д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
kiko
Мнения: 799
Регистриран на: Чет 30 ное 2006 14:30
Автомобил:
Двигател:

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот kiko » Съб 07 авг 2010 19:35


навлизате в материя ,която е много сложна и има подводни камъни...едно е ясно -без да те видя ,аз ,примерно нищо не мога да кажа...колко много видове плаки и зъбен камък има,какви скрити кариеси има само-някои се диагностицират само рентгенологично....но така представена историята-звучи като измама...
няма нужда хора неспециалисти да се изказват по такава тънка материя...
написали сте името на човека ,с титлата измамник и т.н...
просто въпрос на време е някоя - примерно бивша, да напише -д-р ЕДИ КОЙ СИ.... е измамник,освен това в кабинета си редовно изнасилва аквариумните рибки ,и т.н. дайте да пуснем това във форумите и да излиза с гугъл....с името,адреса,кабинета...аре да идем да го набием....
за всеки от нас,всеки може да пусне каквато си иска тема с подобни обвинения....
като се опитват да те измамят,си има ред -РЦЗ,БЗС,РЗОК и т.н....правят комисии и т.н.
мен много ме дразни един пич-обмислям да пусна тема с име,адрес ,че го видях с женски дрехи и да предлага вувузели за 40 стотинки ...да излиза в гугъл...тоя интернет стана бахти лайняното място...




Потребителски аватар
connor cane
Мнения: 1281
Регистриран на: Чет 05 апр 2007 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот connor cane » Пон 09 авг 2010 10:32


Хехе - колега, след като си толкова ранима душа и случващото се в интернет пространството те тревожи - ами не влизай в него. :wink:

Сериозно - аз споделям личните си впечатления от този "лекар". Напълно ясно е, че тази материя е доста сложна, но той за 2 минути да ми "открие" над 10 кариеса + зъбен камък, за които двама други изтъкнати стоматолози с над 50 години стаж общо да кажат, че със сигурност не съществуват...някак си не е много приятно...

Това е моята гледна точка - ако този "лекар" не е съгласен с нея, да се регистрира тук (в БГ мамма е регистриран там си набира пациенти) и да ме обори. Ама май няма да има достатъчно аргументи. :D


Потребителски аватар
npachovski
Мнения: 551
Регистриран на: Сря 05 мар 2008 21:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот npachovski » Пон 09 авг 2010 10:50


kiko написа:навлизате в материя ,която е много сложна и има подводни камъни...едно е ясно -без да те видя ,аз ,примерно нищо не мога да кажа...колко много видове плаки и зъбен камък има,какви скрити кариеси има само-някои се диагностицират само рентгенологично....но така представена историята-звучи като измама...
няма нужда хора неспециалисти да се изказват по такава тънка материя...
написали сте името на човека ,с титлата измамник и т.н...
просто въпрос на време е някоя - примерно бивша, да напише -д-р ЕДИ КОЙ СИ.... е измамник,освен това в кабинета си редовно изнасилва аквариумните рибки ,и т.н. дайте да пуснем това във форумите и да излиза с гугъл....с името,адреса,кабинета...аре да идем да го набием....
за всеки от нас,всеки може да пусне каквато си иска тема с подобни обвинения....
като се опитват да те измамят,си има ред -РЦЗ,БЗС,РЗОК и т.н....правят комисии и т.н.
мен много ме дразни един пич-обмислям да пусна тема с име,адрес ,че го видях с женски дрехи и да предлага вувузели за 40 стотинки ...да излиза в гугъл...тоя интернет стана бахти лайняното място...


