Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Marshala90
Мнения: 88
Регистриран на: Пет 27 май 2011 18:45
Автомобил: Skoda Superb II VW Passat B5
Двигател:
Местоположение: България

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот Marshala90 » Вто 26 ное 2019 15:42


Причина е вулгарното отношение, недопустимо е!




Потребителски аватар
inspektora
Мнения: 362
Регистриран на: Пон 19 яну 2015 21:22
Автомобил: Honda CR-V
Двигател: i_ctdi N22A2 2008
Местоположение: Варна

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот inspektora » Вто 26 ное 2019 15:53


Внимателно изчетох кореспонденцията на Маршала и никъде не виждам някаква провокативност от негова страна, която да оправдае непропорционалната реакция от страна на търговеца. Човека се интересува от стоката, за която ще си даде парите. Не е длъжен да разбира от гуми и ДОТ-ове, просто иска информация.
По отношение на цените в avtogumi - да, добри са, но съм ги сравнявал с цените на голяма гумаджийница във Варна, където цените са по-добри, вкл. и на гуми, които доставят по поръчка. По тази причина купувам от гумаджийницата, още повече, че потенциалните рекламации ще са по-лесни.

Последна промяна от inspektora на Вто 26 ное 2019 15:57, променено общо 1 път.


Georgi Vutov
Мнения: 248
Регистриран на: Пон 27 сеп 2010 15:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот Georgi Vutov » Вто 26 ное 2019 15:56


До някъде и те са си прави според мен , а и ти си си голям дразнител както виждам.
Мислиш ли , че някой с примерно 1000 гуми на склад ще знае всяка с какъв точен ДОТ е?Ами ако на ден имат по 15 такива като теб дето само питат и чакат още от 10 сайта оферти , някой да бяга да им проверява точните ДОТове.Според мен 2019 е напълно достатъчно.
Да не говорим пък , че с изречения от сорта "Каква цена ще ми предложите , различна от обявената в сайта ви , защото видиш ли чакам още от 10 сайта оферти" Или думи от сорта на " Аз съм клиент и давам маса пари за "някви си гуми" и искам по добра цена от обявената за всички" , защото видиш ли аз съм единствен в БГ който си купува нови гуми и дава "маса пари" Айде МОЛЯ
Всеки си гледа от неговата гледна точка и така като гледам всеки си е прав за себе си.
п.п Не защитавам сайта - никога не съм пазарил оттам и нямам намерение да си поръчвам гуми онлайн :beer


Потребителски аватар
Marshala90
Мнения: 88
Регистриран на: Пет 27 май 2011 18:45
Автомобил: Skoda Superb II VW Passat B5
Двигател:
Местоположение: България

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот Marshala90 » Вто 26 ное 2019 16:04


Привет, Вутов,

Защо се откланяш от темата :D, защо се коментират моите изисквания и дори по-какъв начин са зададени?
Водещото е, че такъв тон е недопустин, НЕЗАВИСИМО ОТ ВЪПРОСИТЕ И ТОНА на отсрещната страна, осъзнайте се!


cecoa1
VW експерт
VW експерт
Мнения: 1838
Регистриран на: Пет 22 апр 2011 20:21
Автомобил: Passat 4motion[откраднат вече]
Двигател: AVF

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот cecoa1 » Вто 26 ное 2019 16:15


Marshala90 написа:Привет, Вутов,

Защо се откланяш от темата :D, защо се коментират моите изисквания и дори по-какъв начин са зададени?
Водещото е, че такъв тон е недопустин, НЕЗАВИСИМО ОТ ВЪПРОСИТЕ И ТОНА на отсрещната страна, осъзнайте се!


За кой е недопустим?!
Ако мислиш, че са те обидили, има съд. Има и разни други институции, където може да се жалваш. Иначе си е тяхна работа, каква е фирмената им политика в подобни случаи, ако не противоречи на някакви правни норми.
Толкова. Можеш да пишеш колкото си искаш, но дали е допустимо или не, за сега си е само въпрос на лично мнение, докато не ги осъдиш.
И целия тоя зор изсмукан от пръстите, все повече заприличва на някакво активно мероприятие, за дискредитиране на въпросната фирма, за което също може да ти се търси наказателна отговорност, поне на теория.


Потребителски аватар
Marshala90
Мнения: 88
Регистриран на: Пет 27 май 2011 18:45
Автомобил: Skoda Superb II VW Passat B5
Двигател:
Местоположение: България

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот Marshala90 » Вто 26 ное 2019 16:18


cecoa1,

Разсмиваш ме, ще запазя мълчание относо изказването ти :D (че се отваря нова тема, а е безсмислено)
Явно работиш в коренно различна сфера.

EDIT: Недопустим е за един себеуважаващ се търговец.


cecoa1
VW експерт
VW експерт
Мнения: 1838
Регистриран на: Пет 22 апр 2011 20:21
Автомобил: Passat 4motion[откраднат вече]
Двигател: AVF

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот cecoa1 » Вто 26 ное 2019 16:26


Просто отговори за кой точно е недопустимо, и какво точно очакваш с такива съждения?!
Аз на тяхно място, бих те съдил, че ги клеветиш, с което вредиш на бизнеса им.
Ако са направили нещо наистина недопустимо, тогава го доказваш в съда, а до тогава колкото пъти се опитваш да правиш такова заключение и да го натрапваш на аудитория в публичното пространство, ще се води клевета.

ПП: Аз бих казал, че и твоето поведение е недопустимо за себеуважаващ се човек, а особено пък когато и ти си търговец.


