


Въпрос за климатроника
Въпрос за климатроника
Климатроника на Пасат-а ми топли много добре,но когато го намаля имам чувството че нещо не е наред.Качвал съм се в коли в които е направо фризер,а при мен нищо такова не се получава.откъде е проблема?
- mony124
- Мнения: 69
- Регистриран на: Сря 09 яну 2008 18:00
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: София
- Контакти:
Re: Въпрос за климатроника
Recar0 написа:Климатроника на Пасат-а ми топли много добре,но когато го намаля имам чувството че нещо не е наред.Качвал съм се в коли в които е направо фризер,а при мен нищо такова не се получава.откъде е проблема?
Пробвай да го напълниш. Аз го свърших това упражнение, защото започваше да "духа" студено чак след 10 мин. Липсваха ми 270 гр. фреонче и сега духа на първата минута.
- Snejoky
- R.I.P
- Мнения: 1049
- Регистриран на: Чет 12 окт 2006 22:42
- Автомобил:
- Двигател:
- Местоположение: на село
kretenia написа:в София 70 лв. струва изпразване на системата,почистване на дюзата за ниско налягане,смяна на маслото и зареждане с 600 гр. фреон 134а,ако се налага UV проверка за течове или някакви други ремонти цената отива нагоре
UV- 30 лв. отгоре. Не знам новите Пасати колко фреон събират, но моят Б3 със оригинален климатроник събира почти двойно /1150 гр./ от на другите коли / 600 гр. /. При мен се оказа, че е за смяна филтър-дехидратор и за това не охлажда добре.
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта