Пак се засилиха крадливите гадове!

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот AmW » Чет 07 май 2009 13:06


Е тва, че са в играта е пределно ясно. Но има и хубава страна, застраховаш при мутрите и не ти пипат колата :)

Последна промяна от AmW на Пет 08 май 2009 13:52, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
jafaar
Мнения: 27
Регистриран на: Вто 08 юли 2008 16:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот jafaar » Чет 07 май 2009 15:26


AmW написа:Е тва, че са в играта е пределно ясно. Но има и хубава страна, засрахиваш при мутрите и не ти пипат колата :)


На това се надявам, щото вкарах нова музика днес... Сега отивам да дозастраховам касетофона и колоните.


Потребителски аватар
relaxxx
Мнения: 1279
Регистриран на: Съб 19 юни 2004 11:28
Автомобил: 4x4
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот relaxxx » Чет 07 май 2009 16:34


To за колите хубаво :), мойта са я бомбили... не ми се говори просто реве ми се.. обаче най големия майтап, просто няма аналог честно - миналата седмица откраднаха от градинката на блока 5 храстчета, просто паднах - 5 кирливи храстчета по 50 см. високи, засадени 3 дена по рано, откраднаха ги копеленцата, заедно 3 рози [пръчки] по 2 лв. едната, ай сега кажете? Аз просто загубих звук и картина като видях, че са ги откраднали... няма такива цигани на тази планета като нас!


timon_tg
Мнения: 303
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 18:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот timon_tg » Чет 07 май 2009 16:40


хаха това с храсчетата кЪрти ама такава е реалността и то мога да ти кажа, че 99% ги е краднала някоя баба или лелка от суседния вход..пресен пример от преди малко..седя си и си пиивам сокчето и пред мен една лелка хоп - подскок ...и се засилва към градинката до кафето...ни се огледа ни нищо ...набра си цветя и си отпраши ... без думи останах.


Потребителски аватар
relaxxx
Мнения: 1279
Регистриран на: Съб 19 юни 2004 11:28
Автомобил: 4x4
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот relaxxx » Чет 07 май 2009 16:43


Aaa бая храстчета си бяха, или бус или каруца с кола не става и кални.... леля не е !


Потребителски аватар
StS
Мнения: 2394
Регистриран на: Нед 02 юли 2006 1:02
Автомобил: Golf VI
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот StS » Нед 17 май 2009 8:36




Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот Exell » Нед 17 май 2009 9:46


Вчера са откраднали на приятел на буса катализатора . Циганина е легнал под него и го е срезал . И сега най-веселата част . Още като се вкара буса му се изкоруби всичко от катализатора и остана само желязото . Да му е честито на наркоманчо . Като е ходил да го прави са му подсказали , че за този месец и 5-тия с такъв проблем и то само на бусове . Нова мода явно


Потребителски аватар
zaro
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот zaro » Нед 17 май 2009 9:50


Явно е по висок и могат да легнат отдолу без да ги вдигат.
Ама това вече е в зоната на невероятното. :063: :063: :063:
няма такава тъпотия като нашата


Потребителски аватар
jafaar
Мнения: 27
Регистриран на: Вто 08 юли 2008 16:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот jafaar » Нед 17 май 2009 10:15


Оо, забравих да разкажа като за капак кво става... Принципно около руски паметник бръмчат постоянно некви мангусти дето предлагат 'ефтино плазмичка, бате'. Та качвам се аз в колата и пала, с идеята да отивам към районното, след като куките огледаха местопроизшествието. Тъкмо да вкарам първа, гледам един братчед мургав наднича през счупения страничен джам и ми маха. Гледам му аз кривата мутра в рамка от останалите натрошени парчена стъкло и си мисля ква готина снимка ше излезне, особено ако хвана някое от парченцата докато пада от уплътнението...

А той ми предлага ефтина плазмичка и ме убеждава колко е яка сделката... Така му изкрещях в лицето, че сигурно съм го оплюл яката работа :) Викам му ракзарай се мам** ** ****** ***** ****** циганин ****** ****, е такива кат тебе крадливи псета ми омаскариха колата и ме върнаха в 6ти клас и т.н. а той с цялата си наглост казва "ама бате, това не сме ние, ние от българи не крадеме". Аз продължавам да крещя обезумял и му обяснявам, че се го съдера жив ако не успее да ми избяга докато ракопчая колана и излезна от колата да го добарам...

И в крайна сметка и застраховката не върши - на един съсед му трошиха джамовете при напълно валидно каско с маркировки стикери и секвото...


Потребителски аватар
santo_trafficante
Мнения: 7159
Регистриран на: Сря 21 дек 2005 11:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот santo_trafficante » Нед 17 май 2009 17:29


Exell написа:Вчера са откраднали на приятел на буса катализатора . Циганина е легнал под него и го е срезал . И сега най-веселата част . Още като се вкара буса му се изкоруби всичко от катализатора и остана само желязото . Да му е честито на наркоманчо . Като е ходил да го прави са му подсказали , че за този месец и 5-тия с такъв проблем и то само на бусове . Нова мода явно

ТЦ ТЦ на Лазар буса :roll:
направо паднах от коня като разбрах :shock


Потребителски аватар
xcalibur
Мнения: 167
Регистриран на: Чет 10 мар 2005 1:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот xcalibur » Нед 17 май 2009 19:34


На приятел му откраднаха кардана на буса. Оказа се, че е доста скъп


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот Exell » Нед 17 май 2009 19:40


Росене баш той е :evil: :evil: :evil: На един съсед преди 2 дни са му отрезали по същия начин катализатора на бус Форд ..... разликата е , че там катализатор е имало . Колко трябва да си закъсал да режеш и продаваш катализатори от бусове???? баси смотаняците


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот AmW » Нед 17 май 2009 20:12


А ние се опитваме да ги интегрираме... и се получава така, че не те а ние сме дискриминирани...


Потребителски аватар
dr.76
Мнения: 57
Регистриран на: Съб 22 авг 2009 19:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот dr.76 » Пон 24 авг 2009 18:05


И аз онази сутрин осьмнах без клю4алка и ЦД.. :( отивам в районното и им викам "Абе вземете да ги хващате тези от време на време...." отговора бе;Нали знаеш как е......"


Потребителски аватар
Emir
Мнения: 23
Регистриран на: Пон 18 май 2009 18:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Смолян

Re: Пак се засилиха крадливите гадове!

Мнениеот Emir » Съб 29 сеп 2012 16:03


Здравейте колеги,

Бъдете много внимателни ако ви се наложи да паркирате в кв. Лозенец, ул. Добри Войников, в близост до Биологичния факултет на Софийския университет. Не се успокоявайте че през деня няма да ви пипат колата. Наглоста на крадливите "изроди" няма граници. Същото ми сподели и една колежка работеща наблизо в квартала, че и тя била навестена.

На крадеца му "пожелавам" скоро да не може да ходи и пипа нищо!!!

Поздрави

П.П. Бъдете по бдителни когато сте по улиците, защото можете без да искате да забележите някой крадец и да помогнете на колега.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта