Проблем с Хидравлика Б 5.5 Пасат 1.9 ТДИ

Техническа и сервизна информация за Passat
Sstefaan84
Мнения: 410
Регистриран на: Пет 25 окт 2013 16:57
Автомобил:
Двигател:

Re: Проблем с Хидравлика Б 5.5 Пасат 1.9 ТДИ

Мнениеот Sstefaan84 » Чет 07 окт 2021 7:34


kiretoo_magaranov написа:Пиши да кажеш дали е имало подобрение, защото аз още не съм го сменил.

Здравей взех новото казанче ,но още не съм го сменил нямам време просто.
Както написах колата я кара предимно жената,но миналата седмица я покарах и аз . И какво забелязах ,а то е че след запалване на колата сутрин волана е супер лек приятен, но след 20км горе доло става пак стегнат и има лек шум в помпата.
Не знам на какво се дължи това , дали течността загрява и става на вода не знам.
Маслото което съм сипал е MAXXUS ZHS-SERVO, и така като се замисля е напълно възможно този проблем които излезе при мен да е след като опресних и частично подмених течността. Както казах жената кара колата, смених носачи с рециклаж и пипнах течността и от кога почна да затяга не знам.




Потребителски аватар
EmilRaichev
Мнения: 7
Регистриран на: Вто 29 юни 2021 10:24
Автомобил: vw_Passat
Двигател: AVF 2003

Re: Проблем с Хидравлика Б 5.5 Пасат 1.9 ТДИ

Мнениеот EmilRaichev » Сря 11 окт 2023 20:01


Здравейте колеги ! И при мен се получи проблема с хидравликата при леко завиване на място почва да свири ремарка вижда се че помпата се товари четох доста по темата Реших да сменя казанчето питах в Vw спряно от производство няма и останали на склад намерих втора рака сложих го вдигнах колата на крик въртене на волана до край и в двете посоки с задържане и няма промяна пак свири при най малкото движение на волана "оригинално масло купи":banghead Може ли проблема да идва от прословутия маркуч на Високото Налягане :gruebel (Питах в VW за тоя маркуч казаха ми 650лв )



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 257 госта