Пасат Б7 темпомат

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
uwhsaa
Мнения: 4
Регистриран на: Съб 09 юли 2022 10:27
Автомобил: VW Passat B7
Двигател: CFFB 2011

Пасат Б7 темпомат

Мнениеот uwhsaa » Сря 24 авг 2022 10:11


Здравейте колеги, от скоро съм собственик на б7ца 2.0тди 140к.с.. Искам да си сложа темпомат, тъй като не е оборудвана с такъв. Тъй като не съм от най-разбиращите по тоците, дали ще има някой, който да се наеме да ми го монтира, обучи и т.н. Също така и не знам точно кой вариант на лостовете трябва да се купи, този с 3те лоста или този с 2та. Става въпрос за София. Благодаря!




Потребителски аватар
alpinab
Мнения: 570
Регистриран на: Сря 26 юни 2013 20:22
Автомобил: VW Passat
Двигател: CRL
Местоположение: София

Re: Пасат Б7 темпомат

Мнениеот alpinab » Сря 24 авг 2022 15:36


Ръчките са 3. Вече се намират на символични цени по моргите по 50-100 лв. Купи си и пластмасата под волана. За три ръчки е с допълнителен прорез.
Прокарва се кабел откъм ръчките към клемореда на ЕКУто на колата. Тук е тънък момент. Трябва ти светнат в материята човек, който вече го е правил. Както и да се намери окабеляването - като кабел с подходящите конектори.

И последно разрешаване и обучаване. Пак ти трябва човек правил това преди.

Аз го правих в Порше с оригинален кит, който не беше евтин, както и монтажа. Мога за София да препоръчам Пепино 0888 900 960, Младост 4. Той е светнат и евентуално би могъл да се наеме да ти го направи.


dimeza
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 23 сеп 2022 15:10
Автомобил:
Двигател:

Re: Пасат Б7 темпомат

Мнениеот dimeza » Сря 24 май 2023 12:11


Здравей, искам да те питам да ли си монтирал темпомат/автопилот/ на VW Пасат Б7 , защото и моя автомобил няма заводски монтиран темпомат и аз имам желание да сложа.


Потребителски аватар
uwhsaa
Мнения: 4
Регистриран на: Съб 09 юли 2022 10:27
Автомобил: VW Passat B7
Двигател: CFFB 2011

Re: Пасат Б7 темпомат

Мнениеот uwhsaa » Вто 25 юли 2023 12:53


dimeza написа:Здравей, искам да те питам да ли си монтирал темпомат/автопилот/ на VW Пасат Б7 , защото и моя автомобил няма заводски монтиран темпомат и аз имам желание да сложа.

здравей, все още не съм търся човек, който а се навие да направи всичко от-до, но не намирам. Ако успееш да намериш нещо, ще се радвам да споделиш, съответно и аз.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Shamata и 197 госта