Пране на салон в София

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
YavkaT
Мнения: 13
Регистриран на: Пет 21 фев 2020 12:01
Автомобил: Passat
Двигател:

Пране на салон в София

Мнениеот YavkaT » Пон 08 юни 2020 9:31


Здравейте!

Идват топлите дни и идва време за чистене и освежаванена бричките :th_up. Някой би ли могъл да препоръча място в София за пране на мокет и седалки и евентулано почистване и освежаване на кожата? Моят салон е бежова алкантара + кожа от страни и ми се ще на мястото, на което отида да ми перат салона, да предлагат освежаване на кожата.

Нека и хората, които не са били доволни от някое място, също да се включат - би било полезно да знаем местата, които трябва да избягваме. Не намерих скорошна такава тема и идеята ми е тази да се превърне по-скоро в дискусия, отколкото да се даде лично на мен съвет.

До сега съм прал един път салон в София на старото ми Ауди с платнен салон. Мястото се намира зад McDonald's-а на Ал. Малинов. Това е точната му локация: https://goo.gl/maps/B7RsxzTT18GMo1WD9. Бих казал, че останах доволен от там - Дружелюбен персонал, добре я бяха измили и цената беше окей - Пране на седалки + пране на мокет + пране на багажник + Вътрешно и външно чистене - всичко това за около 100тина лева.

Също така и силно ми препоръчаха и автомивка в Горубляне до заведение Окото - https://goo.gl/maps/SENffUHLcBo8SKpZ8. Били много добри, използвали хубави препарати, джамбазите им карали италианските бараки и ги правели като нови.

Някои от колегите ми карат колите за пране на салона в ZonaWash срещу Кауфланд в Младост - https://goo.gl/maps/JScGLdVY624FAHLb7. Казват, че са доволни, противно на лошите отзиви в Google Maps.

Това са местата, които аз знам. Ваш ред е да споделите! :beer.




Потребителски аватар
Vladislav.lilov
Мнения: 45
Регистриран на: Сря 28 юни 2017 11:29
Автомобил: Pasat 5 5
Двигател: Avf 2002
Местоположение: София

Re: Пране на салон в София

Мнениеот Vladislav.lilov » Пон 19 окт 2020 0:02


Колега ,приеми го за спам ,а ако искаш и за съвет.Вземи си отдели едни парички и си купи перяща прахосмукачка.Аз така направих,да струва 500 лв ама с нея си пера матрака ,седалките и купето ,диваните ,че дори и пътеките (чергите).Ако искаш сладка раздумка и да пием по бира ,ела и ми дай 80 лв на мен аз ще ти изпера седалките и багажника и мокета хахах а за другите 20 лв отиди да ти я изпръскат от вън ;).Както си прецениш ,но два пъти в годината като дадеш 100 лв и не се знае и какъв препарат ползват и малко идва Киро на кирия. Жив и здрав


Потребителски аватар
YavkaT
Мнения: 13
Регистриран на: Пет 21 фев 2020 12:01
Автомобил: Passat
Двигател:

Re: Пране на салон в София

Мнениеот YavkaT » Пон 30 авг 2021 23:19


Сега виждам отговора. Ще се възползвам някой ден, да знаеш! Благодаря! :)


Потребителски аватар
fur1ous
Мнения: 1345
Регистриран на: Пет 14 окт 2011 15:21
Автомобил: Golf3 - Seat Exeo - Seat Leon
Двигател: 1Z - CFMA - AUQ
Местоположение: София

Re: Пране на салон в София

Мнениеот fur1ous » Вто 31 авг 2021 8:07


Към автора - По скоро не ти трябва Автомивка, там няма да ти свършат работа качествено,
Трябва ти Detailing Studio вече има доста такива в София, някои от тях са доста добри, не казвам кои точно,
че да не стане като реклама, но ако се поразтърсиш в нета сам ще ги намериш



Vladislav.lilov написа:Вземи си отдели едни парички и си купи перяща прахосмукачка.Аз така направих,да струва 500 лв ама с нея си пера матрака ,седалките и купето ,диваните ,че дори и пътеките (чергите).

За Екстрактор ли говориш? ако да, какъв ползваш?

То и торнадор ти трябва за мокета за който пък ти трябва и компресор.
Хубавите препарати не са евтини да, но не са и чаак толкова скъпи, по скоро проблема е че са доста на брой, а ако сложим и екстериора става дебело вече :mhihi



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 219 госта