Има ли колоездачи за велопоход до морето?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Има ли колоездачи за велопоход до морето?

Мнениеот Tinko » Пет 03 сеп 2010 22:40


Какво са? Непробиваеми ли? :D :D :D Или каишите все още на са прекалена отживелица??? Все пак сме българи естествено, че ще му сложим багажник нищо че колелото не е пригодено... :D На снимките си личи с най-мъчителното колело Ултра и гуми за планина момчето стигна до Бургас. Не е важно толкова колелото а биелите дето бутат курбелите и компютъра, който ги управялява.... Пак казах и отново ще го кажа велопохода е почивка, а не велонадбягване....


Може да заключите темата. При нов поход ще го мислим... :)




Потребителски аватар
freestyler911
Мнения: 2609
Регистриран на: Съб 29 мар 2008 14:20
Автомобил: VW polo
Двигател: AEX 1996
Местоположение: София

Re: Има ли колоездачи за велопоход до морето?

Мнениеот freestyler911 » Пет 03 сеп 2010 23:28


Аз не съм упрекнал никой, а и не съм имал това за цел... Ботекията си има уши за раници и товар. А и не е за надбягване , а просто фитнес, обърнете внимание на кормилото.... Друг е момента че това колело го продадох преди 4 години ...

Кевларените гуми са добри, но .... един по сериозен пирон едвам не влезе през каплата... чу се нещо подобно на гърмеж от газов пищов. Това им беше единственото пукане за 10 000 пробег който ги карах.

Извиненията с Ултрата са смешни.... Почти всеки който има средства и свободно време (което пак е средства) да си позволи да тръгне с велосипед до Бургас, което не е никак евтино удоволствие, може да си позволи 2 китайски CST и да си пердаши лекичко по родните шосета. Аз започнах по шосетата с велосипед http://www.balkan.bg/Reactor2008/images ... bs2/26.jpg , с две гумички рубена по 9 лева ... Беше преди доста време... И пак си джитках по 140-150 км. на еднодневен преход. После си купих ботекиа, и винаги карах САМ! Карането в група е мързелуване...

Поздрави ! Дано да съм достатъчно богат следващия път да се включа и аз. Тези преходи не са за хора работещи 10/6 в седмицата...


drmilendd
Мнения: 1115
Регистриран на: Вто 30 авг 2005 23:02
Автомобил: Opel Vectra
Двигател: 22ZE 2009
Местоположение: София
Контакти:

Re: Има ли колоездачи за велопоход до морето?

Мнениеот drmilendd » Съб 04 сеп 2010 16:35


Чудесно начинание, :bowdown
Възможно ли е за пуснете кратък пътепис - кога търгнахте, по колко карахте на ден, колко спирания, по колко часа, къде нощувахте - на останалите ще ни е интересно поне да помечтаем за такова постижение.


Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Има ли колоездачи за велопоход до морето?

Мнениеот Tinko » Нед 05 сеп 2010 15:38


freestyler Еми нали не сме ползвали правилни велосипеди.... : ))) Някой може с такива да им се кара и защо да е скъпо?? Аз тръгнах с 60лв. и дадох 22лв. за влак.
Първи ден спахме на Гълъбец в тази вила на снимките, опънахме палатките в нея защото ни пра дъжд... 60км. Втори ден опънахме палатките на Парапланер парка в Сопот 90км. Трети ден на Лукойил Сливен 160км. Четвърти ден Спах вече в влака обратно за софия след къпане на плажа в бургас... и изминати още към 100км... Ако не бяхме спирали заради дъжда става и на две почивки и 3 дена път по 150км... И не бих казал, че велопоходите са скъпо нещо... Ако решиш да пестиш може и грам лев да не похарчиш...


Потребителски аватар
Miteto
Мнения: 309
Регистриран на: Нед 09 юли 2006 20:07
Автомобил: Фейтън
Двигател:
Местоположение: София

Re: Има ли колоездачи за велопоход до морето?

Мнениеот Miteto » Пон 06 сеп 2010 11:29


Има ги много такива ентусиасти. Един познат и бивш колега направи лудия поход

Европа Тур

vaskoto1 написа:у!
хаймани!
имам приятел, е, верно канадец е и не го слуша ич главата, ама миналата година си купи най обикновено колело крос монтана и отиде с него до...париж... mhihi грам не се бъзикам! имам свидетели, дето познават въпросния индивид.
като се върна (пак с колелото) най малкия венец на задните предавки все едно със зъби го беше гризал... мамката му беше разплакал. mhihi
общо 2 месеца май пътува насам-натам...
така че до морето-т@ш@к брат ми... mhihi


Потребителски аватар
Tinko
Мнения: 3262
Регистриран на: Пет 08 сеп 2006 10:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Има ли колоездачи за велопоход до морето?

Мнениеот Tinko » Вто 07 сеп 2010 10:43


Евала на пича направо му се кланям.. Сигурно и на него не му е било удобно с това онтарио... :D :lol: :D :lol: :кючек:


HELLBOY73
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 06 дек 2010 13:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: SOFIA

Re: Има ли колоездачи за велопоход до морето?

Мнениеот HELLBOY73 » Пон 06 дек 2010 13:28


За жалост не беше онтарио рам единичка олекотих го до 13кг и си отпрах 450км за по малко от 20 часа
с почивките без преспиване,къпа ме и дъжд малко преди Севлиево,средната ми дойде около 28,53км толкова показваше компютърчето като спрех във Варна,на другия ден още 160км до Силистра и тогаз го ударих на големата отпуска която не бях взимал от 4 -5 години :D



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 57 госта