Колеги-мотористи

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Adnan
Мнения: 3535
Регистриран на: Чет 08 фев 2007 14:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот Adnan » Пон 29 мар 2021 5:38


santo_trafficante написа:Аднан, яж пий и си носи новите дрехи :) За миналата година имам 17000 км с мотор. Моята жена не мърмори не се вози :) Купи си, изкефи се...:)

:eek
Росене, жив и здрав! Как успя да навъртиш толкова на мотор? Аз с кола приблизително толкова правя на година.
Имаш ли някакви здравословни забележки? След някакъв дълъг преход имаш ли изтръпвания?
Аз ако се наложи да шофирам над 2 часа удобно настанен в кола едвам слизам от болки.

group® написа:... ама бях почнал да правя много глупости с него
... Оттогава само си гледам...

На мене отдавна ми мина времето за глупости, особено след последната операция на кръста.
Чесно аз никога не съм спирал да гледам но, както писа и ти деца, семейство.




Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот santo_trafficante » Пон 29 мар 2021 16:03


Adnan написа:
Росене, жив и здрав! Как успя да навъртиш толкова на мотор? Аз с кола приблизително толкова правя на година.
Имаш ли някакви здравословни забележки? След някакъв дълъг преход имаш ли изтръпвания?
Аз ако се наложи да шофирам над 2 часа удобно настанен в кола едвам слизам от болки.

Жив и здрав съм :mhihi Качвам се и след 400км. почивка. Все пак зависи от мотора. На предишния минавах 250 км и започваше да ме сърби задника :mhihi


Потребителски аватар
brabus
R-циклопедист на VW
R-циклопедист на VW
Мнения: 11160
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 8:17
Автомобил: Golf II GTI PB A4 Avant 1.8 TQ
Двигател: 1991 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот brabus » Съб 10 апр 2021 19:21


Единият милионер с Vrod, другият се чуди къде да избяга...


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9869
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот group® » Съб 10 апр 2021 21:04


А в дейтвителност - не моЕм ти стъпим на пастата и каското само :mhihi


Потребителски аватар
brabus
R-циклопедист на VW
R-циклопедист на VW
Мнения: 11160
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 8:17
Автомобил: Golf II GTI PB A4 Avant 1.8 TQ
Двигател: 1991 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот brabus » Нед 11 апр 2021 13:48


За да не е съвсем спам, отговаряйки ти за каското и тем подобни, дето ти даде за DPF-и вноските ми за 5 години :mhihi

20210410_150834.jpg


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот Kuncavia » Вто 01 юни 2021 14:20


И аз да изтупам темата от прахта, след 3 години пауза, отново в играта... Като цяло нищо неочаквано, макар, честно казано да не ми се връщаше много. Мотора поне си е сантиментален за мен, защото го внесох преди 3 години за продажба, продадох го и ме беше много яд, че не си го оставих. Новия собственик пък го кара 1-2 пъти и 3 години събираше паяжините в гаража, при което реших да си го върна и да си го донаглася по мен :beer Чака ме дооста работа това лято, но финала мисля да е прекрасен.
Прикачени файлове
kor.jpg


Потребителски аватар
buller
Мнения: 2163
Регистриран на: Пет 14 апр 2006 11:33
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT
Местоположение: София

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот buller » Пон 25 апр 2022 18:20


Здравейте, колеги.
С един апел към тези от вас, които са мотористи. Недейте да форсирате возилата си в жилишните райони... Никой не е длъжен да ви слуша оглушаващите ревове.
Защо пиша тези редове?
Днес, на пешеходна пътека, два мотора изчакваха зелен светофар, леко навлезли в кръстовишето и пешеходците (включае и аз) минавахме точно зад тях.
В момента, в който минавахме основният поток пешеходци (възрастни хора, майка с дете, както и аз) единият безгръбначен реши да изфорсира мотора. Избра точно момента, в който минавахме зад него. Детето се стресна, аз се стреснах, всички се стреснаха. Попитах този дебил какво си мисли че прави и той започна да ми ръкомаха, да репликира, след което вече на зелен сигнал излетя с бясна скорост. А просто трябваше да се извини...
Всичко това става на 100 метра от патрулка. Отидох да поговоря с полицая, дойде и бащата на детето - казаха ни: нищо не можем да направим.
Е, пожелахме на полицаите приятна вечер и с другият пешеходец пратихме по някоя псувня по адрес на моториста.
Толерантността е двупосочна улица - не се сърдете на шофьорите, ако ви гледат на криво - именно заради такива безгръбначни дебили като този ваш колега.
А ако случайно дебилът, който караше този мотор чете това - дано се осъзнаеш или ако не се, просто освободи света от присъствието си...


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот Kuncavia » Чет 11 авг 2022 16:15


То вече почти никой от форума не пише в тази тема а и лично се съмнявам съфорумниците на две колела, да отговарят на описания модел олигофрен. Но да, съгласен съм напълно с теб :th_up
И понеже не съм се фукал скоро с покупки, качвам една. Има и още, но чакат боя :)
Прикачени файлове
trii-me.jpg


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот vucata » Вто 16 авг 2022 21:03


Екстра са. Какво боядисваш?


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот Kuncavia » Сря 17 авг 2022 15:17


vucata написа:Екстра са. Какво боядисваш?


Резервоара, поръчах си китайчета като тези от снимката, само че резервоара ми беше с много неприятен удар и никой не се нае да го изправи и си поръчах втора употреба. Само, че червен и със следи от каране, затова ще го освежим :)
Прикачени файлове
7d2bc470-45a1-46ff-a564-643da1be6612.jpg
7d2bc470-45a1-46ff-a564-643da1be6612.jpg (91 KиБ) Видяна 3071 пъти


Потребителски аватар
kretio74
Мнения: 29
Регистриран на: Пон 26 сеп 2011 8:02
Автомобил: ШАРАН 7М
Двигател: 1998
Местоположение: Лом

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот kretio74 » Сря 17 авг 2022 17:59


vaso18 написа:има ли колеги които освен с VOLKSWAGEN се занимават и с мотори(било то пистови,кросови,или скутери)

аиде Аз да се отбележа карам хонда Crf 450

Има има, карам Virago 535.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот vucata » Нед 28 авг 2022 15:01


Kuncavia написа:
vucata написа:Екстра са. Какво боядисваш?


Резервоара, поръчах си китайчета като тези от снимката, само че резервоара ми беше с много неприятен удар и никой не се нае да го изправи и си поръчах втора употреба. Само, че червен и със следи от каране, затова ще го освежим :)

Екстра. Значи си и пикарваш. Аз продадох всичко и ще пасувам малко, че ще уголемявам семейството и приоритет ше ми е нова кола, а съм се насочил към Туарег....


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот Kuncavia » Чет 15 сеп 2022 20:42


vucata написа:Екстра. Значи си и пикарваш. Аз продадох всичко и ще пасувам малко, че ще уголемявам семейството и приоритет ше ми е нова кола, а съм се насочил към Туарег....


Глупости, само правя и пазя, отложих поредното каране тази година :( Само инвестирам :(


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот vucata » Пет 16 сеп 2022 20:23


Накрая викаш всички отново ходим на курсове, хахаххахаха. Само правене и това е. Даже сега ме сърби да взема нещо култово, стар Пистов до 2002 примерно, и само да чепкам. Нещо изгубих желания да карам покрай загубата на 2ма познати. Така да изляза за един тракдей е ок, но сигурно никога повече няма да се кача и да карам по улиците.


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Колеги-мотористи

Мнениеот Kuncavia » Съб 08 окт 2022 1:22


vucata написа:Накрая викаш всички отново ходим на курсове, хахаххахаха. Само правене и това е. Даже сега ме сърби да взема нещо култово, стар Пистов до 2002 примерно, и само да чепкам. Нещо изгубих желания да карам покрай загубата на 2ма познати. Така да изляза за един тракдей е ок, но сигурно никога повече няма да се кача и да карам по улиците.


Съболезнования, аз отдавна не карам извън писта, пречупих се преди 2 години за малко. Този месец, правя една писта и ако не ми хареса, минавам на туръри, одъртях явно :dummy



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 71 госта