Изоставени автомобили на обществени места - Вече 3 месеца след изтичането на техн. преглед

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6061
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Изоставени автомобили на обществени места - Вече 3 месеца след изтичането на техн. преглед

Мнениеот DoH_KuXoT » Чет 27 май 2021 8:56


подай и в "гражданите" аз на майтап подадох сигнал за оголени жици на улична лампа и след точно 30 дни я оправиха , не изключвам варианта да е съвпадение обаче, защото успоредно с това в квартала оправяха дупки, изгорели лампи, тротоари и т.н.




powerade
Мнения: 1046
Регистриран на: Нед 19 сеп 2010 19:33
Автомобил: Seat Toledo 2 1M2
Двигател: AHF 2000
Местоположение: Sofia

Re: Изоставени автомобили на обществени места - Вече 3 месеца след изтичането на техн. преглед

Мнениеот powerade » Чет 27 май 2021 9:20


Колеги, много зависи и от общината коя е... Ето примерно в община Красно село сумати сигнали съм подал, к..а ми, почти нищо не са оправили, само си пишат, ще се назначи проверка при благоприятни метеорологични условия.... А за пример в съседната община Овча купел подавам сигнал, след няколко дни вече са си свършили работата, стикер всичко а у. И като минат трите месеца колата изчезва...
В красно село вършат работа като идеш на място в общината да заплашваш с жалби...


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Изоставени автомобили на обществени места - Вече 3 месеца след изтичането на техн. преглед

Мнениеот VWGT » Чет 27 май 2021 13:27


Аз пиша за Триадица.
В момента съм се захванал и с един шум от вентилация. Другата седмица УС на ЕС внасяме сигнал директно през деловодството на РЗИ. CallSofia и по този въпрос мълчат вече почти два месеца.


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Изоставени автомобили на обществени места - Вече 3 месеца след изтичането на техн. преглед

Мнениеот hooligans » Чет 27 май 2021 15:53


Специално за Триадица, ако имаш фейсбук се обърни директно към кмета на общината.


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6154
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Изоставени автомобили на обществени места - Вече 3 месеца след изтичането на техн. преглед

Мнениеот VWGT » Чет 27 май 2021 16:42


О, да. И на Димитър Божилов (нали така се казваше) му писаха няколко човека с препратка към ID-то на CallSofia, на което получаваме единствено autoreply "Благодарим, че ни писахте" .. вашето обаждане е важно за нас, бла-бла.

Общо взето сме пробвали всички налични канали с изключение на посещение на място. Всъщност има още един, който не сме пробвали



Потребителски аватар
valka
Мнения: 274
Регистриран на: Сря 16 май 2007 19:14
Автомобил: поцинкован танк
Двигател:
Местоположение: София

Re: Изоставени автомобили на обществени места - Вече 3 месеца след изтичането на техн. преглед

Мнениеот valka » Чет 27 май 2021 17:24


VWGT написа:
VWGT написа:Пуснах сигнал на 13.01, днес 15.01, получих мейл със статус, че автомобилът е установен и му е поставен уведомителен стикер. Да видим сега кога ще го вдигнат.


няколко месеца по-късно ... и месец и нещо след изтичане и на последния възможен срок, автомобилът е все още на място. През това време пуснах още 2 сигнала по други поводи. Резултатът е 0-ев. Имам някакви междинни статуси и толкова. Като се опитам да се свържа по телефон ме преращат към някакви стационарни телефони, на които никой не вдига. За мен това е една добра система ала Арменски поп.


И в кв. Надежда е същото. Пуснах сигнал за 2 кочини. Края на януари писаха, че и за двете са уведомили собствениците на трошките и толкова. Чудя се, ако наема един паяк/репатрак и закарам 4-5 таратайки баш пред паркинга на общината, дали пак така ще си клатят краката. :mhihi

Едната овца мръдна леко напред едната кочина. Сигурно си мисли, че проблемът е, че пречи да се паркира зад нея. А не, че колата и стои на това място без да се мърда цели 2 години, без валидни ГТП и ГО. :screwy


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Изоставени автомобили на обществени места - Вече 3 месеца след изтичането на техн. преглед

Мнениеот hooligans » Чет 27 май 2021 22:47


VWGT написа:О, да. И на Димитър Божилов


Ако не е тайна, за кой квартал става въпрос?


rld
Мнения: 547
Регистриран на: Нед 01 мар 2015 20:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Изоставени автомобили на обществени места - Вече 3 месеца след изтичането на техн. преглед

Мнениеот rld » Пет 28 май 2021 16:54


Представете си по малките градчета където такива приложения не "важат", как живееме :neutral



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: stefan4o, toci_81, Ивайло Димов и 199 госта