Нещо против това да се знаят измамниците ли или :roll:


jojo123
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 31 авг 2010 1:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: stara zagora

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот jojo123 » Вто 31 авг 2010 2:04


След като ти е направил преглед и си си платил за него, това включва и пълен зъбен статус написан на хартия. Ако нямаш такова нещо отиди и си вземи. След като имаш този документ, ходи и търси други мнения.
По въпроса на зъбния камък, ако никога не си го чистил най-вероятно имаш, ако не над венеца то под него все някаде. Друг е въпроса дали е належащо да се изчисти и какъв избор ще вземете с него или друг доктор.
По въпроса за Ямболските зъболекари с над 50 години стаж дето за 1 мин (единия за 2) са ти казали, че нищо ти няма - За да имат над 50 години стаж това прави 18години + 2 години казарма =20 години + 6 години обучение + 50 = минимум 76 години, ако всичко което казваш е истина.По старата генерация зъболекари са с по различни представи кога трябва да се чисти зъбен камък и при какво количество.
Та ясно си личи, че преувеличаваш от яда дето те е хванал на тоя човек.
След като имаш документ ходи, подай жалба или поне се консултирай с друг да го разчете и да видиш къде и дали те е излъгал или ти нещо не си разбрал. Тука вече орева орталъка сякаш ти е развалил здравите зъби и се радваш като малко дете дето си му направил мръсно в интернет.
Не че не може да си прав, ама може и да си просто комплексар малоумник дето прави мръсно на някои с измислени или преувеличени истории. На мен лично да ти кажат, че имаш неизвестно колко кариеса на неизвестно колко зъби и това ти да си решиш, че са на половината зъби ми звучи несериозно. Айде със здраве :)


bread1978
Мнения: 343
Регистриран на: Пон 16 фев 2009 9:13
Автомобил: VW Polo
Двигател: AEF 1997
Местоположение: София

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот bread1978 » Вто 31 авг 2010 8:36


jojo123 написа:След като ти е направил преглед и си си платил за него, това включва и пълен зъбен статус написан на хартия. Ако нямаш такова нещо отиди и си вземи. След като имаш този документ, ходи и търси други мнения.
По въпроса на зъбния камък, ако никога не си го чистил най-вероятно имаш, ако не над венеца то под него все някаде. Друг е въпроса дали е належащо да се изчисти и какъв избор ще вземете с него или друг доктор.
По въпроса за Ямболските зъболекари с над 50 години стаж дето за 1 мин (единия за 2) са ти казали, че нищо ти няма - За да имат над 50 години стаж това прави 18години + 2 години казарма =20 години + 6 години обучение + 50 = минимум 76 години, ако всичко което казваш е истина.По старата генерация зъболекари са с по различни представи кога трябва да се чисти зъбен камък и при какво количество.
Та ясно си личи, че преувеличаваш от яда дето те е хванал на тоя човек.
След като имаш документ ходи, подай жалба или поне се консултирай с друг да го разчете и да видиш къде и дали те е излъгал или ти нещо не си разбрал. Тука вече орева орталъка сякаш ти е развалил здравите зъби и се радваш като малко дете дето си му направил мръсно в интернет.
Не че не може да си прав, ама може и да си просто комплексар малоумник дето прави мръсно на някои с измислени или преувеличени истории. На мен лично да ти кажат, че имаш неизвестно колко кариеса на неизвестно колко зъби и това ти да си решиш, че са на половината зъби ми звучи несериозно. Айде със здраве :)



Не е зле като за първо мнение heavy metal zork За това ли се регистрира бре колега?


Потребителски аватар
bomber
Мнения: 4315
Регистриран на: Вто 13 дек 2005 17:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Софията

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот bomber » Вто 31 авг 2010 8:52


Егати прегледа...20лв :shock


Потребителски аватар
Ljubon
Мнения: 3327
Регистриран на: Съб 15 авг 2009 10:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот Ljubon » Вто 31 авг 2010 9:21


jojo123 написа:...По въпроса за Ямболските зъболекари с над 50 години стаж дето за 1 мин (единия за 2) са ти казали, че нищо ти няма - За да имат над 50 години стаж това прави 18години + 2 години казарма =20 години + 6 години обучение + 50 = минимум 76 години, ако всичко което казваш е истина...
... Тука вече орева орталъка сякаш ти е развалил здравите зъби и се радваш като малко дете дето си му направил мръсно в интернет.
Не че не може да си прав, ама може и да си просто комплексар малоумник дето прави мръсно на някои с измислени или преувеличени истории.

