Пасат Б 6 V6 3,2 SFI , проблем с нивомера на горивото

Техническа и сервизна информация за Passat
quietriot
Мнения: 4
Регистриран на: Сря 28 авг 2019 10:40
Автомобил:
Двигател:

Пасат Б 6 V6 3,2 SFI , проблем с нивомера на горивото

Мнениеот quietriot » Сря 28 авг 2019 11:00


Здравейте ,
Преди месец си взех пасат 6 , V 6 , 3,2 SFI , 4 X4 и първоначалните ми впечатления са, че е прекрасен разтоварен топлинно мотор , за разлика от Субаруто ми, но има някои дребни ядове за отстраняване като неработещ парктроник , нито заден нито преден , разботещ когато си иска климатик , по точно включва след около 15 минути , разбрах от форума че им е болежка и е от датчик или компресор , неработещ коректно нивомер на бензина , при пълен резервоар показва 2/3 . С майстора решихме, че поплавъка не отчита верно , купих кошница, но от дизел , питането ми е дали помпата ми може да се присади на другата кошница или поплавъка от нафтовата на моята.




quietriot
Мнения: 4
Регистриран на: Сря 28 авг 2019 10:40
Автомобил:
Двигател:

Re: Пасат Б 6 V6 3,2 SFI , проблем с нивомера на горивото

Мнениеот quietriot » Пет 30 авг 2019 19:28


Е мерси за помощта , мислех че субару форума е кисел , явно има и други.


Mishonti
Мнения: 1834
Регистриран на: Пон 21 ное 2011 15:14
Автомобил: C220
Двигател: CDI 2007
Местоположение: Бургассс

Re: Пасат Б 6 V6 3,2 SFI , проблем с нивомера на горивото

Мнениеот Mishonti » Пет 30 авг 2019 20:20


Спокойно колега, недей да се палиш.
Просто във форума този мотор не е познат, затова няма кой да ти отговори. То тук освен 2.0тди друго не е познато.
За съжаление и аз не съм достатъчно компетентен да ти отговоря, но смятам че ще се намери кой да ти даде отговор на въпроса, малко търпение.
Сигурен съм, че форума е много по-приветлив спрямо този на Субару и има доста компетентни колеги, от които има какво да се научи.


quietriot
Мнения: 4
Регистриран на: Сря 28 авг 2019 10:40
Автомобил:
Двигател:

Re: Пасат Б 6 V6 3,2 SFI , проблем с нивомера на горивото

Мнениеот quietriot » Вто 25 авг 2020 10:33


Оказа се че трябва адаптация с ВАГ на стрелката , кой извърша такива услуги тук , ще съм благодарен за контакти.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта