Passat B6 проблем с преден, заден парктроник и електронна ръчна спирачка

Техническа и сервизна информация за Passat
MaxximM
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 17 яну 2023 16:13
Автомобил:
Двигател:

Passat B6 проблем с преден, заден парктроник и електронна ръчна спирачка

Мнениеот MaxximM » Вто 07 фев 2023 9:09


Здравейте колеги!

Имам следния казус. Прочетох всички теми свързани с парктроника и електронната ръчна спирачка и ми стана горе-долу ясно за какво говорим, зумери, редуктори, модули, бутони и т.н. :th_up. Най-скоро време съм решил да ги погледна, обаче Ви моля някой добър човечец да ми препоръча добър майстор, който се занимава главно с електрониката на колите, или такъв който е напред с тези неща :biggrin.

Ще съм Ви много благодарен ако ми дадете и още някой друг съвет какво мога да направя. Понеже това което става е, че предния ми парктроник пищи нонстоп, само когато застудее много, през останалото време е добре.
Задния ми парктроник се включва в един монотонен звук, който не се променя, колкото и да съм близо до някакъв обект.

Попринцип вчера малко дернах задната броня от дясно, защото не внимавах много как излизам, но не мисля че е заради това, поради факта че одраното не е в никаква близост до датчиците на парктроника.

Ще съм благодарен на какъвто и да е отзив!

Благодаря предварително!




Потребителски аватар
jmiim
Мнения: 23
Регистриран на: Пон 07 май 2007 2:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Passat B6 проблем с преден, заден парктроник и електронна ръчна спирачка

Мнениеот jmiim » Сря 01 мар 2023 12:29


Здравей колега и аз имам същият проблем ако го решиш моля пиши как си го решил :bowdown



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 202 госта