Агресия на пътя

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
rosensostov
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 03 ное 2019 23:57
Автомобил:
Двигател:

Агресия на пътя

Мнениеот rosensostov » Пон 04 ное 2019 0:06


Здравейте. Вчера станах жертва на агресия на пътя. Отнех без да искам предимство на един младеж с Astra, извиних му се с аварийни светлини след това, обаче той реши да търси конфронтация. За щастие нямаше щети по мен и колата. В момента карам Дачия Дъстър. Според вас колата респектира ли такива агресори. Мисля да я сменям и се замислям между БМВ Х3 Е83. Мисълта ми е дали такива агресори ще се респектират от Х3ката и няма да търсят конфликт. Може въпросът да звучи глупаво, но агресията на пътя е проблем, който засяга всички нас. Ще чакам отговори, спокойна вечер колеги!


------------------------

Здравейте. Вчера станах жертва на агресия на пътя. Отнех без да искам предимство на един младеж с Голф, извиних му се с аварийни светлини след това, обаче той реши да търси конфронтация. За щастие нямаше щети по мен и колата. В момента карам Дачия Дъстър. Според вас колата респектира ли такива агресори. Мисля да я сменям и се замислям между БМВ Х3 Е83. Мисълта ми е дали такива агресори ще се респектират от Х3ката и няма да търсят конфликт. Може въпросът да звучи глупаво, но агресията на пътя е проблем, който засяга всички нас. Ще чакам отговори, спокойна вечер колеги! :)




Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19550
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Агресия на пътя

Мнениеот radotom » Пон 04 ное 2019 0:28


Росене, последно Астра ли е било или Голф?
Да не би да е било пък Фокус?
:gruebel

Я най-добре легни, преспи, а утре отвори Мобилето и виж дали няма обяви за ГаЗ 53


Потребителски аватар
toraborat
Мнения: 934
Регистриран на: Пет 19 апр 2013 22:09
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ 2002
Местоположение: София

Re: Агресия на пътя

Мнениеот toraborat » Пон 04 ное 2019 6:46


Моя пресен пример един с А8 направо си взе завоя на червено и ме пресече, успях да набия спирачки. Нищо не всява респект като нова А8-ца, караща с 15км/ч без да гледа знаци/светофари насред ромска махала! :mhihi


Потребителски аватар
forski
Мнения: 4160
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 22:10
Автомобил: SUZUKI SX4 S-CROSS Boosterjet
Двигател:
Местоположение: Сенник/Севлиево
Контакти:

Re: Агресия на пътя

Мнениеот forski » Пон 04 ное 2019 8:14


Х3-ка не, купуваш стара черна Х5-ца, затъмняваш всички джамове, купуваш анцунг адидас, горнище с качулка, черни очила, и никой няма да те засича!
Ако си от провинцията, варненската регистрация плаши най много, след нея са София и Бургас :biggrin
Автомобила задължително трябва да е черен свиневоз, производство на някой от светата троица, БМВ,Алди или Мрецедес, в краен случай Туарег, другите не стават!
Тениска ММА ти дава + 100 точки живот.


Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8290
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Агресия на пътя

Мнениеот Stivi » Пон 04 ное 2019 10:26


Ако човека в колата която ще засечеш е "неподходящият" няма значение с каква кола ще го засечеш,особено ако работи работа при която има право да носи постоянно лично оръжие и "знае хватки",не че ще почне да те гърми....ама си е друго :) Возил съм се из София с приятел дето е в службите,кинта и шейсе,без внушителна физика и както си е със служебната /необозначена/ астричка,ако някой гъзар реши да се прави на важен ще му се стъжни,така става като работиш с боклуци...вече не те респектират !


Потребителски аватар
Крисчън
Мнения: 147
Регистриран на: Чет 16 юли 2015 20:19
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София

Re: Агресия на пътя

Мнениеот Крисчън » Пон 04 ное 2019 10:51


Пищака и го стреляй, другия път


Потребителски аватар
IvanMan
джедай
джедай
Мнения: 10401
Регистриран на: Пон 23 май 2005 15:12
Автомобил: Golf 7 TDI Estate BlueMotion
Двигател: CRLB
Местоположение: София

Re: Агресия на пътя

Мнениеот IvanMan » Пон 04 ное 2019 11:00


:lock



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта