Passat 5 3B6 Двигателя се разхожда в коша

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
Иван.Дочев
Мнения: 17
Регистриран на: Нед 04 авг 2019 7:39
Автомобил:
Двигател:

Passat 5 3B6 Двигателя се разхожда в коша

Мнениеот Иван.Дочев » Пон 09 дек 2019 0:07


Застудя и се почнаха проблемите 1.6 бензин код на мотора ALZ .. Когато го държа в обороти над 2000/2400 няма проблем падна ли между 1800/2000 двигателя направо почва да си ходи в коша на ляво и дясно и разклаща предницата . Смисъл в движение не ми прави проблем не носи или нещо от тоя сорт , но се усеща . Въпросното завихряне като от хлабаво колело отново се върна ( еднакво е налягането , еднакви са гумите , нови накладки и дискове И няма значение дали се движа направо пълен ляв или десен еднакво е ) . Преди няколко дена я обслужих масло , филтри , лява биалетка и задни дискове с накладки . Забелязах , че предния тампон на двигателя е предал богу дух :mhihi огледах страничните те са добре , но задния нещо не го открих . Направих консултация с майстор ( по телефона , че нямам никакво време тия дни ) та той ми каза , че от един тампон само не би трябвало двигателя да се разкарва , но пък ми каза , че има вероятност двигателя да се е "наклонил/пропаднал" (каквото и да значи) на една страна , но пък тогава това няма да ми е единствения проблем . Като изгася двигателя се разтриса цялата предница . Та на въпроса , така и така ще се сменя предния тампон ще ги сменя всичките , но как и къде аджеба е задния :banghead И реално възможно ли е и завихрянето да идва от това , че двигателя е нестабилен в коша ? И още нещо :Mr Green Fun като мина през дупка или просто превключвам степените на парното светлините на копчетата мигат или спират на цяло ....




Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта