера на съседното място бяха разбили една друга" :newsm66 :newsm66 :newsm66 Еми аз ли съм тоя, дето трябва да заварди тука и да дебне, бе чоджум? :beat_butt2 Впоследствие се сетих защо един GL500 една пряка по-надолу беше с найлон на задния джам :a045

Ето една снимка - стрелката е мястото, където бяха стъклата на автомобила "от завчера", моята кола е правоъгълника, кръгчето е видно какво е. Излишно е да казвам, че разследването беше прекратено "служебно" без резултат.

Изображение




Потребителски аватар
Pagemakerboy
Мнения: 475
Регистриран на: Пон 02 юли 2007 14:22
Автомобил: Arteon BiTdi
Двигател:
Местоположение: България

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Pagemakerboy » Чет 24 юли 2014 18:00


Жалба и да има, трябва да искаш входящ номер, иначе в коша и статистиката няма да я хване.


Kalo_Lion
Мнения: 59
Регистриран на: Сря 07 яну 2009 21:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Обзор

Отново кражби на лайсни във Варна!!!

Мнениеот Kalo_Lion » Пет 25 юли 2014 21:11


Здравейте колеги. Тази вечер и аз пострадах от варненските джамбази. Откраднаха ми лайсната на задната лява врата в района на ж.к. Възраждане 3, а на паркинга имаше и още 2 голфа със свалени лайсни от различни страни.
Така че бъдете внимателни, защото кокошкарските кражби отново почнаха!!!


Потребителски аватар
МЗМА
Мнения: 65
Регистриран на: Сря 03 ное 2010 3:49
Автомобил: IFA-mobile DDR
Двигател: 353W Baujahr-1971
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот МЗМА » Нед 27 юли 2014 15:00


Те кокошкарските набези никога не са спирали. На приятел му откраднаха акумулатора на ВАЗ-а през ноща,а колата стои паркирана под прозореца на стаята, в която спи. Отворили са я и културно са го свалили. :death Интересното е, че там кварталните от МВР се задействаха, обаче моят човек не знае серийния номер на акумулатора си.То и аз не знам моя, за това от няколко дни се каня да го запиша, но все отлагам. Той акумулаторът одавна е на нечия кола и вече палят с него, но поне ушевите да се размърдат малко, то службата не се състои само в дебнене с палката. :censored2 Бас държим, че много добре знаят кой бръмчи по кварталите и какво прави/продава и нищо! :dummy


Потребителски аватар
Emo19888
Мнения: 137
Регистриран на: Съб 12 яну 2013 18:43
Автомобил: Golf 4
Двигател: ALH TDI
Местоположение: София/Перник/България

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Emo19888 » Сря 10 сеп 2014 22:37


Да се разпиша втори път за тая година след злополучната история с винетката. На 31,08 след Узана, ми разбиха колата на паркинга под връх Шипка - точно под самия връх под последните стъпала. Бях с компания с колеги и возехме бременно момиче поради това се качихме чак до последния паркинг с колата. И там докато се разходиме и поснимаме - по сред бял ден в 11,00-11,30ч са ми отключили колата (не бях пускал аларма - викам си няма смисъл на Шипка и аларма?!?). Липсваха една раница с лаптоп и дрехи, дамска чанта с документи. Отне ми час и нещо висене в очакване на милиционерите, които доидоха поцъкаха с език и казаха че преди 2 часа пак били там по същия сигнал от други хора, след което ни свалиха в РПУ-то в Казанлък и ни държаха 3 часа да даваме обяснения какво, как, защо. Прежалих още тогава лаптопа - на 2 години беше вече, жалко само че толкова много информация (снимки най-вече) си отидоха с него :(
Та - ако ходите на Шипка - НЕ ОСТАВЯЙТЕ НИЩО в колата - ш""""ите крадци наблюдават и действат!


Потребителски аватар
malin.angelov
Мнения: 322
Регистриран на: Вто 19 юли 2011 23:33
Автомобил: vw passat
Двигател: BMP 07
Местоположение: Sofia

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот malin.angelov » Сря 10 сеп 2014 23:42


Emo19888 написа:(не бях пускал аларма - викам си няма смисъл на Шипка и аларма?!?).



:dummy


Потребителски аватар
ostavime
Мнения: 555
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 19:40
Автомобил: Мазда
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот ostavime » Пон 15 сеп 2014 0:43


Има решение. Постановка с раници в колата и бой. Това е решението. Властта в ръцете на хората. Иначе... си оставаме с цъкането.


Потребителски аватар
katmai
Мнения: 315
Регистриран на: Съб 05 юни 2010 19:32
Автомобил: VW Passat B8 Alltrack
Двигател: 2000 BiTDI CUAA
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот katmai » Вто 16 сеп 2014 21:26


Колеги откраднаха ми оригиналните тасове. Колата е оставих в неделя вечерта и чак днес ми трябваше, отивам и тасовете ги няма(оригинални). Поглеждам в olx, днес публикувана обява в 11:00 с моите тасове(единствените такива точно днес в 11:00). Какво да правя?


