


Трудно запалване на Пасат 1,6 EZ - решено
-
- Мнения: 2
- Регистриран на: Пет 04 мар 2011 18:43
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Панагюрище
Трудно запалване на Пасат 1,6 EZ - решено
Здравейте колеги,имам Пасат1,6 и от няколко дни ме тормози.Не иска да запали.Колата я карам само на газ.Когато успея да я запаля и загрее след това си пали,но при палене гърми.Смених свещи,кабели за тях и дистрибуторната капачка снови но пак е същото.На бензин не мога да я пробвам защото не ми работи бензиновата помпа.Моля,дайте ми някакъв съвет какво да проверя още.Благодаря предварително.
Re: Трудно запалване на Пасат 1,6
Здравей, колега. Добре дошъл във форума. За да получиш компетентна помощ за проблема ти е нужно да дадеш подробна информация за автомобила, а именно- модел, година на производство, тип двигател и т.н. Успех с разрешаване на проблема.
-
- Мнения: 2
- Регистриран на: Пет 04 мар 2011 18:43
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: Панагюрище
Re: Трудно запалване на Пасат 1,6
Двигателя е EZ.Проблема се реши,като смених и палеца на делкото.Освен това имаше искъсан кабел/маса/към бобината на изпарителя.От вън изолацията си беше добре,но от вътре медния проводник се беше скъсал.Сега колата пали нормално.
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: tdi fen и 31 госта