подсветките на вратите не работят

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
genatatdi
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 05 ное 2015 22:41
Автомобил: Passat B5
Двигател: ADR 1999
Местоположение: гр. Габрово

подсветките на вратите не работят

Мнениеот genatatdi » Сря 07 авг 2019 21:04


Здравейте, както в заглавието пише подсветките на вратите не работят, не на всички врати само на предните и задна лява. НО...забелязах, че от време навреме на задна лява свети като отворя. Няма прекъснат кабел на никоя врата. До колкото съм запознат ключът който прекъсва тока на подсветката се намира в бравата на вратата, а на мен ми е скъпо. Някой опитвал ли се е да ги поправя???




Потребителски аватар
Outfeed
Мнения: 204
Регистриран на: Пет 18 юни 2010 14:34
Автомобил: VW EOS
Двигател: TSI
Местоположение: Враца

Re: подсветките на вратите не работят

Мнениеот Outfeed » Сря 07 авг 2019 21:54


По тази тема има изписани много въпроси и отговори тук във форума. Явно не си търсил, преди да попиташ.
Ако трябва с няколко думи да ти кажа, то принципно е свързано с микроключетата, да. Но моят Голф 4 за всичките години, от които го имам, не успях да открия зависимост от нещо конкретно. Понякога светят няколко дни, после ги няма. След това се появят за кратко, после пак изчезнат. И така до ден днешен. Дори поради повреди през годините, бравите съм сменял (на предните врати) барабар с целите механизми и нещата не са се променили след това.


Потребителски аватар
Duke_BG
Мнения: 439
Регистриран на: Пет 26 яну 2007 12:52
Автомобил: GOLF 4+BORA
Двигател: AGU 180Hp + V5 4 motion
Местоположение: Бургас

Re: подсветките на вратите не работят

Мнениеот Duke_BG » Чет 08 авг 2019 12:15


като отвориш шофьорската врата на запалени фарове и изваден ключ от контакта има ли зумер ?
ако няма значи е микретата в бравата и внимавай с централното да не си заключиш ключа вътре - винаги след като си отключил от дистанционното давай на контакт и - в никакъв случай не оставяй ключа вътре защото след 30 сек ще се заключи :)


Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19560
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: подсветките на вратите не работят

Мнениеот radotom » Чет 08 авг 2019 17:13





Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 156 госта