Как да си сложа халогени на пасат б5.5 2003г.

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
Dechkov
Мнения: 3
Регистриран на: Чет 03 сеп 2020 11:03
Автомобил: ПАСАТ
Двигател: 1-9 ТДИ
Местоположение: Ст. Загора

Как да си сложа халогени на пасат б5.5 2003г.

Мнениеот Dechkov » Чет 03 сеп 2020 11:29


Здравейте, колата ми е пасат б5.5 2003 и няма халогени . Мисля че няма и букси за тях. Такаче си купих халогени, буксите със кабелите до купето и ключа за тях. Търсих и реле за тях но мисля че е под номер Б53 , а аз го имам . И сега незнам от къде и какво да гледам ? Някой правил ли е присаждане на халогени ?
Благадаря ви предварително.




evg_eni
Мнения: 101
Регистриран на: Вто 21 юли 2015 7:27
Автомобил: A3
Двигател:

Re: Как да си сложа халогени на пасат б5.5 2003г.

Мнениеот evg_eni » Чет 03 сеп 2020 17:44


Аз съм слагал на други автомобили но и при теб принципа трябва да е същия. Ключа щом го имаш провери на кой пин се връзват халогените, не си казал с какви крушки са и колко вата. Според това си подбери кабели с нужното сечение за инсталацията и задължително предпазител още в началото на веригата! Реле можеш да ползваш почти всякакво на 12V


Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Как да си сложа халогени на пасат б5.5 2003г.

Мнениеот silent » Чет 03 сеп 2020 18:59


Колегата иска наготово ако може без нови кабели релета и т.н.....мислех преди време на моя да слагам но в предвид никаквата полза от тях така и не стигнах до там да проверявам дали и доколко има заводска подготовка за монтажа им...


Потребителски аватар
Dechkov
Мнения: 3
Регистриран на: Чет 03 сеп 2020 11:03
Автомобил: ПАСАТ
Двигател: 1-9 ТДИ
Местоположение: Ст. Загора

Re: Как да си сложа халогени на пасат б5.5 2003г.

Мнениеот Dechkov » Пет 04 сеп 2020 2:54


Благодаря ви колеги, но аз не търся постоянна полза от тях защото фаровете са ми достатъчни ( ксенони H7 ). Искам да си я направя като екстра която е възможна да ми помогне в много лошо време. Миналата година ми се наложи да пътувам до прага , това са 17 часа непрестанно каране. Проблема беше ужасно гъстата мъгла от БГ и във СЪРБИЯ. Затова намерих кола Б5,5 която се продава на части и си взех халогените със кабелите до купето заедно със ключа. Но не искам да си правя експерименти с колата. Затова искам да попитам за по точна скица на свръските или на човек който може да го направи в Ст. Загора. тел:
Благодаря ви колеги.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта