Проблем при подаване на газ Passat b4 2.0 бензин

Техническа и сервизна информация за Passat
kravara
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 26 фев 2021 20:40
Автомобил:
Двигател:

Проблем при подаване на газ Passat b4 2.0 бензин

Мнениеот kravara » Пет 26 фев 2021 20:54


Здравейте, първо искам да кажа, че съм нов шофьор и още почти нищо не знам за колите. Днеска докато карах колата (Passat b4 2.0 бензин) усетих няколко неща. Първото е, че перката на двигателя се пусна след като изгасих колата, а температурата беше около 70-80 градуса, което мисля че не е нормално. След това като се качих пак да я покарам първото нещо беше, че не запали веднага, а трябваше да опитам два пъти като втория път задържах ключа бая повече време. Запалих колата и потеглих, но дойде другия проблем. Превключих от 1 на 2 защото вече потеглих и като натиснах педала на газта нищо не стана няколко секунди и чак след това сякаш зацепи и ускори и не му обърнах внимание, но след като взех завоя и превключих пак от 1 на 2 пак не зацепи даже по-дълго време(а бях натиснал педала на газта повече от средата). След като зацепи пак набрах скорост и включих 3 и пак същата работа и се уплаших много. След това нямах проблеми. Може ли някакви идей за тези няколко подробности, че съм нов шофьор и не разбирам много. Благодаря

Последна промяна от radotom на Пет 26 фев 2021 23:02, променено общо 1 път.
Причина: Допълнено заглавие




Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: A999, Kr1s0o и 66 госта