Хмм, явно и ти си зъболекар и то с не добра репутация, за да правиш отчаяни опити да защитиш тоя мошенник. Иначе с математиката от първи клас си горе-долу добре, по-специално с действието "събиране", но с четенето хич те няма. Ако можеше да четеш добре, щеше да прочетеш точно какво е намисал автора на темата и да си спестиш упражненията по смятане.
Цитат:
"Но двама зъболекъри с общо над 50 години стаж да ми кажат..."
А тези квалификации, които ги правиш относно автора, а именно "комплексар малоумник" на теб ти пасват идеално, след като успяваш да сътвориш такива постове. Не си заслужаваше специално да се регистрираш във форума, за да се пробваш да защитаваш един измамник. :beat_butt2

Последна промяна от Ljubon на Вто 31 авг 2010 9:29, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
groznika
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 16 яну 2007 11:23
Автомобил: Bora 1.8T
Двигател: AUM
Местоположение: София

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот groznika » Вто 31 авг 2010 9:25


Очертава се масов кютек м/у голфаджии и зъболекари. Моля не разваляйте хубавия бой с караница!

Изображение


jojo123
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 31 авг 2010 1:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: stara zagora

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот jojo123 » Вто 31 авг 2010 13:46


Ljubon написа:Хмм, явно и ти си зъболекар и то с не добра репутация, за да правиш отчаяни опити да защитиш тоя мошенник. Иначе с математиката от първи клас си горе-долу добре, по-специално с действието "събиране", но с четенето хич те няма. Ако можеше да четеш добре, щеше да прочетеш точно какво е намисал автора на темата и да си спестиш упражненията по смятане.
Цитат:
"Но двама зъболекъри с общо над 50 години стаж да ми кажат..."
А тези квалификации, които ги правиш относно автора, а именно "комплексар малоумник" на теб ти пасват идеално, след като успяваш да сътвориш такива постове. Не си заслужаваше специално да се регистрираш във форума, за да се пробваш да защитаваш един измамник. :beat_butt2

Логиката ти за това какво работя, каква репутация имам се основава на фантазия. Колкото до въпросния зъболекар - съвсем възможно е да е подвел автора за да спечели пари. Виж за общо 50 години не сам прочел правилно - моя грешка. Определения и заключение избягвам да давам за някой прибързано (за разлика от теб) затова и не сам дал и за автора, просто ми се стори прекалено нахъсан да прави мръсно, вместо да си потърси правата като бял човек. Тук вече е и разликата в мисленето на хората как трябва да стават нещата. Съвсем е възможно автора и да казва съвсем обективно какво е станало, както и обратното. Прав си че не си струваше регистрацията.
Много бързаш да анатемосваш, някой ти казал нещо, че и инакомислещите също.
Последно към автора - търси си правата, написал сам ти как,нищо лично просто по малко злоба. Няма да пиша повече да не дразня по кръвожадните или пък да не се окаже ,че найстина аз защитавам измамник. Живи&здрави


Потребителски аватар
connor cane
Мнения: 1281
Регистриран на: Чет 05 апр 2007 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот connor cane » Пет 10 сеп 2010 14:57


Хе - то станАло интересно тука. :D
Ами нищо написано на хартия не ми е дал - зема 20 кинта (без да ми даде бележка, разписка или каквото и да е - значи и доходи крие) за "прегледа" на мен и приятелката ми и толкоз.
В този форум съм от 3.5 години, познавам доста от потребителите и някак си едва ли ще влетя да "омаскарявам" някого просто ей така.
А твоят първи пост след регистрацията е в защита на този мишок...някак си е странно.... :roll:

Айде да ъпнем темата, за да прочетат повечко хора за измамника - и ако си преценят - да отидат да пробват...ако им каже, че имат над 15 кариеса (както при мен) - да знаят, че имат повод за съмнение и консултация с друг стоматолог. :P


Потребителски аватар
connor cane
Мнения: 1281
Регистриран на: Чет 05 апр 2007 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот connor cane » Нед 28 окт 2012 19:37


Я да повдигнем темата за измамника - най-красивото от всичко е, че тя излиза първа, когато напишеш именцето му в Гугъл. :D
В четвъртък отново ходих на преглед - от предишния бяха минали 2 години и 2 месеца, което не е много добре - отчитам си го като пропуск. :?

Този път избрах софийски специалист - над 30 години практика - завършил е стоматология преди аз да се родя, горе-долу и от тогава практикува - доктор Павлов.
Резултатът - отново нито един кариес, няма и помен за такъв. Зъбен камък също нямам - или поне не толкова, че да се заслужава да се почиства.

Ако бях повярвал на Божката, сега щях да имам поне 10-12 пломбици на здрави зъби от над две години вече. :x

Само като се сетя за физиономииката му и ме избива на агресия, но млъкни сърце - нека бъдем цивилизовани европейци. :Mr Green Fun


Потребителски аватар
vihren1
Мнения: 40
Регистриран на: Чет 27 сеп 2012 0:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pernik

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот vihren1 » Пон 29 окт 2012 1:53


Прочетох цялата тема и разбрах, че българина разбира от политика, футбол и зъболечение. :applause:


Потребителски аватар
heimdal
Мнения: 1857
Регистриран на: Пон 19 юни 2006 10:43
Автомобил: VW Polo
Двигател: 1997
Местоположение: София

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот heimdal » Пон 29 окт 2012 4:43


Вихрен или където и да те вее планинския вятър, няма как българина да не започне да разбира.
От толкова некадърници и измамници. Давам ти лична гледна точка, аполитичен, не съм футболен запалянко.
Никога не е късно да се опари човек, но когато иде реч за здравето ...хората са си прави, а онзи "зъболекар"... на линч или среща с някой фен на Менгеле. Какви анти реклами ? За такива да им се отворят няколко зъба до нерв и да си стоят така да размишляват ...а ако смеят може да вдишат от хладния въздух навън.
И гледай да не ми отговаряш с разни теории, защото съм от патилите и няма да хвана и дума. Просто няма смисъл. Най-много да изнервиш положението и да стане патаклама с наказания за теб и мен, за нищо и никакво.
Има потърпевши много, факт! Ако си от бранша и се чувстваш засегнат, сам най-добре трябва да знаеш старата приказка "всяко стадо си има мърша" и да си носиш кръста. И да правиш повече за благото на общата репутация.
Хипотетично те насадих там при зъболекарите, не схванах зашо взимаш техния проблем с доверието на пациента толкова присърце.


Потребителски аватар
connor cane
Мнения: 1281
Регистриран на: Чет 05 апр 2007 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот connor cane » Пон 29 окт 2012 9:35


Ако колегата визира мен - аз не разбирам нищо от зъболечение.
Просто, ако не бях внимавал и не бях потърсил и друго мнение (мнения), щях да бъда измамен и най-вече - почти осакатен, след като на абсолютно здравите ми зъби щяха да направят пломби.
Две години и два месеца след случката, да чукна на дърво, нямам нито един кариес или дори наченка на такъв.
Ето защо искам да изоблича измамника - за да не се парят и други хора.

Проблемът е, че като него има много и човек не знае на кого да вярва. :|


boi4eto
Мнения: 1518
Регистриран на: Нед 11 мар 2007 12:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Чипровци

Re: д-р Божидар Донков (Божо дент) - псевдо зъболекар - измамник

Мнениеот boi4eto » Пон 29 окт 2012 11:04


connor cane написа:Ако колегата визира мен - аз не разбирам нищо от зъболечение.
Просто, ако не бях внимавал и не бях потърсил и друго мнение (мнения), щях да бъда измамен и най-вече - почти осакатен, след като на абсолютно здравите ми зъби щяха да направят пломби.
Две години и два месеца след случката, да чукна на дърво, нямам нито един кариес или дори наченка на такъв.
Ето защо искам да изоблича измамника - за да не се парят и други хора.

Проблемът е, че като него има много и човек не знае на кого да вярва. :|

И все пак си мисля, че има нещо лично между вас. Не познавам нито един от двамата, но това е моето мнение без да ангажирам никой с него.
п.п в този гаден живот човек трябва да се адаптира по най-добрият начин, а той е да се съмняваш във всеки и във всичко, все пак нали?



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта