Светлини при задна скорост - помощ!

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот vasstop » Пет 23 мар 2007 12:29


Zafirov написа:Проблема се оказа от датчика при скоростната кутия. Смених го и всичко е наред... :P

И малко по-нагоре:
vasstop написа:Проблема може да е от датчика, който най-вероятно ти се намира на скоростната кутия...




hadji68
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 04 авг 2013 15:24
Автомобил:
Двигател:

Re: Светлини при задна скорост - помощ!

Мнениеот hadji68 » Пет 15 окт 2021 11:11


Колеги, позволявам си да отворя темата - имам същия проблем. Задните светлини не работят. Става дума за Polo 6R 2009г. Идвам от майстор, който провери датчика, бушоните и крушката. Според него проблемът е някъде по веригата и ми казва търси жичкаджия, но не можа да ми препоръча някой, понеже били на изчезване. Всичко е наред, просто не достига ток до задната лява букса. Датчика за задна скорост е сменян при същия майстор преди 4 месеца и всичко работеше. Сега проблемът е някъде по веригата. Дайте идея или добър жичкаджия при когото да отида.

И още нещо. Не съм много наясно но как точно се проверява превключвателя на скоростната кутия? Питам понеже се съмнявам в компетентността на въпросния майстор. Колата беше вдигната с подемника, понеже достъпа до него на това Поло е отдолу. Без да бъде включена задна скорост той заключи, че суича работи.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Анатолий, HukuTyY, Perym и 171 госта