Имобилайзер-Нужда от помощ

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
ел.техника
Мнения: 226
Регистриран на: Пет 18 май 2012 16:23
Автомобил: GOLF4 TDI
Двигател: AGR
Местоположение: Северозападна BG

Имобилайзер-Нужда от помощ

Мнениеот ел.техника » Сря 27 окт 2021 15:53


Колеги,здравейте.От Врачанско съм.Търся помощ относно имобилайзера на един бензинов Хюндай/На сина е/.Много зачестиха случаите да мига колата с ключето на таблото и да не иска да запали.Сменях другия ключ и все така.Та ,моля всезнаещите и препатилите да ми посочат сервиз ли,монтьор ли и аз незнам вече някъде в региона или някъде си....,да отремонтира или премахне това чудо.Благодаря на отзовалите се.

Последна промяна от ел.техника на Нед 07 ное 2021 13:40, променено общо 1 път.




Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12793
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Имобилайзер-Нужда от помощ

Мнениеот Zdravko Zankov » Сря 27 окт 2021 20:14


Мисля,че ми имаше телефона.
Както и да е.
Иван алармата,или Цвети до КАТ Враца. В тоя район.


lion_heart002
Мнения: 2312
Регистриран на: Чет 18 фев 2010 13:45
Автомобил: Rio UB Corolla E110 GS450H
Двигател: D4FC 4ZZFE 2GR-FSE

Re: Имобилайзер-Нужда от помощ

Мнениеот lion_heart002 » Съб 30 окт 2021 22:34


ел.техника написа:Колеги,здравейте.От Бяла Слатина съм.Търся помощ относно имобилайзера на един бензинов Хюндай/На сина е/.Много зачестиха случаите да мига колата с ключето на таблото и да не иска да запали.Сменях другия ключ и все така.Та ,моля всезнаещите и препатилите да ми посочат сервиз ли,монтьор ли и аз незнам вече някъде в региона или някъде си....,да отремонтира или премахне това чудо.Благодаря на отзовалите се.

Пиши ми на лично да ти дам форма за контакт с мен да ти кажа как да си го оправиш сам за 10 минути...


Потребителски аватар
ел.техника
Мнения: 226
Регистриран на: Пет 18 май 2012 16:23
Автомобил: GOLF4 TDI
Двигател: AGR
Местоположение: Северозападна BG

Re: Имобилайзер-Нужда от помощ

Мнениеот ел.техника » Съб 06 ное 2021 14:53


И така.Нарочно изчаках известно време,за да видя дали ще се появява пак проблема с имото на хюндайчето.За сега около седмица НИЩО.Благодаря на колегата lion_heart002 за помоща и подробните обяснения и видеото също,което ми прати.Спести ми ходене по мъките и най вече сумати нерви и средства.Благодаря още веднъж.


Потребителски аватар
McLane
Мнения: 245
Регистриран на: Чет 04 ное 2021 5:20
Автомобил: SeatToledo
Двигател: AGN
Местоположение: Шумен

Re: Имобилайзер-Нужда от помощ

Мнениеот McLane » Съб 06 ное 2021 14:59


Е това да се чува .Браво .Но все пак сподели та да може и други хора с подобни проблеми да не ходят по - мъките .Или е няква тайна :)


lion_heart002
Мнения: 2312
Регистриран на: Чет 18 фев 2010 13:45
Автомобил: Rio UB Corolla E110 GS450H
Двигател: D4FC 4ZZFE 2GR-FSE

Re: Имобилайзер-Нужда от помощ

Мнениеот lion_heart002 » Съб 06 ное 2021 19:05


Няма тайни. Който го интересува да види видеото. Препоръчвам и контактен спрей да се използва. Просто не мисля,че си заслужава многото писане и допълнителни обяснения в форум на Фолксваген за проблем с Хюндай, затова и направо се обадих на човека по телефона. :th_up




Потребителски аватар
McLane
Мнения: 245
Регистриран на: Чет 04 ное 2021 5:20
Автомобил: SeatToledo
Двигател: AGN
Местоположение: Шумен

Re: Имобилайзер-Нужда от помощ

Мнениеот McLane » Съб 06 ное 2021 19:16


Супер ,но нали знаеш понякога като търсиш определен проблем в гуглето ти изкача всичко :)


lion_heart002
Мнения: 2312
Регистриран на: Чет 18 фев 2010 13:45
Автомобил: Rio UB Corolla E110 GS450H
Двигател: D4FC 4ZZFE 2GR-FSE

Re: Имобилайзер-Нужда от помощ

Мнениеот lion_heart002 » Съб 06 ное 2021 19:22


McLane написа:Супер ,но нали знаеш понякога като търсиш определен проблем в гуглето ти изкача всичко :)

То това е ясно. Имал съм подобни проблеми с различни автомобили, затова и казах, че ще помогна. Клипа намерих впоследствие. Иначе това е третия Хюндай оправен по посочения начин. Единия го купих на цената на скрап с този "огромен" проблем, другия беше на познат, след като му бяха обявили сума за поправка повече от цената на колата, колегата също каза, че го е карал на няколко места и сумата е била висока. Общо взето специалисти в днешно време трудно се намират. Всеки иска кинтите.


Потребителски аватар
McLane
Мнения: 245
Регистриран на: Чет 04 ное 2021 5:20
Автомобил: SeatToledo
Двигател: AGN
Местоположение: Шумен

Re: Имобилайзер-Нужда от помощ

Мнениеот McLane » Съб 06 ное 2021 19:27


Да ,пресен пример моя климатроник на Толедото ,дето майстора ми потроши централната конзола и едната букса .Та се наложи да лепя ,боядисвам :)



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 91 госта