Повреден интериор

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
robin5
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 12 юли 2020 18:27
Автомобил:
Двигател:

Повреден интериор

Мнениеот robin5 » Нед 19 юли 2020 16:56


Здравейте, извинявам се ако темата не е в правилния раздел, модераторите в такъв случай ако решат да я преместят. Накратко е следното : Това отстрани между челното и страничното предно стъкло
IMG_20200712_190538.jpg
се е скъсало и питането ми е възможно ли е да се претапицира и ако да, колко горе-долу ще струва това удоволствие, както и ще е необходимо ли да се сваля жабката и целия преден панел с нея? Благодаря предварително на хората, които решат да ми обърнат внимание и може да ви се стори че питам малко смешно, но съм от по-младите шофьори и не разбирам много! Това не ми пречи да съм загрижен за автомобила си и да желая да оправя проблемите му, били те технически или естетически.




Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Повреден интериор

Мнениеот инжектопляктор » Нед 19 юли 2020 20:15


Пробвай да го подлепиш просто. Колата е кола, няма смисъл да се занимаваш с това.


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12793
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Повреден интериор

Мнениеот Zdravko Zankov » Нед 19 юли 2020 20:17


Ходи по моргите. Сваля се само панела. Голф 4?


robin5
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 12 юли 2020 18:27
Автомобил:
Двигател:

Re: Повреден интериор

Мнениеот robin5 » Нед 19 юли 2020 21:52


Благодаря и на двамата за отговорите! Да, г-н Занков, автомобилът е Голф 4. Ами в такъв случай ще го подлепя и ако стане в бъдеще по-зле, ще се разходя до автоморгите евентуално.


brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: Повреден интериор

Мнениеот brum » Нед 19 юли 2020 22:23


Там обикновено е пластмаса. Няма какво да се претапицира. Намираш от морга същият панел в добро здраве и сменяш.

Малко са хората дето ще го сменят това заради козметичен дефект :) . Преди 15 години (тогава бях млад шофьор) и аз съм сменял точно този панел на Golf 3ката. Ама сега щях да премахна висящото парче и щях да си карам без даже да се сещам за това.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 165 госта