Каско Булстрад ИЗМАМНИЦИ!!!

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: Каско Булстрад ИЗМАМНИЦИ!!!

Мнениеот polovera_9n3 » Чет 05 ное 2015 16:18


Точно :th_up . 2 години имах каско на полото- баш в Булстрад. единия път 860лв., после 790.... Като гледам колко има на части и какви са цените.... не си струва да им плащаш. Ся, ако я гепат е друга бира, ама има един много хубав лаф - "кот-такоа" :beer




Потребителски аватар
nikolay_ss
Мнения: 1011
Регистриран на: Чет 02 яну 2014 7:02
Автомобил: Touareg 7P6
Двигател:

Re: Каско Булстрад ИЗМАМНИЦИ!!!

Мнениеот nikolay_ss » Пет 04 дек 2015 10:26


Преди няколко месеца и аз бях завел щета за надрана предна дясна врата и лайсна. Получих отговор, че нищо няма да ми бъде платено, тъй като щетите ги е имало и преди това. Отидох в офисът им да ми обеснят при огледа къде точно е имало такива щети и на една от снимките се вижда как на вратата има съвсем леко петънце от порядъка на 0.5х0.5мм много малко избледняло което, ако не се загледаш супер втренчено не можеш да го видиш. А реално цялата ми врата беше надрана заедно с лайсната??? Повече никога каско към БУЛСТРАД!!!!!!


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Каско Булстрад ИЗМАМНИЦИ!!!

Мнениеот VWGT » Пет 04 дек 2015 11:54


Аз одавна чакам момента да предложат сносна цена само кражба. Ама офертите са несериозни... 200 лв разлика между пълно каско и само кражба не е стимул. Зааега карам само на доверен сервиз, те да се оправят.
Междудругото последният път смяната в доверен сервиз на тонирано стъкло закупено от Еуратек се върза по-евтино отколкото Кобра ми предложиха обикновено на свободна продажба.


Потребителски аватар
lazar.mladenov
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 25 фев 2020 8:24
Автомобил:
Двигател:

Re: Каско Булстрад ИЗМАМНИЦИ!!!

Мнениеот lazar.mladenov » Вто 25 фев 2020 8:56


Защо трябва и аз да пиша? Аз съм един от многото измамени.Никога вече в Булстрад!)!!! Когато отидох на оглед за щета бях втрещен от МУТРЕНСКОТО отношение на техния служител. След поредица от жалби против бруталния отказ за изплащане на щетата се убедих че това е тяхната политика!!! Поредица от обидни и необосновани отговори !!! НИКОГА ВЕЧЕ БУЛСТРАД !!! НИКОГА ВЕЧЕ БУЛСТРАД!!! НИКОГА ВЕЧЕ БУЛСТРАД !!! Измамен


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6060
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Каско Булстрад ИЗМАМНИЦИ!!!

Мнениеот DoH_KuXoT » Вто 25 фев 2020 10:15


RO$$KO написа:СТАВА ДУМА ЗА КАСКО БУЛСТРАД тези как да го нарека по меко НЕЩАСТНИЦИ.
По описа на претенцията ми към тях трябва да ми платят за
БОЯ на Капачка огледало
Предна врата
Лайсна
ТЕЯ ДОЛНИ НЕГОДИНИЦИ ДНЕС МИ ПРАТИХА ПИСМО И ПИШЕ ЧЕ СА МИ ПРЕВЕЛИ 12.34.ЛВ.
Направо ми иде да отида утре с колата и директно да им се забия в нещастния офис!!!

гледам 5 години са минали, разбра ли се в крайна сметка защо се е получило разминаването ?


drotomir
Мнения: 626
Регистриран на: Съб 27 окт 2012 20:30
Автомобил: Polo 9N3 2008 1.4 16V
Двигател:
Местоположение: warna

Re: Каско Булстрад ИЗМАМНИЦИ!!!

Мнениеот drotomir » Съб 29 фев 2020 19:37


Според мен няма никакво значение коя е компанията , имал съм каско много години подред и ми се наложи веднъж да ползвам каксото за ударена само задна врата , всичко хубаво на пръв поглед ама на следващия ден човек вече вижда недостатъците които в забързаното предаване не е видял . Боята се различава особено на изкуствена светлина вечер примерно под улична лампа и то много , лайсната някаква китайска по къса с 1-2 см и не ляга в щампованото на вратата до края , кората явно и бяха спестили половината крепежи защото е трудно да не ти останат болтченца , и при затваряне на вратата хлопаше. Кората я свалих и добавих две видии които бяха спестени , кората се вади с повдигане нагоре има г-образни елементи , но маангала който е ремонтирал колата беше ги счупил всичките 4-5 броя и като цяло кората си тропа вече повече . Това на реното ми .


balin
Мнения: 18
Регистриран на: Нед 28 сеп 2008 18:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Каско Булстрад ИЗМАМНИЦИ!!!

Мнениеот balin » Пет 09 сеп 2022 13:22


Булстрад са най-големите МИЗЕРНИЦИ , които съществуват на застрахователния небосклон... Най-искрено ще посъветвам всеки един дори да не се замисля за техните застраховки и да бяга далече с 200 !!! :banghead


Потребителски аватар
Lupender
Мнения: 708
Регистриран на: Съб 29 окт 2011 18:22
Автомобил: SEAT Cordoba
Двигател: TDI 1.9 ASV
Местоположение: Благоевград

Re: Каско Булстрад ИЗМАМНИЦИ!!!

Мнениеот Lupender » Пет 09 сеп 2022 13:39


Споделям лош опит от Булстрад и аз, макар за друг вид застраховка (трудова злополука) - отказаха да платят, понеже работещия сам си бил виновен за злополуката! Та нали затова се прави тая застраховка (?!) - имали го в общите условия... не е за разправяне...



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 77 госта