Кожена тапицерия на врати
Кожена тапицерия на врати
Под тапицерията на вратите има нещо, което издува кожата. Предполагам е дунапрен. На една врата явно липсва и кожата стои по-зле от останалите. Ще се смъква кората по друга причина и може да се използва случая да се оправи, ако е възможно. Само трябва да приготвя нужния материал (дунапрен, фибран...?)
Re: Кожена тапицерия на врати
За кой град става въпрос, бих те насочил към тапицер , от който съм доволен в София , Света Троица , до Лидъл на захарна фабрика преди моста за Люлин от дясно има 3 високи 22 етажни блока, в най - далечния от Лидъл, на партер има тапицер, който ползвам от години за всевъзможни неща и винаги съм оставал доволен.
-
ingshampoo
- Мнения: 1
- Регистриран на: Вто 28 окт 2025 9:16
- Автомобил:
- Двигател:
Re: Кожена тапицерия на врати
Ако ще сваляш кората, може да сложиш нов слой тънък дунапрен или фибран, но внимавай да не стане твърде дебел — иначе кожата пак ще се издуе. Аз имах същия проблем и го оправих с 3 мм самозалепващ се дунапрен.
Върни се в “Общи автомобилни дискусии”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 88 госта