b5 98' 1.9tdi afn шофьорска дръжка ел стъкла

Техническа и сервизна информация за Passat
kmeta55
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 21 мар 2010 22:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

b5 98' 1.9tdi afn шофьорска дръжка ел стъкла

Мнениеот kmeta55 » Пет 18 юни 2021 1:51


Здравейте :) търсих дълго в търсачката но може би не с правилните ключови думи ..
Проблема е следния дръжката на пасата на шофьорската врата се счупи ( там където са и бутоните за ел стъклата) заедно с основата под нея ..
Обиколих всички морги които знам и навсякъде едно и също или ги няма или са счупени .. въпросната основа я бях поръчал от сайт и дойде привидно същата но с малки разлики в отливката и трито болта които се завиват на тавата на вратата не пасват с дупките следователно и другите дупки които са за видиите които влизат в пластмасовата кора не пасват по местата си ... още повече се отчаях след като днес отидох в представителството на VW да си ги купя оригинални защото ми писна да търся и там ми казаха че въпросната основа не се произвежда вече и не може и да се поръча .. може ли някой да ме посъветва за читав афтърмаркет който става за модела и е пробван , че вече незнам какво да е правя тази дръжка ..


IMG_20210422_182626.jpg


Горната основа е моята (оригинал)
Долната е от нета

Както се забелязва отливките са с 1 пръст надолу..




Потребителски аватар
Danny boy
Мнения: 1933
Регистриран на: Сря 10 яну 2007 18:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: b5 98' 1.9tdi afn шофьорска дръжка ел стъкла

Мнениеот Danny boy » Пет 18 юни 2021 12:50


Може да пробваш с поялник да ремонтираш твоята, успешно съм ремонтира много счупени пластмаси именно по този начин, щом алтернатива няма.
Или търсиш по-упорито по морги и тн..



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Радослав Лозанов и 224 госта