Passat B6 2008 г. - електрически проблеми

Техническа и сервизна информация за Passat
Teds.Plamen
Мнения: 5
Регистриран на: Сря 19 май 2021 12:25
Автомобил:
Двигател:

Passat B6 2008 г. - електрически проблеми

Мнениеот Teds.Plamen » Сря 19 май 2021 14:45


Здравейте,имам Пасат 2008г Б6 комби..обаче имам и няколко проблема с колата..Ще ги изброя по долу и се надявам да може да ми помогнете
1.Запалките в колата (отпред,отзад и в багажника) не работят..проверих,не стига ток до тях.А всички предпазители ги проверих и работят.На тези на които има празни места,просто не може да се сложи предпазител...
2.Десният габарит си свети ,левият обаче не... пак така..не стига ток до него..
3.Това е най-странното за мен ... Колата е със халогени(уж) , обаче на копчето на фаровете нямаше опция за тях.Смених копчето,обаче пак не тръгват.а слагам крушки ,които работят и са проверени.Има ли вариант колата да е без халогени,просто да са сменяли бронята и да са сложили тогава такава със.. но пък има прекарани кабели за тях,по които няма ток...
Ще се надявам да ми помогнете




vviksana
Мнения: 7
Регистриран на: Чет 20 май 2021 18:09
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B6 2008 г. - електрически проблеми

Мнениеот vviksana » Чет 20 май 2021 18:12


Здравей! Кои предпазители гледа?

За габарита провери дали цялата страна свети или не. Ако не свети само предния търси на буксата на фара да не би да има оксидация там.

От къде си?


Teds.Plamen
Мнения: 5
Регистриран на: Сря 19 май 2021 12:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B6 2008 г. - електрически проблеми

Мнениеот Teds.Plamen » Пет 21 май 2021 15:07


Здравейте,от Пловдив съм.Вече нямам спомен под номера кои предпазители гледах... Всичко останало по фара от същата страна си работи - само габарита не.
Вчера обаче проверих и установих за по-горните проблеми,точно до трите предпазителя(запалка,халогени и пръскала на чистачките.. не стига ток ) ... не знам къде да търся вече проблем и какво може да е


Потребителски аватар
milmar
Мнения: 4933
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 2:57
Автомобил: Passat B4 and B6 Variant
Двигател: 1Z and CBDC
Местоположение: Русе

Re: Passat B6 2008 г. - електрически проблеми

Мнениеот milmar » Пет 21 май 2021 15:08


Ей това е сила, да се регистрираш във форума и на същия ден да зададеш въпрос, след това да получиш отговор от един човек, който специално се е регистрирал за да ти отговори!!! :bowdown :icon_lol

Тази кола има много предпазители и на много места.


Teds.Plamen
Мнения: 5
Регистриран на: Сря 19 май 2021 12:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B6 2008 г. - електрически проблеми

Мнениеот Teds.Plamen » Пет 21 май 2021 16:15


milmar написа:Тази кола..


За мен не е важно кой кога е регистриран,а очаквам някакъв отговор,който да ми помогне да се справя.А аз знам за 4 места с предпазители,но ако знаете и други може да ми ги кажете.Също ще ми е от полза някаква схема на релета и мястото им,ако евентуално проблема е от тях,да проверя и там...

Последна промяна от radotom на Пет 21 май 2021 18:23, променено общо 1 път.
Причина: Моля, избягвайте ненужните цитати.


vviksana
Мнения: 7
Регистриран на: Чет 20 май 2021 18:09
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B6 2008 г. - електрически проблеми

Мнениеот vviksana » Пет 21 май 2021 17:22


Запалките са ти ф33 ,пасажерските предпазители 20А.

Габарита трябва да го видя на място ,от Пловдив съм също ,ако имаш интерес пиши на лично.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rld и 207 госта