Потребителски аватар
Marshala90
Мнения: 88
Регистриран на: Пет 27 май 2011 18:45
Автомобил: Skoda Superb II VW Passat B5
Двигател:
Местоположение: България

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот Marshala90 » Вто 26 ное 2019 16:28


То не е клевета драги, а всичко е черно на бяло, не е като да съм пуснал някакък слух, моля ти се...

EDIT: За това са тези форум, за това са оценките по сайтовете, потребителите свободно да изразяват мнението си, препоръките си, възмущенията си и прочие. Аз съм си изразил своето мнение, спрямо моята гледна точка, а вече кой както иска да го възприема se1


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8116
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот Bai Sando » Вто 26 ное 2019 16:33


kossis да не се е завърнал с нов ник? :gruebel


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9891
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот group® » Вто 26 ное 2019 16:42


Marshala90 написа:
EDIT: За това са тези форум, за това са оценките по сайтовете, потребителите свободно да изразяват мнението си, препоръките си, възмущенията си и прочие. Аз съм си изразил своето мнение, спрямо моята гледна точка, а вече кой както иска да го възприема se1


Ок, значи няма драма и всички са щастливи. :c010
Ти си каза мнението, ние си казахме нашите и това е.
Да приключваме, че winter is coming.

Вече по темата:
Поръчвал съм доста от тях (поне 6 комплекта по 4 гуми).
И от сервиза им съм доволен. Когато мога, ходя те да ми въртят гумите.
Говорил съм си с шефа (май са двама братя), личи си, че с желание се работи.

едит: сега се сетих, че миналата година се възползвах от опция да купя 'залежали' гуми с ДОТ на година и половина. Имаше сериозна отстъпка и останах доволен :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Marshala90
Мнения: 88
Регистриран на: Пет 27 май 2011 18:45
Автомобил: Skoda Superb II VW Passat B5
Двигател:
Местоположение: България

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот Marshala90 » Вто 26 ное 2019 16:45


group® написа:
Marshala90 написа:
EDIT: За това са тези форум, за това са оценките по сайтовете, потребителите свободно да изразяват мнението си, препоръките си, възмущенията си и прочие. Аз съм си изразил своето мнение, спрямо моята гледна точка, а вече кой както иска да го възприема se1


Ок, значи няма драма и всички са щастливи. :c010
Ти си каза мнението, ние си казахме нашите и това е.
Да приключваме, че winter is coming.

Вече по темата:
Поръчвал съм доста от тях (поне 6 комплекта по 4 гуми).
И от сервиза им съм доволен. Когато мога, ходя те да ми въртят гумите.
Говорил съм си с шефа (май са двама братя), личи си, че с желание се работи.

Именно това исках да пиша, но викам да не трия повече клавиaтурата, че вече се изчерпах и няма какво повече да добавя, изказал съм всичко, че и повторил и потретил.

Живи, здрави, прави и корави! :beer :drunk :11


Потребителски аватар
ssssl
Мнения: 924
Регистриран на: Вто 12 май 2009 17:47
Автомобил:
Двигател: CJXC
Местоположение: Sofia

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот ssssl » Сря 27 ное 2019 1:01


Да си беше употребил заядливата енергия в някаква друга насока, можеше и да имаш някаква полза...


Потребителски аватар
w_smith
Мнения: 2214
Регистриран на: Сря 27 апр 2005 15:31
Автомобил: Skoda Octavia_Golf 3_Volvo XC70
Двигател: ALH 2005_AHU 1997
Местоположение: София
Контакти:

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот w_smith » Сря 27 ное 2019 8:41


По-добре не може да се каже.
Издразнил ги е, дали с користна цел или не, получил е съответния резултат и сега мощна кампания в три форума. Дали нямаш стартиращ сайт за гуми, Маршал?


Потребителски аватар
vankat-2
Мнения: 267
Регистриран на: Сря 24 май 2006 13:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот vankat-2 » Сря 27 ное 2019 11:03


Marshala90 написа:
group® написа:
Marshala90 написа:
EDIT: За това са тези форум, за това са оценките по сайтовете, потребителите свободно да изразяват мнението си, препоръките си, възмущенията си и прочие. Аз съм си изразил своето мнение, спрямо моята гледна точка, а вече кой както иска да го възприема se1


Ок, значи няма драма и всички са щастливи. :c010
Ти си каза мнението, ние си казахме нашите и това е.
Да приключваме, че winter is coming.


Живи, здрави, прави и корави! :beer :drunk :11


Пич защо се обясняваш на всеки по отделно. Естествено е, че ще им триеш сол на главата на тея от avtogumi.bg. Като немогат дати отговорят на каприза да ти кажат не става най лесния начин нали имат много клиенти явно ти не си им проблем дали ще купиш или не!!!! сайтове бол гумаджийници бол. Те предлагат ти преценяваш. В голяма грешка са с това отношение. А на тея дето ги защитават и трупат мнения нали утре Вие ще им сърбате пупарата и вие ще мрънкате. Отношението клиент търговец отдавна е никой да не мърда. :no


Потребителски аватар
nikolay_ss
Мнения: 1016
Регистриран на: Чет 02 яну 2014 7:02
Автомобил: Touareg 7P6
Двигател:

Re: Някой пазарувал ли е от avtogumi.bg мнение?

Мнениеот nikolay_ss » Сря 27 ное 2019 11:22


И аз съм на мнение, че не е никак професионално да се държат така с потенциален клиент, но в случаят освен да си хабиш нервите и енергията, не мисля че нещо би се променило. Хората даже и да прочетат това което си написал, ако avtogumi.bg предлагат най-добрата цена на пазара е ясно, че в повечето случай, да не кажа 90% не всички ги интересуват тези 20-30 седмици разлика в производството на гумата, стига тя да е съхранявана както трябва и би ги устроило да си купят гуми от тях.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 67 госта