Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Lifeguard
Мнения: 664
Регистриран на: Пон 31 мар 2008 14:50
Автомобил: Passat B5 TDI_Lupo SDI
Двигател: AHU_AKU
Местоположение: Русе

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот Lifeguard » Вто 05 апр 2011 0:04


Такааа....гледам тука,че съм замесен в някви безсмислени интриги и се чудя на някой хора(вие се сетете кой имам предвид),защо си вкарват автогол с тази тема? но както и да е първо да кажа,че не искам да се оправдавам,то няма и за какво де,ама тука почетох малко глупави коментари на някой колеги,дето май не са патили като мен и много други колеги от разни измекяри дето се чудят как да прееб*т някой и да изкарат лесна пара.който ме познава и е работил с мен може да каже,че съм коректен и съвестен.показах и го днес след като си платих куриера без да се разправям и пазаря след като ми бе отказан тест от продавача.а можех да си бия камшика и да не плащам нищо.не съм се пазарил и като ги поръчах от колегата.Та отказа на тест за вас не е ли достатъчно красноречив??!!ако сте убедени в качеството на тва което предлагате какъв е проблема тогава?!аз не съм искал да ги монтирам и да гледам как седят,както някой си мислят,а посто да видя аджеба въобще светят ли всички диоди като ги закача само на буксата,коята няма как да свържа неправилно,както почти всчки знаем.искам да отбележа,че става дума за нови стопове уж,но не и "чисто нови".също и за ДИОДНИ стопове при,които ел. инсталацията няма почти нищо общо с тази на стандартен стоп,където има 4-5 крушки и като изгорят да си ги сменяш и т.н. плюс това тези стопове ми беше ясно,че са ментак и за това исках да се убедя,че всичко е наред.какво толкова сега колегата се мъчи да ме очерни.не вижда ли,че се излага само така.в правото съм си да искам тест,а и все пак щяха да ми струват 160лв.да не забравяме,че живеем в България не на последно място.на приятел да не се доверяваш вече.ако колега от форума купи тези стопове почти съм сигурен,че ще има оше една тема и тогава ще стане ясно всичко.... за тва нека тези дето го защитават да си ги купят въпросните стопове,та тогава аз да им пиша коментари и да става сеира mhihi




Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот vucata » Вто 05 апр 2011 0:16


Сеира го създаде автора на темата и то е ясно, че на стоповете им има нещо :idea:
Нищо не ти пречеше колега, да ги пробва пича...една букса е :shock ...
Като ти гледам 22те мнения...си ясен като бяла питка mhihi


Потребителски аватар
Matematiks
Мнения: 3168
Регистриран на: Вто 27 ное 2007 17:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот Matematiks » Вто 05 апр 2011 0:49


Ако си платил и куриера.....на Смока можем само да му се смеем!!!! :beat_butt2
Смок земи се успокой малко,момчето е повече от коректно както гледам :bowdown
Не те ли бе срам да пуснеш тази тема,след като си е платил куриера :beat_butt2


Я да видим стоповете за какво става въпрос?За каква кола?Кви са тия ментаци диодни кетайски за 160 лева бре :shock


Професия: Студент/Боксьор/Менеджер тва като 3 в1 -неочаквано добра комбинация
:063:


Потребителски аватар
Traytor
Мнения: 1657
Регистриран на: Пон 24 авг 2009 3:09
Автомобил: Audi A4 B6 Avant Quattro
Двигател: AKE 2004
Местоположение: София

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот Traytor » Вто 05 апр 2011 0:55


Той каза че като ги е вземал е броил 300 за тях, но не е там работата и най-долните китайски стопове да са, ако колегата беше установил че работят можеше сега да не се дискутира това и единия да полива стоповете, другия да е със 160лв напред... Но найстина срам и позор при условие че не си набутан и стотинка да пускаш такава тема... Всеки би ти върнал стоповете без да плати куриерската услуга...


Потребителски аватар
VipeR_GTI
Мнения: 28
Регистриран на: Нед 23 яну 2011 14:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Gotham city

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот VipeR_GTI » Вто 05 апр 2011 1:00


Barboukov написа:Доживях да видя оправдан "мошенник". mhihi

Я изкарай аргументи за думата в кавичките....
Bobi_S13 написа:п.п. към колегата пуснал темата - ще се глобяваме!

Пич,откакто сложи някъква дрипава униформа и посрана от гълъби фуражка нещо си се вкарал яко във филма :screwy
Я да видя как ще ме глобиш а? mhihi

"Колегата" купувач можеше да каже че иска тест преди да ги пратя нали ?Както се бяхме разбрали така му ги пратих!
А и кой ви разправа че е можело да не плаща куриерската такса?-тя се плаща от него преди да му разрешат да прегледа пратката,а връщането си е за моя сметка!

Последна промяна от Pichaga на Вто 05 апр 2011 9:34, променено общо 1 път.
Причина: спри се !


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот AmW » Вто 05 апр 2011 1:09


4 страници кретениии ли изписахте верно...
Потресаващи сте !


Потребителски аватар
Traytor
Мнения: 1657
Регистриран на: Пон 24 авг 2009 3:09
Автомобил: Audi A4 B6 Avant Quattro
Двигател: AKE 2004
Местоположение: София

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот Traytor » Вто 05 апр 2011 1:14


VipeR_GTI написа:А и кой ви разправа че е можело да не плаща куриерската такса?-тя се плаща от него преди да му разрешат да прегледа пратката,а връщането си е за моя сметка!

хахахахаххаахах абе човек ти къде живееш бе? Да не би аз да съм някакъв странен куриоз постоянно с тия куриери... Преди седмица си купих мигач от колега във форума и лелката в еконт беше доста учтива и ми подаде пакета и едно макетно ножче и каза отваряй и виж това ли е уговорената стока и устройва ли те състоянието и след това ми каза дължиш 5лв и ххст за куриерската услуга и 5лв наложен платеж...


Потребителски аватар
VipeR_GTI
Мнения: 28
Регистриран на: Нед 23 яну 2011 14:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Gotham city

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот VipeR_GTI » Вто 05 апр 2011 1:24


Ако си имате вземане даване с учтивата лелка е друг въпрос. mhihi

• Пратките се предават само след като Получателят е заплатил посочената сума, освен ако не е попълнено разпореждане от Подател в товарителницата, което гласи:"Разрешавам пратката да се прегледа от Получателя и да плати наложения платеж само ако приеме стоката ми".
:link може да си прочетеш условията на Еконт.


Потребителски аватар
racing_team_vidin
Мнения: 1840
Регистриран на: Съб 09 фев 2008 2:34
Автомобил: BMW E65 Sport Package
Двигател:
Местоположение: Видин

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот racing_team_vidin » Вто 05 апр 2011 1:40


"Колега" достатъчно се изложи, всеки нормален човек би запазил мълчание и достойнство, но явно това не е присъщо на теб, затова продължавай да се излагаш!!!

Относно стоповете, И аз да бях нямаше да ги платя, диодни стопове от потребител с 23 мнения :cry: , който пише в обявата си, цитирам "Продавам чисто нови диодни стопове за голф 3.
Слагани са само за проба.Купувах ги за моята кола но я продадох преди да успея да ги сложа а купувача не пожела да ги вземе."
От тези думи разбирам, че пробата е била неуспешна, и са зачакали прекрасен ден за монтаж, но преждевременно си продал колата.

Още повече с тези от еконт е много относително, ти ако беше, как би казал на служителя, че искаш да ги "проваш" нали? Е той ти звъни и ти казва този иска да ги пробва, но има 2 вида проба, физическа и електрическа.....

Според мен ти си измамника, а не колегата, но има модератори, администратори и хора които четат това и мисля няма да вземат тези стопове(поне докато някой не ги изпробва и по 2-та начина) mhihi


Потребителски аватар
VipeR_GTI
Мнения: 28
Регистриран на: Нед 23 яну 2011 14:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Gotham city

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот VipeR_GTI » Вто 05 апр 2011 1:54


racing_team_vidin написа:От тези думи разбирам, че пробата е била неуспешна, и са зачакали прекрасен ден за монтаж, но преждевременно си продал колата.

А дали ти е хрумвало че съм имал намерение да правя каско на колата и след това да ги монтирам?Или е по-лесно да ми сложиш една неаргументирана категория тук?


Потребителски аватар
racing_team_vidin
Мнения: 1840
Регистриран на: Съб 09 фев 2008 2:34
Автомобил: BMW E65 Sport Package
Двигател:
Местоположение: Видин

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот racing_team_vidin » Вто 05 апр 2011 2:03


VipeR_GTI написа:
racing_team_vidin написа:От тези думи разбирам, че пробата е била неуспешна, и са зачакали прекрасен ден за монтаж, но преждевременно си продал колата.

А дали ти е хрумвало че съм имал намерение да правя каско на колата и след това да ги монтирам?Или е по-лесно да ми сложиш една неаргументирана категория тук?

Какво означава неаргументирана категория, ти още от обявата не даваш коректна информация, и си противоречиш," чисто нови(подчертаното го има в обявата, който иска да провери), слагани са само за проба"- двете неща се само изключват.
Продължавай да се държиш арогантно с хората, Аз написах моето мнение по-горе......


Потребителски аватар
Даскала™
Мнения: 5451
Регистриран на: Сря 16 мар 2005 23:41
Автомобил:
Двигател:

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот Даскала™ » Вто 05 апр 2011 7:34


Казвал съм го...ще го повторя отново:

"Това са рисковете на куриера"

Или се доверяваш и рискуваш или отиваш на място....или се отказваш!
В конкретния случай продавача се е уплашил купувача да не си бие камшика барабар със стоповете на колата....има я и тази опция,нали?
Купувача пък е нормално да иска проба щом я има като опция?
А куриера според мен трябва при предаването на стоката да получи парите пък после след пробата ако я върне купувача да му се върнат парите!
Малко са сложни тези взаимоотношения....доверието е водещо...


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9891
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот group® » Вто 05 апр 2011 8:03


KirilGeorgiev написа:Абе вие нормални ли сте? Колко от вас като си поръчваха стопове им беше разрешено да си ги монтират на колата преди да ги платят?


Ние сме нормални ...
Когато съм си поръчвал стопове ми дават едно такова листче - касова бележка/фактура.
После едно друго - гаранция.
А когато си взимам диодни стопове от някакъв непознат чук - ще пробвам естествено!

VipeR_GTI - претенциите ти към колегата са безпочвени! Да беше разрешил пробата, ако всичко беше ОК!


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19167
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот stefan4o » Вто 05 апр 2011 8:50


Аз предлагам на пусналия темата да ги включи на буксата на някоя кола (предполагам са за Мк3), че взе и мен като повечето четящи тая тема да ме гложди - имат ли изгорЕл диод или са читави. Относно чисто новото, ето моята дескрипция (от англ. describe - описвам):
Нещо, което е закупено и излязло от магазин, вече не е чисто ново. Толкоз. Ако ще и найлончетата да му седят още. В тоя ред на мисли обявата на колегата е била повече от подвеждаща, тъй като той самият не е магазин, който продава нови аксесоари. :beer

Последна промяна от stefan4o на Вто 05 апр 2011 8:50, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Поредния жалък "колега" - Lifeguard

Мнениеот LILO&STICH » Вто 05 апр 2011 8:50


VipeR_GTI написа:
Barboukov написа:Доживях да видя оправдан "мошенник". mhihi

Я изкарай аргументи за думата в кавичките....
Bobi_S13 написа:п.п. към колегата пуснал темата - ще се глобяваме!

Пич,откакто сложи някъква дрипава униформа и посрана от гълъби фуражка нещо си се вкарал яко във филма :screwy
Я да видя как ще ме глобиш а? mhihi

"Колегата" купувач можеше да каже че иска тест преди да ги пратя нали ?Както се бяхме разбрали така му ги пратих!
А и кой ви разправа че е можело да не плаща куриерската такса?-тя се плаща от него преди да му разрешат да прегледа пратката,а връщането си е за моя сметка!

четох всички мнения в темата,и още се чудя,как модератори/администратори я оставят отворена с продължаващи нападки,обиди към потребителите на форума :shock
Май очакваме,да станат към тях самите?
И все пак,правилата май повеляват бан/модул за "коректният" юзер mhihi



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта