Проблем с централно Passat B5 97гг

Техническа и сервизна информация за Passat
Bube76
Мнения: 5
Регистриран на: Чет 16 дек 2021 8:50
Автомобил:
Двигател:

Проблем с централно Passat B5 97гг

Мнениеот Bube76 » Сря 05 яну 2022 15:15


Здравейте. Извинявам се ако темата вече е разисквана. И ако я има моля да ми пуснете линк. За да успея да я намеря по този начин. Та предна дясна не се заключва с централното. Само с ключа. Смених я с друга. Пак същата работа. На тавата има модул който управлява стъклата и бравата. Реленцатата цъкат при натискане на бутон за заключване и отключване. Прозвъних кабелите от модула до самата Брава. Изрядни са. Какъв би могъл да бъде проблема. Моля за съвети и идей. Възможно ли е модула да се е прецакал и просто на изходите да не излиза напрежение. Макар, че прегледах и него няма счукани спойки както ми бяха казали.




Потребителски аватар
tdi fen
Мнения: 4246
Регистриран на: Пет 05 юни 2009 19:45
Автомобил: Skoda Octavia 1U Renault Clio
Двигател: TDI AGR
Местоположение: София

Re: Проблем с централно Passat B5 97гг

Мнениеот tdi fen » Сря 05 яну 2022 16:08


микроключето в бравата работи ли ? като я отвориш светва ли плафона


Bube76
Мнения: 5
Регистриран на: Чет 16 дек 2021 8:50
Автомобил:
Двигател:

Re: Проблем с централно Passat B5 97гг

Мнениеот Bube76 » Сря 05 яну 2022 18:00


Плафоните съм ги свалил всичките,защото светеха постоянно,а и съм свалил тавана да го претапицирам!Както писах,смених бравата с друга(бравата е работеща) момчето от когото я взех,ми гарантира,че е свалена от автомобил който не е имал такъв проблем!Относно плафоните си мисля,че проблема е в шофьорската врата в микрето! проверих и комфорт модула сложен е в 2 кутии и беше сух .Или това не е гааранция че не се е НАСРАЛ.Модула на пасажерската врата има модул в който има 2 реленца.Цъкат при натискане на бутона за отключване и заключване,незнам кое от 2 е за тази работа но се чуват ,че бачка.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Hari1986 и 62 госта