В 5.5 Проблем с ESP

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
passat4o
Мнения: 121
Регистриран на: Пет 22 фев 2008 22:00
Автомобил: VW PASSAT BlueTDI 143 кс
Двигател: CBAC
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Мнениеот passat4o » Чет 14 авг 2008 11:47


и на мен ми се е случвало да ми светва лампата на АБС и ЕСП. На 2,3 пъти след като съм завъртял гуми и двете светват и не изгасват,докато не изгася колата,после всичко е ОК,но VAG нищо не показа и не отчете никаква грешка....засега проблеми нямам де:) ... поне не с тези две системи:)




Потребителски аватар
MiroKirev
Мнения: 93
Регистриран на: Пет 27 авг 2021 7:07
Автомобил: Passat B5 variant 4motion
Двигател:
Местоположение: Перник-София

Re: В 5.5 Проблем с ESP

Мнениеот MiroKirev » Чет 14 апр 2022 9:40


Лошо, че няма как да се обединят тази тема https://forum.vwclub.bg/viewtopic.php?f=6&t=102694&start=15 с текущата .... та и аз от седмица се боря с този проблем, но още не съм ходил на диагностика ... определено е странно, че на мене ми се е появявал проблема и на място ...



та ще вържа и аз диагностиката тези дни и ще видя :eek и ще пиша какво изкарва като грешка.


Потребителски аватар
Tsankovski
Мнения: 360
Регистриран на: Пон 25 юли 2016 10:14
Автомобил: VW Passat B5-5 Variant Тiptronic
Двигател: AMX 2005 2-8 4motion Exclusive
Местоположение: Русе

Re: В 5.5 Проблем с ESP

Мнениеот Tsankovski » Чет 14 апр 2022 14:04


Стоп машинка в повечето случаи, че и при мен това се оказа


Потребителски аватар
MiroKirev
Мнения: 93
Регистриран на: Пет 27 авг 2021 7:07
Автомобил: Passat B5 variant 4motion
Двигател:
Местоположение: Перник-София

Re: В 5.5 Проблем с ESP

Мнениеот MiroKirev » Съб 23 апр 2022 11:35


Към днешна дата (23.IV) да споделя до къде стигнах... та проверих си стоп машинката (извадих я, почистих я и си я сложих обратно), което се случи преди седмица и до сега грешката не е излизала, но за всеки случай, днеска реших да проверя и буксата под задната седалка, та и там всичко изглеждаше 6, т.е. без изкривявания, намачквания или каквито и да е било признаци за стареене на жичките... да постна и една снимка за всеки случай, да не се окаже, че съм объркал къде да гледам :biggrin

1.jpg


ако излезе пак (грешката), ще "up"-на темата, но се надявам, че няма да се налага :drive



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 60 госта