Passat B6 2.0 tdi 110 к.с. CBDC Високо ниво на антифриз

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
Мехмед.Фикрет
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 23 дек 2015 17:50
Автомобил: Volkswagen Passat
Двигател: CBDC 2009

Re: Passat B6 2.0 tdi 110 к.с. CBDC Високо ниво на антифриз

Мнениеот Мехмед.Фикрет » Пон 04 юли 2022 8:39


По принцип съм от Русе , но я закарах на село при един познат майстор . Цената , която ми каза не е крайна , но ще видим на края като приключи с ремонта колко ще излезе




Потребителски аватар
777
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 2789
Регистриран на: Пон 24 фев 2014 21:26
Автомобил:
Двигател:

Re: Passat B6 2.0 tdi 110 к.с. CBDC Високо ниво на антифриз

Мнениеот 777 » Пон 04 юли 2022 11:08


Мехмед.Фикрет написа:Вчера оставих колата на сервиз . Майстора каза че е от гарнитурата и ремонта ще излезе около 700-800 лв. Дано главата да е здрава , че цената ще скочи. Обмислях варианта да я бартеросам с някоя друга кола , но не се знае на каква кола ще попадна . Пасата е 2009 има си ръжди , но поне знам че е здрава .

Идеята с бартера никак не е добра. Всеки с бартер е в твоето положение и просто ще смениш един проблем с друг. Твоят поне изглежда откриваем, докато другата може примерно да гасне в движение през 2 дни и върви показвай на майстор какво се случва.


Потребителски аватар
Мехмед.Фикрет
Мнения: 20
Регистриран на: Сря 23 дек 2015 17:50
Автомобил: Volkswagen Passat
Двигател: CBDC 2009

Re: Passat B6 2.0 tdi 110 к.с. CBDC Високо ниво на антифриз

Мнениеот Мехмед.Фикрет » Вто 05 юли 2022 10:42


777 написа:
Мехмед.Фикрет написа:Вчера оставих колата на сервиз . Майстора каза че е от гарнитурата и ремонта ще излезе около 700-800 лв. Дано главата да е здрава , че цената ще скочи. Обмислях варианта да я бартеросам с някоя друга кола , но не се знае на каква кола ще попадна . Пасата е 2009 има си ръжди , но поне знам че е здрава .

Идеята с бартера никак не е добра. Всеки с бартер е в твоето положение и просто ще смениш един проблем с друг. Твоят поне изглежда откриваем, докато другата може примерно да гасне в движение през 2 дни и върви показвай на майстор какво се случва.



Именно поради тази причина не ми се искаше да я бартеросам , поне я знам в какво състояние е и не се знае на каква кола ще попадна както казваш .



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kris11 и 69 госта