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8116
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Bai Sando » Вто 16 сеп 2014 21:30


Ако е от София,можеш да се разбереш с продавача да се видите на живо уж да ги купиш.Ама как ще докажеш,че са твоите :gruebel


Потребителски аватар
katmai
Мнения: 315
Регистриран на: Съб 05 юни 2010 19:32
Автомобил: VW Passat B8 Alltrack
Двигател: 2000 BiTDI CUAA
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот katmai » Вто 16 сеп 2014 21:34


От София е, но наистина няма как да докажа ,че са моите. И бой да яде, най-много да си заваря колата без прозорци някой ден...
От едната страна ги поодрах на един бордюр навремето и тези които продават само двата от тях също са одрани(абе 100% са моите)


Потребителски аватар
V.Petrow
Мнения: 134
Регистриран на: Нед 13 апр 2014 14:24
Автомобил: VW Bora
Двигател: AHF 1999
Местоположение: Vratsa/Sofia

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот V.Petrow » Сря 17 сеп 2014 11:53


По-добре да не се занимаваш с такива измети, по-лошо ще стане. Иди по моргите и си вземи нови. :th_up


sashko_bg
Мнения: 148
Регистриран на: Вто 22 юни 2010 20:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот sashko_bg » Сря 17 сеп 2014 12:59


Я сподели обявата в olx.bg. В форума на Нисан, имаше откраднати тасове и ги бяха пуснали в Olx.bg - http://potrebitel547949.olx.bg/, и човека си ги взел с полиция.

"След като установих кражбата, знаех, че никой нищо не може да направи и изчаках 3-4 дни без да правя каквото и да било - само проверявах ОЛХ. И на петия ден рибата се хвана :) Отидох в полицията, пуснах заявление с пълно описание на случая /кога, къде, в колко, как ... / и от там ми казаха, че криминалистите ще ми се обадят. Прибрах се от полицията, обаче не можах да се стърпя и писах на крадеца съобщение в ОЛХ да го питам на какъв модел са били тасовете ... и глупака най-вежливо ми отговори, че са на NOTE :D От там обратно в полицията и исках да говоря директно с човека, който ще работи моя случай. Той ми каза да си уговоря среща с крадеца за следващия ден и че с мен ще дойдат 2-3 цивилни, които да го задържат на място. Уговорих се с човека, казах му че съм в др, квартал естествено и той предложи да се видим на Плиска /ама по в страни където няма много хора/. На следващия ден като по филмите - човека дойде с една торба, от няколко страни се появиха цивилните полицаи и го закопчаха. В районното му иззеха торбата, писаха му акт и го пуснаха. Тасовете познах по една драскотина, която направих седмица преди да ги свие. Разбира се бях 100 % убеден, че са мои."







katmai написа:Колеги откраднаха ми оригиналните тасове. Колата е оставих в неделя вечерта и чак днес ми трябваше, отивам и тасовете ги няма(оригинални). Поглеждам в olx, днес публикувана обява в 11:00 с моите тасове(единствените такива точно днес в 11:00). Какво да правя?


nikopld
Мнения: 38
Регистриран на: Съб 25 апр 2009 12:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: пловдив

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот nikopld » Чет 27 ное 2014 12:02



Събуждам се сутринта и какво да видя...Да ми откраднат капачките на джантите от моята скромна кола :banghead.Прди известно време установих че ми няма и пръскалката на задната чистачка :banghead ,а и без ляво огледало се бях събудил една сутрин :banghead .Един колега беше написал в друга тема за да няма такива кражби на капачки е да караме джантите без такива,но с огледалото к'во правим?


Потребителски аватар
ivanpenev
Мнения: 7
Регистриран на: Съб 06 сеп 2014 7:17
Автомобил: VW Passat Alltrack
Двигател: 2.0 TDI BMT 4Motion

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот ivanpenev » Съб 29 ное 2014 20:40


Аз кво да кажа че след 1 седмица от доставката на нов пасат ми откраднаха капачките от джантите...оглеждам се в олх да ги засека :censored2


Потребителски аватар
malin.angelov
Мнения: 322
Регистриран на: Вто 19 юли 2011 23:33
Автомобил: vw passat
Двигател: BMP 07
Местоположение: Sofia

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот malin.angelov » Нед 30 ное 2014 0:18


Какви са джантите колега?? И аз така с капачките и си купих от продавалник, спомням си че като напишеш, капачки за джанти и гледаш за снимка с хиляди капачки и продавача беше от Варна. Цените са добри и мисля, че не са крадени, поне се говори, че ги купували от морги, а и такова количество малко ме съмнява да са откраднали :newsm66



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта