Толкова ли е трудно да паркираме?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
VW_FEN
Мнения: 1859
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 11:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот VW_FEN » Чет 14 сеп 2006 13:49


zmej написа:VW_FEN - Ако тръгнеш да вършиш някаква работа с градския транспорт, по-добре се откажи. Тези призиви винаги са ми били смешни.

@Стиви Джи - баш така е, аз там трябва да правя ляв завой (почти) всяка сутрин... :horror: Нареждам се културно на трамвайната линия, и отляво ми застават още две колони - една срeщу трамвая, дето иде отсреща, и още една до нея - баш в насрещното... :dontknow: :a boi de А миналата седмица не беше така... :roll:


Виж сега, като казвам градски транспорт, имам пред вид 50% от времето да го прекараш в ходене пеша ;) Ама като гледам как софиянци все повече се измързеливят и от едната спирка до другата отиват с квото може, ама никога пеша, просто май в скоро време съвсем ще се американизираме, за да ходим с колите си до магазина отсреща. На мен в центъра с градски транспорт ми е по-удобно, щото центъра си го обикалям пеша ;) А с градския транспорт си отивам до вкъщи. Та който не го мързи да ходи, може да обиколи и да си свърши работата и да не се притеснява къде ще паркира, пък дали някой сърдит няма да му спука гумите и така ;) Пред ужаса да заваря колата в кофти ситуация, или разбита, предпочитам хиляди пъти да ходя пеша ;)




Потребителски аватар
vladtod®
Мнения: 2079
Регистриран на: Вто 28 мар 2006 15:39
Автомобил: Passat
Двигател:

Мнениеот vladtod® » Чет 14 сеп 2006 14:31


santo_trafficante написа:
L&R написа:spam Не се нервирайте за глупости
:012:
абе бате прибирам се и няма къде да си паркирам пред блока вече :twisted: само се разправяме за паркинг.и няма оправия :twisted: а в центъра е супер :D преди няколко дена си намерих тухла на стъклото хаха явно съм спрял на мястото на някой тъпак :D ама що не слезна да ме предупреди като се върнах ами се крие :D само мое тухли да реди :wink: иначе са много смели :D[/quot

аз не бих издържал,щях да проверя 2 -3 пъти кой спира там редовно и щях да му върна жеста с тухлата.Трябва да няма никой тук :049: за да строшиш на някой стъклото,че по този начин няма да остане здраво стъкло на всеки който спре там.Трябва да се накаже този :smackbum


Потребителски аватар
landwarrior
Мнения: 1943
Регистриран на: Нед 10 юли 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: land of the free,home of the brave

Мнениеот landwarrior » Чет 14 сеп 2006 15:07


Стиви Джи написа:
Cnupo написа: Пък този на снимката с ладата хич не го боли, защото и да му направиш мръсно основния ремонт му е 20лв :) .


А основен ремонт на фасадата колко ще му излезе?
зависи от майстора ,но в повечето случеи е ''безценнен'' mhihi


JFIAT
Мнения: 66
Регистриран на: Пет 14 юли 2006 1:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот JFIAT » Чет 14 сеп 2006 23:23


zmej написа:А има ли колеги, които минават през светофара до зала "Универсиада"? :horror:

Аз съм точно до румънското посолство и когато ремонтираха булеварда Яворов (и Еминеску) от страната от която се качваш на Цариградско шосе.. целия трафик се пренесе в посока Червено знаме, респективно към колелото на 4-ти километър... а зала "Универсиада" е хем на пътя към 4-ти км, хем към алтернативния път за Цариградско шосе... един път там се измъквах в пиковия час.. и направо се изумих как може 1 минута да пълзиш в самото кръстовище по време на зелен светофар и да се мъчиш да преминеш през него без ПТП :lol: :twisted:


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13448
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот kris11 » Пет 15 сеп 2006 20:39


@Cnupo
Що се чудиш? Имам позната дето като спре м/у складовете заема място за поне 3 Тира - хем на средата /да не се минава отникъде/, хем и накриво . И задължително някоя от вратите отворена чак до обръщане.

Последна промяна от kris11 на Пет 06 окт 2006 18:53, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
bobo7
форумно КГБ
Мнения: 9453
Регистриран на: Чет 16 юни 2005 20:43
Автомобил:
Двигател: AGN
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот bobo7 » Сря 04 окт 2006 10:12


тази нощ един глупендър (за пореден път) спрял посредата, и ни от лево, ни у десно можеш да паркираш. Естествено ще вече ми е дошло до незнам си къде..... и го запуших :oops: ама за моя жалкост сутрита излясох преди него , та не можах да :076: , писна ми вече ... ще почвам процедура по спадане на гуми , та да видим дали.... ще има ефект ;)


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот LILO&STICH » Сря 04 окт 2006 10:18


и аз така,имаме си неква нова наемателака във входа,и се паркира като че ли само тя живее там :twisted:
ама една вечер и звъннах от звънеца на домофона беше към 01:00 и и казах,айде след да си преместиш колата че си спряла като за 3-ма.тя ми казва е не е ли късно??? :shock
аз и отговарям:

ми и в 03:00 да се прибера и да си спряла така,пак ще ти звъня докато не те събудя mhihi mhihi
видя че няма да я оставя така и слезна да мести колата


Потребителски аватар
bobo7
форумно КГБ
Мнения: 9453
Регистриран на: Чет 16 юни 2005 20:43
Автомобил:
Двигател: AGN
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот bobo7 » Сря 04 окт 2006 10:21


да бе а пред нас даже една жълта кофа тупили ...... направо съм полудел , писна ми....егати Софията ко толкова интересно има в нея че всички са се турнали насам ?


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Сря 04 окт 2006 10:58


Изображение


Потребителски аватар
bobo7
форумно КГБ
Мнения: 9453
Регистриран на: Чет 16 юни 2005 20:43
Автомобил:
Двигател: AGN
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот bobo7 » Сря 04 окт 2006 11:02


е за това говоря :twisted:


Потребителски аватар
Tishku
Мнения: 3141
Регистриран на: Пон 16 яну 2006 16:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Бургас

Мнениеот Tishku » Сря 04 окт 2006 11:07


Жалко че сега виждам темата, веднага щях да снимам паркинга пред блока ми в Бургас..... Там си е наука за да паркираш,а вечер ако успееш да изкараш колата направо си бог. Имам съсед със скорпио и като застане точно на завойчето на паркинга иди влез или излез.... В съседния вход мацка с полско фиатче с размерите на картинг паркира на място за 3 коли, абе маисторлък си е с такава малка кола да спреш на място за 2 камиона :shock :D



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта