Как да реша проблема с кучетата на съседите

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Dan4ote
Мнения: 1056
Регистриран на: Сря 08 дек 2004 10:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Перник
Контакти:

Мнениеот Dan4ote » Съб 27 дек 2008 18:55


lyubobg написа:
Dan4ote написа:Аз не казвам, че си единствения човек, на който му се е случило да му пречи кучешки лай, не съм бил преи теб да чуя кучетата, но все си мисля, че няма да ми пречат.
Майка ми беше се побъркала, аз чувах вибрациите от климатика, но можех да си спа като пич.
Всичко е до нервна система. Като ми се запали главата и си пийвам едни розовки хапчета и всичко ми е много гот :lol:


Можещ ли всяка вечер да си пиеш тия розовките хапчета и колко дълго време ще можеш да ги пиеш преди да се побъркаш от страничните им ефекти? Това не е решение.

Да, знам че не е решение, по-скоро се шегувах, но някак си трябва да свикнеш. Санто е прав - ако имаш дете, което ще реве всяка вечер, най малко година, какво ще правиш?




Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот chefito » Съб 27 дек 2008 18:57


Dan4ote написа:
lyubobg написа:
Dan4ote написа:Аз не казвам, че си единствения човек, на който му се е случило да му пречи кучешки лай, не съм бил преи теб да чуя кучетата, но все си мисля, че няма да ми пречат.
Майка ми беше се побъркала, аз чувах вибрациите от климатика, но можех да си спа като пич.
Всичко е до нервна система. Като ми се запали главата и си пийвам едни розовки хапчета и всичко ми е много гот :lol:


Можещ ли всяка вечер да си пиеш тия розовките хапчета и колко дълго време ще можеш да ги пиеш преди да се побъркаш от страничните им ефекти? Това не е решение.

Да, знам че не е решение, по-скоро се шегувах, но някак си трябва да свикнеш. Санто е прав - ако имаш дете, което ще реве всяка вечер, най малко година, какво ще правиш?



Стига с тия глупостиииии бееееее....детето е негова плът и кръв.....ТУКА ГОВОРИМ ЗА МАЛОУМНИТЕ ПОМИЯРИ НА МАЛОУМНИТЕ му съседи, които си мислят, че живеят на село...


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Съб 27 дек 2008 19:04


Dan4ote написа:
lyubobg написа:
Dan4ote написа:Аз не казвам, че си единствения човек, на който му се е случило да му пречи кучешки лай, не съм бил преи теб да чуя кучетата, но все си мисля, че няма да ми пречат.
Майка ми беше се побъркала, аз чувах вибрациите от климатика, но можех да си спа като пич.
Всичко е до нервна система. Като ми се запали главата и си пийвам едни розовки хапчета и всичко ми е много гот :lol:


Можещ ли всяка вечер да си пиеш тия розовките хапчета и колко дълго време ще можеш да ги пиеш преди да се побъркаш от страничните им ефекти? Това не е решение.

Да, знам че не е решение, по-скоро се шегувах, но някак си трябва да свикнеш. Санто е прав - ако имаш дете, което ще реве всяка вечер, най малко година, какво ще правиш?


Няма място за сравнение. Логиката просто липсва. По тая логика, понеже управляващите те крадат всеки ден и по-много, трябва да свикна и в трамвая да ме крадат циганките :?:

Като имам дете ще се грижа за него както си му е реда, ще бъда информиран, защо и какво го кара да реве и ще направя нещо по-въпроса.


Потребителски аватар
nadia23
Мнения: 222
Регистриран на: Нед 04 юни 2006 19:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот nadia23 » Съб 27 дек 2008 19:17


Няма ли някой най-накрая да заключи тая простотия?!?!?!


Потребителски аватар
nosex
Вечен БАН
Мнения: 2416
Регистриран на: Пон 08 яну 2007 11:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София (Волуяк/Бояна)

Мнениеот nosex » Съб 27 дек 2008 19:28


nadia23 написа:Няма ли някой най-накрая да заключи тая простотия?!?!?!
:да:


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Съб 27 дек 2008 19:40


nadia23 написа:Няма ли някой най-накрая да заключи тая простотия?!?!?!


А още 1 участник на който не му издържат нервите mhihi
По твоята логика - какво ти пречи темата ми? Като не ти харесва не я чети :wink:


Потребителски аватар
BastunSelski
Мнения: 600
Регистриран на: Вто 20 мар 2007 10:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сеат Ибиза 1.4 АЕХ у Софето
Контакти:

Мнениеот BastunSelski » Съб 27 дек 2008 19:55


Не знам за нервите,ама тая тема си за ключ отдавна!Защо моята тема за "Софията" се заключи и тя не пречеше на никого?
София се претъпка с хора,които всичко им пречи и не могат да се съобразяват с другите хора!Днеска е кучето на съседа,утре ще е барбекюто му на двора,а после ще ти спре на "местото". Е така преди няколко месеца тука отровиха котките,защото много мяукаха и цапаха колите!?!?!
БТВ тия дето дават идея за оловото държали ли са боен пистолет или пушка някога в живота си и дали са го насочвали срещу нещо различно от мишена?


Потребителски аватар
nadia23
Мнения: 222
Регистриран на: Нед 04 юни 2006 19:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот nadia23 » Съб 27 дек 2008 20:02


lyubobg написа:
nadia23 написа:Няма ли някой най-накрая да заключи тая простотия?!?!?!


А още 1 участник на който не му издържат нервите mhihi
По твоята логика - какво ти пречи темата ми? Като не ти харесва не я чети :wink:

Май на теб по не ти издържат нервите. Цяла София и България трябва да ти знае драмите, който ти каза различно мнение от твоето-аре у лево, който е на мнение като теб- bow down :bowdown .
Елементарно, Уотсън,елементарно.
А темата е за ключ, защото отдавна се изчерпа откъм мнения и предполагаеми решения за т.нар. "твой Проблем"!


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Съб 27 дек 2008 20:08


nadia23 написа:
lyubobg написа:
nadia23 написа:Няма ли някой най-накрая да заключи тая простотия?!?!?!


А още 1 участник на който не му издържат нервите mhihi
По твоята логика - какво ти пречи темата ми? Като не ти харесва не я чети :wink:

Май на теб по не ти издържат нервите. Цяла София и България трябва да ти знае драмите, който ти каза различно мнение от твоето-аре у лево, който е на мнение като теб- bow down :bowdown .
Елементарно, Уотсън,елементарно.
А темата е за ключ, защото отдавна се изчерпа откъм мнения и предполагаеми решения за т.нар. "твой Проблем"!


Е можем да спорим на кого по не му държат нервите
А като четеш толкова подробно, можеше да видиш, че още на 4-та страница съм казал да се заключи.
А на теб ти пожелавам да ти се падне същия проблем някой ден :wink:
Защото на чужди уши и 100 кучета са малко mhihi

Ненапоследно място, темата е за предложения за решения, а не нападки и СПАМ. А дали и кога е трябвало да бъде заключена е нито моя нито твоя работа, а на модераторския екип.

Последна промяна от lyubobg на Съб 27 дек 2008 20:13, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
nadia23
Мнения: 222
Регистриран на: Нед 04 юни 2006 19:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот nadia23 » Съб 27 дек 2008 20:12


lyubobg написа:
А на теб ти пожелавам да ти се падне същия проблем някой ден :wink:
Защото на чужди уши и 100 кучета са малко mhihi

Боже, колко мъка има по тоя свят,боже.....
казал Моканина


Потребителски аватар
lyubobg
Мнения: 2514
Регистриран на: Пон 21 юни 2004 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот lyubobg » Съб 27 дек 2008 20:14


nadia23 написа:
lyubobg написа:
А на теб ти пожелавам да ти се падне същия проблем някой ден :wink:
Защото на чужди уши и 100 кучета са малко mhihi

Боже, колко мъка има по тоя свят,боже.....
казал Моканина


А само като ти погледна аватара, изобщо не се учудвам за някои неща в забележките ти.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта