Писна ми от тази държава!!!

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
slavcata
Мнения: 216
Регистриран на: Пон 23 окт 2006 18:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Карлово

Писна ми от тази държава!!!

Мнениеот slavcata » Пет 09 яну 2009 17:31


Здравейте колеги,за пореден път се убеждвам,че нещата в тази държава вървят от зле на по-зле.(ако искат модераторите нека затворят темата)Преди два дена кучето ми беше отровено,както си го разхождах.Разхождам го пуснато,защото е много добро и от 3 години не е посегнало на никой.Но този път го разходих за последно.За секунда го видях,че се спря до казаните с боклука,и след това дойде към мен.След 10 минути лежеше в безпомощност и се гърчеше.Никакъв шанс.Умря си ей така.Като куче.ОК.Ще кажете,който си има куче да го води на каишка.Добре.Но преди 10 минуте видях още едно проснато куче точно до казаните,а на 5 метра от него си играеха деца.Ами ако децата бяха набарали тази отрова,или някой клошар???Истината е ,че в Карлово така се решават проблемите.Уж възрожденски край,уж будни българи.Нищо подобно.Карловската община и кмет така решават проблемите с бездомните животни.По най-жестокия и съдистки начин.Ако някой може да ми даде съвет къде да изпратя писмо,или жалба Благодарско.Ако ли пък не .....това сие.За щастие или нещастие от 1 година живея в Лондон.Несъм от най- преуспяващите,не съм и от най-бедните.Живея нормално,и когато си дойдох тук се надявах,че макар и малко ще сме мръднали напред.Макар поне и малко.Но......НИКОГА НЯМА ДА СЕ ОПРАВИМ!!!!
Поздрави на всички колеги :!:




Потребителски аватар
vladtod®
Мнения: 2079
Регистриран на: Вто 28 мар 2006 15:39
Автомобил: Passat
Двигател:

Мнениеот vladtod® » Пет 09 яну 2009 17:50


Сори за кучето ,но наскоро се дискотираше за напоен хляб с антифриз и изтребване на уличните псета.Вероятно спасението е да е тренирано куче,да не хапва какво да е!


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот dobrin » Пет 09 яну 2009 17:53


Ти сам си го написал - кучето трябва да се разхожда на повод. Така е по закон. Иначе жалко за животинката, че се е мъчила.


Потребителски аватар
slavcata
Мнения: 216
Регистриран на: Пон 23 окт 2006 18:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Карлово

Мнениеот slavcata » Пет 09 яну 2009 17:54


невярвам да е хляб с антифриз,защото моето куче хляб не яде,а и умря за 20 минути.Кучето тежеше към 30 килограма(българско овчарско куче).Просто общината по този начин разчиства кучетата и котките,и покрай тях(дана страшно да греша)ще замине и някой човек.Дано да не съм прав


Потребителски аватар
Xaivera
Мнения: 56
Регистриран на: Вто 08 апр 2008 16:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia/Deutschland

Мнениеот Xaivera » Пет 09 яну 2009 18:03


Жалко,кучетата са добри приятели.Казваш,че си живял в Лондон,там пуска ли го свободно да се изхожда по градинките без да му събираш изпражненията.Пускал ли си го свободно да обикаля децата които си играят на пясъчника?Не ти го казвам лично,да не се обидиш,ама 95 % от собствениците на кучета в БГ ,грам нямат понятие как се гледа куче....
Иначе вземи си ново кученце,ще ти помогне да преодолееш скръбта по бързо ;)

п.с. предполагам знаеш каква е разликата между хората и животните.......животните не пият ....хората сме голяма паплач .....не заслужаваме животинките да ни вярват.
Поздрави и успех ;)


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот myrshavija » Пет 09 яну 2009 18:06


Както вече писаха - ако беше на каишка, нямаше да стане така. Или ти нямаш нищо против глутниците бездомни кучета по улиците?



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 52 госта