Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Cypariss
Мнения: 225
Регистриран на: Нед 26 апр 2009 22:30
Автомобил: VW GOLF II
Двигател: GU
Местоположение: Варна

Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот Cypariss » Пет 04 фев 2011 11:49


Тъй като в "Полезни връзки и статии" не мога да създам тема реших да я създам тук, защото имам vw golf II и търсих в търсачката дали сте писали нещо за "РЕСУРС" , но не намерих, ако случайно има такава тема ме извинете. Та така искам да поставя въпроса какво мислите за "РЕСУРС" (за тази добавка) ? Някои тествал ли е ? Питам защото колата ми е доста дърта и двигателя не е 1ва младост и се чудя дали да ударя една добавка, но преди това искам малко мнения от вас. Ето линк на продукта не го рекламирам интересно е това което пише в линка -> http://www.asmotors.eu/kak.htm




Хитко
Мнения: 112
Регистриран на: Пон 17 яну 2011 20:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот Хитко » Пет 04 фев 2011 12:09


Как да се израза... За**и тая работа!


Потребителски аватар
tokaii
Мнения: 297
Регистриран на: Вто 13 мар 2007 9:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пещера

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот tokaii » Пет 04 фев 2011 12:57


колега аз я пробвах миналото лято,сипах 2 шишета от добавката,понеже двигателя ми гори масло,за околу 5000 км разхода на масло намаля,и след това пак започна да го гори


Потребителски аватар
ilkomotor
Мнения: 640
Регистриран на: Пет 14 юли 2006 10:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот ilkomotor » Пет 04 фев 2011 13:40


да така е , слага се на всяка порция ново масло, после се източва с маслото - върши работа но ляга малко дебелко.. ако карате доста :idea:


Потребителски аватар
Cypariss
Мнения: 225
Регистриран на: Нед 26 апр 2009 22:30
Автомобил: VW GOLF II
Двигател: GU
Местоположение: Варна

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот Cypariss » Пет 04 фев 2011 15:23


tokaii написа:колега аз я пробвах миналото лято,сипах 2 шишета от добавката,понеже двигателя ми гори масло,за околу 5000 км разхода на масло намаля,и след това пак започна да го гори


колега благодаря за отговора, моята кола не гори масло от масло до масло даже не доливам, малко работи като трактор и имам вибрации, а всичко е подменено разглобявано чистено и т.н.

ilkomotor написа:да така е , слага се на всяка порция ново масло, после се източва с маслото - върши работа но ляга малко дебелко.. ако карате доста :idea:


колега не карам много, само из града и лятото мърдам тук там, така че няма да ми излиза дебело, благодаря за поста.


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот bobocamaro » Пет 04 фев 2011 15:56


На два руски автомобила бях много доволен от ресурса...не е крайно скъп, действието му е интересно.
Със сигурност няма да повреди двигателя, но.....ремонта си е ремонт :beer


Потребителски аватар
Cypariss
Мнения: 225
Регистриран на: Нед 26 апр 2009 22:30
Автомобил: VW GOLF II
Двигател: GU
Местоположение: Варна

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот Cypariss » Пет 04 фев 2011 20:46


bobocamaro написа:На два руски автомобила бях много доволен от ресурса...не е крайно скъп, действието му е интересно.
Със сигурност няма да повреди двигателя, но.....ремонта си е ремонт :beer


мерси за отговора, ами не съм стигнал до ремонт.. като спре да върви тогава ще правя ремонт или ако се появи някаква супер голяма причина.


Потребителски аватар
joker
Мнения: 5889
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 10:38
Автомобил: Golf 3 Variant _Golf4 Variant
Двигател: 1800 ABS _1900 TDI AHF
Местоположение: Варна

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот joker » Пет 04 фев 2011 21:17


Аз продукт на шамани от Чукотка в немски автомобил не бих сложил дори да усетя хладната целувка на другаря Макаров върху челото си!!!!!!! :banghead:


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот enigma79 » Пет 04 фев 2011 21:27


Ако колата показва признаци за ремонт и бетон да сложиш в двигателя,няма да спрат проблемите,само ще се увеличат много кратно.А твоите мъка ще се удвоят,тъй като от дребен проблем,може да стане голям проблем.Според мен премисли вариантите,ти си знаеш в какво диридже ти е автомобила.Ето ти една тема за размисли и страсти mhihi
viewtopic.php?f=11&t=240123


Хитко
Мнения: 112
Регистриран на: Пон 17 яну 2011 20:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот Хитко » Пет 04 фев 2011 21:53


Чувал съм че имало някаква добавка която се слагала и замествала основния ремонт... Нещо от сорта на течен метал напъхващ се по грапавините scare Тез руснаци вярно са мозъци, но добавките им не стават повечето mhihi mhihi mhihi Та и двигателя който е сниман в на колегата темата може да е бил с някоя такава добавка! Имам приятел де сложи добавка на рено лагуна и след 10к км и смяна на маслото scare


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот enigma79 » Пет 04 фев 2011 22:05


Хитко написа:Чувал съм че имало някаква добавка която се слагала и замествала основния ремонт... Нещо от сорта на течен метал напъхващ се по грапавините scare Тез руснаци вярно са мозъци, но добавките им не стават повечето mhihi mhihi mhihi Та и двигателя който е сниман в на колегата темата може да е бил с някоя такава добавка! Имам приятел де сложи добавка на рено лагуна и след 10к км и смяна на маслото scare

Това с течния метал ще е яко,тъкмо ще уплътни и сегментите и ще създаде здрав съюз на дружба,между колянов вал блока на двигателя,може и даже да остави своя отпечатък и по стените на горивните камери mhihi Това да се печелят пари на хора които има вярват на такива измислици Аз си го казвам честно,такива добавки едва ли ще сложа с цел те сами да ми ремонтират двигателя.Още повече пък и течен метал,бих опитал да сипя жен шен с пчелно млечице.С една дума да подхраня двигателя и от там да бега мноого :maaad: :олелеее :063:


Потребителски аватар
Cypariss
Мнения: 225
Регистриран на: Нед 26 апр 2009 22:30
Автомобил: VW GOLF II
Двигател: GU
Местоположение: Варна

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот Cypariss » Съб 05 фев 2011 10:56


аз само се интересувам от ващо мнение, иначе не съм тръгнал да сипвам + това моя проблем е друг смесва ми бензин в маслото в картера имам и тема за това: viewtopic.php?f=5&t=239573
в тази тема rudoni ми е отговорил много добре.


Потребителски аватар
Cypariss
Мнения: 225
Регистриран на: Нед 26 апр 2009 22:30
Автомобил: VW GOLF II
Двигател: GU
Местоположение: Варна

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот Cypariss » Вто 08 фев 2011 22:41


enigma79 написа:Това с течния метал ще е яко,тъкмо ще уплътни и сегментите и ще създаде здрав съюз на дружба,между колянов вал блока на двигателя,може и даже да остави своя отпечатък и по стените на горивните камери mhihi Това да се печелят пари на хора които има вярват на такива измислици Аз си го казвам честно,такива добавки едва ли ще сложа с цел те сами да ми ремонтират двигателя.Още повече пък и течен метал,бих опитал да сипя жен шен с пчелно млечице.С една дума да подхраня двигателя и от там да бега мноого :maaad: :олелеее :063:


Аз ще си сложа черен чай за по-добър черен пушек :014: mhihi
Ам течен метал това не съм го виждал на живо не искам и да го виждам камо ли да го сипвам в колата си.


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19676
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот Vlad777 » Чет 17 фев 2011 16:41


Препоръчвам ти да разгледаш добавките на Бардал в клубния магазин, които са с доказано качество и се използват от всички състезатели не случайно!

Добавки Бардал: http://fanshop.vwclub.bg/categories.php?cid=7

Добавки за масло Бардал: http://fanshop.vwclub.bg/categories.php?cid=11


Потребителски аватар
Orlio
Мнения: 491
Регистриран на: Съб 28 май 2005 13:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Добавка "РЕСУРС" какво мислите за нея ?

Мнениеот Orlio » Нед 10 апр 2011 12:40


И в крайна сметка файда има ли от таз добавка...и какви пари е че ми стана интересно?



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bongoo и 67 госта