VAG-COM в Русе...?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
niks76
VW експерт
VW експерт
Мнения: 5312
Регистриран на: Нед 25 юни 2006 19:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Париж

Мнениеот niks76 » Нед 04 май 2008 10:44


The Red Guy написа:
Vilio-SAXOTO написа:
The Red Guy написа:Знам КТС тестер, което е в пъти по-добре. Имаш л.с.
в грешка си :!: ВАГ-КОМ е в пати по-добро от КТС за ВФ,Ауди,Сеат,Шкода :!: :idea:


ОК, ще му кажа. Само дето КТС струва 16 бона с пълният софтуер.... ВАГ-КОМ с кабелите всички знаем колко е....
Vilio-SAXOTO написа: в пати
по-тънко!

колега ,вагкома е софтуер за ПЦ на групата ВАГ ;сравни ВАС и КТС по цени и идва същата работа
специално за ваг групата КТС-а не може да се мери с вагкома-ли4ни наблюдения:в на4алото бях натикал една шапка пари за такива универсални 4етци(ктс беше един от първите)от много отдавна ги събирам софтуер за самата марка,излиза още по скъпо но и по ефективно :wink:




Vilio-SAXOTO
Мнения: 65
Регистриран на: Нед 24 сеп 2006 19:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Мнениеот Vilio-SAXOTO » Нед 04 май 2008 14:30


The Red Guy написа:
Vilio-SAXOTO написа:
The Red Guy написа:Знам КТС тестер, което е в пъти по-добре. Имаш л.с.
в грешка си :!: ВАГ-КОМ е в пати по-добро от КТС за ВФ,Ауди,Сеат,Шкода :!: :idea:


ОК, ще му кажа. Само дето КТС струва 16 бона с пълният софтуер.... ВАГ-КОМ с кабелите всички знаем колко е....
Vilio-SAXOTO написа: в пати
по-тънко!
KTS не струва 16бона! ако говориш за палния комплект FSA той по-може да струва толкова,макар че имам ценовата им листа неми се занимава да я тарся сега и да споря с хора като теб :idea: КТС 520 с вграден осцилоскоп струва 4600лв,а нещата който КТС неможе да варши на коли от ВАГ-групата са изключително много,като работиш малко с тях ще разбереш!


red rider
Мнения: 1456
Регистриран на: Съб 13 яну 2007 7:47
Автомобил: virgine blue B3
Двигател:
Местоположение: ruse

Мнениеот red rider » Нед 04 май 2008 15:04


А вие какво се карате толкова , работа ли нямате :evil: ? Имам едни седем кубика дъб за цепене ако сте мераклии вместо да се карате елате да ударите едно рамо !


Потребителски аватар
bu4komobil
Мнения: 804
Регистриран на: Вто 25 апр 2006 11:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Труро

Мнениеот bu4komobil » Нед 04 май 2008 15:10


е ко стана аз поисках помощ а вие се скарахте?на мен ми трябва VAG-COM и аз затова за него попитах.благодаря на останалите и Vilio-SAXOTO уговорката за следпразниците остава нали?


Потребителски аватар
The Red Guy
Мнения: 2402
Регистриран на: Чет 19 апр 2007 17:35
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот The Red Guy » Нед 04 май 2008 15:10


red rider написа:А вие какво се карате толкова , работа ли нямате :evil: ? Имам едни седем кубика дъб за цепене ако сте мераклии вместо да се карате елате да ударите едно рамо !


ХАХАХАХАХ!
Айде някой мод да заключва вече! :lock:


Vilio-SAXOTO
Мнения: 65
Регистриран на: Нед 24 сеп 2006 19:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Мнениеот Vilio-SAXOTO » Нед 04 май 2008 16:13


bu4komobil написа:е ко стана аз поисках помощ а вие се скарахте?на мен ми трябва VAG-COM и аз затова за него попитах.благодаря на останалите и Vilio-SAXOTO уговорката за следпразниците остава нали?
да :)


Vilio-SAXOTO
Мнения: 65
Регистриран на: Нед 24 сеп 2006 19:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Мнениеот Vilio-SAXOTO » Нед 04 май 2008 16:16


red rider написа:А вие какво се карате толкова , работа ли нямате :evil: ? Имам едни седем кубика дъб за цепене ако сте мераклии вместо да се карате елате да ударите едно рамо !
аз несе карам с никой,тей си говоря попринцип мразя някои който нее усведомен да се обажда и да тварди неща който неса верни :) аз като незнам нещо несе обаждам :idea:


red rider
Мнения: 1456
Регистриран на: Съб 13 яну 2007 7:47
Автомобил: virgine blue B3
Двигател:
Местоположение: ruse

Мнениеот red rider » Нед 04 май 2008 19:35


Vilio-SAXOTO написа:
red rider написа:А вие какво се карате толкова , работа ли нямате :evil: ? Имам едни седем кубика дъб за цепене ако сте мераклии вместо да се карате елате да ударите едно рамо !
аз несе карам с никой,тей си говоря попринцип мразя някои който нее усведомен да се обажда и да тварди неща който неса верни :) аз като незнам нещо несе обаждам :idea:


Няма лощо нали искахте и двамата да помогнете :!: . :beer



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта