Passat B7, 2.0 TDI- Проблем с камерата за задно виждане

Техническа и сервизна информация за Passat
thegame2204
Мнения: 3
Регистриран на: Чет 07 яну 2021 9:14
Автомобил:
Двигател:

Passat B7, 2.0 TDI- Проблем с камерата за задно виждане

Мнениеот thegame2204 » Пон 07 юни 2021 22:53


Здравейте, колеги! Включвам се с един въпрос към вас- днес, като дадох на задна и включих камерата за задно виждане, забелязах, че самата картина на дисплея е лилава и след около 2 секунди ми изписа, че камерата не ми е налична. Загасих 5-6 пъти колата и пробвах отново- работи 2 секунди камерата и сама се изключва. Всички сензори работят- само камерата спира. Някой имал ли е подобен проблем и как го разрешихте? Става въпрос за Passat B7 2.0 TDI, 2014 година.
Благодаря предварително!




Mimimom
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 15 юни 2021 12:02
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B7, 2.0 TDI- Проблем с камерата за задно виждане

Мнениеот Mimimom » Вто 15 юни 2021 12:06


Привет, колеги има ли някой файл или някъде пълно ръководство за Пасат Б7.По точно ме интересува къде се намира помпата на хидравликата.

Последна промяна от icokr на Сря 16 юни 2021 8:03, променено общо 1 път.
Причина: мнението не е по темата!


milenski_77
Мнения: 581
Регистриран на: Съб 20 дек 2008 18:05
Автомобил: Passat B7 variant
Двигател: CFFB
Местоположение: Оряхово

Re: Passat B7, 2.0 TDI- Проблем с камерата за задно виждане

Мнениеот milenski_77 » Вто 15 юни 2021 15:27


При Б7 рейката е електрическа и няма хидравлична помпа


Mimimom
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 15 юни 2021 12:02
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B7, 2.0 TDI- Проблем с камерата за задно виждане

Мнениеот Mimimom » Вто 15 юни 2021 17:13


Благодаря много Колега,Понеже в един сервиз ми казаха че не може да нямамХидравлика и трябвало да има от къде да се долее масло,на моменти като загрее и завъртя волана наляво или дясно се чува лек шум.


Mimimom
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 15 юни 2021 12:02
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B7, 2.0 TDI- Проблем с камерата за задно виждане

Мнениеот Mimimom » Вто 15 юни 2021 17:53


Привет колега Може ли някой да каже Откъде се получава труден старт на топъл двигател..При студен двигател няма проблем,при топъл не става пали и гасне,трябва да подам газ за да запали,акумулатора е нов.Прави го от време на време.

Последна промяна от icokr на Сря 16 юни 2021 8:03, променено общо 1 път.
Причина: мнението не е по темата!


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6151
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Passat B7, 2.0 TDI- Проблем с камерата за задно виждане

Мнениеот VWGT » Сря 16 юни 2021 8:41


thegame2204 написа:Здравейте, колеги! Включвам се с един въпрос към вас- днес, като дадох на задна и включих камерата за задно виждане, забелязах, че самата картина на дисплея е лилава и след около 2 секунди ми изписа, че камерата не ми е налична. Загасих 5-6 пъти колата и пробвах отново- работи 2 секунди камерата и сама се изключва. Всички сензори работят- само камерата спира. Някой имал ли е подобен проблем и как го разрешихте? Става въпрос за Passat B7 2.0 TDI, 2014 година.
Благодаря предварително!


Провери за течове от стъкломиячната система. При б7 да се прекъсне гофрето около дясната панта, по което минава течността за задната чистачка, е класика. Не използвай пръскалката около седмица и дано всичко изсъхне и се оправи от самосебе си. В по-лошия случай може да е заминал някой друг модул. Разбира се винаги съществува вероятност и за съвсем друг проблем, но според мен това е първото, което можеш провериш.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта