Транзитни номера от КАТ Пловдив.

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
dj_nako
Мнения: 1479
Регистриран на: Пон 26 дек 2005 19:09
Автомобил: Golf 5 tsi
Двигател: BMY 2007
Местоположение: Пловдив

Транзитни номера от КАТ Пловдив.

Мнениеот dj_nako » Чет 09 яну 2014 16:12


Питанката ми е за това как да си извадя транзитни номера за кола. Какво трябва да представя и какво трябва да платя. Имам договор, голям и малък талон, тюф.
Втория въпрос е относно Кат Пловдив. Къде се намира, колко врмеме ще ми отнеме това, има ли скрти подводни камъни при тази дирекция на КАТ?




Audi_RS*
Мнения: 568
Регистриран на: Вто 08 ное 2005 17:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Транзитни номера от КАТ Пловдив.

Мнениеот Audi_RS* » Чет 09 яну 2014 17:36


Трябва ти и гражданска, както и стари номера ако има колата, немски или др. Екотакса се плаща там, където ще я регистрираш. Къде е, не мога да ти обясня, но като го намериш, от главвмоя вход в дясно от кат, горе долу срещу СИБАНК, там има гишета, които ти попълват молбата. После с нея отиваш от главния вход в ляво, да подадеш документи. И след час си готов. Някъде между тия процедури ще те накрат и да платиш. Всичко струва около 50 лв.


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6170
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Транзитни номера от КАТ Пловдив.

Мнениеот VWGT » Чет 09 яну 2014 17:44


а може ли търговеца да ми даде транзитни номера, които той е изкарал на колата преди да ми я продаде, и с тях да се придвижа до моя град ?


Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19577
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Транзитни номера от КАТ Пловдив.

Мнениеот radotom » Чет 09 яну 2014 22:29


dj_nako написа:Втория въпрос е относно Кат Пловдив. Къде се намира,...

Па 'убаа работа! :Mr Green Fun
2 пъти съм те мяркал да минаваш покрай КАТ :mhihi
Добре, де! Почти покрай него!
Тръгваш в посока магистралата за София, покрай циганската махала.
Точно преди махалата е последния светофар в Пловдив.
След това в дясно ти се пада ТХВП (или както е новото му име на техникума :banghead ), ведна след него е бензиностанция на Петрол.
Срещу нея, в дясно, свършва ма'алата и там върви пътя за КАТ. Това е кратка отсечка, под 1км. В дъното й е КАТ - Пловдив.


Потребителски аватар
dj_nako
Мнения: 1479
Регистриран на: Пон 26 дек 2005 19:09
Автомобил: Golf 5 tsi
Двигател: BMY 2007
Местоположение: Пловдив

Re: Транзитни номера от КАТ Пловдив.

Мнениеот dj_nako » Пет 10 яну 2014 8:35


radotom написа:
dj_nako написа:Втория въпрос е относно Кат Пловдив. Къде се намира,...

Па 'убаа работа! :Mr Green Fun
2 пъти съм те мяркал да минаваш покрай КАТ :mhihi
Добре, де! Почти покрай него!
Тръгваш в посока магистралата за София, покрай циганската махала.
Точно преди махалата е последния светофар в Пловдив.
След това в дясно ти се пада ТХВП (или както е новото му име на техникума :banghead ), ведна след него е бензиностанция на Петрол.
Срещу нея, в дясно, свършва ма'алата и там върви пътя за КАТ. Това е кратка отсечка, под 1км. В дъното й е КАТ - Пловдив.


Освен като цяло, бих попитал и от онова цялото голямото сграда, коя ми трябва на мен. В смисъл салона за номера и друг вид работа с граждани къде е, първи етаж....вори етаж.....отпред...отзад :)


Потребителски аватар
CryptLord
Мнения: 162
Регистриран на: Съб 23 апр 2011 20:48
Автомобил:
Двигател: AAZ

Re: Транзитни номера от КАТ Пловдив.

Мнениеот CryptLord » Пет 10 яну 2014 8:41


Кaто отидeш тaм щe питaш някой?


Потребителски аватар
darknessevil
Мнения: 215
Регистриран на: Нед 13 май 2007 10:13
Автомобил: Passat B6 DSG 2009
Двигател: CBBB 170hp
Местоположение: София

Re: Транзитни номера от КАТ Пловдив.

Мнениеот darknessevil » Пет 10 яну 2014 9:44


VWGT написа:а може ли търговеца да ми даде транзитни номера, които той е изкарал на колата преди да ми я продаде, и с тях да се придвижа до моя град ?


Да, може. Това е по добра воля на продавача. Аз като купувах моята, човекът ме чакаше с колата - транзитни номера, всички документи приготвени, и ми я връчи без никакви проблеми. Запалих и си заминах.
Да, номерата му струват пари, но такава ни беше уговорката - или номера, или платформа до някъде. Предпочетох номерата.


Audi_RS*
Мнения: 568
Регистриран на: Вто 08 ное 2005 17:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Транзитни номера от КАТ Пловдив.

Мнениеот Audi_RS* » Пет 10 яну 2014 9:47


dj_nako написа:Освен като цяло, бих попитал и от онова цялото голямото сграда, коя ми трябва на мен. В смисъл салона за номера и друг вид работа с граждани къде е, първи етаж....вори етаж.....отпред...отзад :)


Колега, нали ти обясних или е по-лесно да питаш? Като отидеш пред КАТ заставаш с лице, тръгваш да вървиш на дясно докато видиш СИБАНК, точно там като вървиш и я видиш, в ляво са гишетата за подаване на документи. След това като ги подадеш и платиш, отиваш пак пред КАТ и вместо по стълбичките за главния вход в сградата, на 3 метра в ляво има бели врати и прозроци и хора, там даваш документи, връщаш номера и взимаш транзитните.


Потребителски аватар
dj_nako
Мнения: 1479
Регистриран на: Пон 26 дек 2005 19:09
Автомобил: Golf 5 tsi
Двигател: BMY 2007
Местоположение: Пловдив

Re: Транзитни номера от КАТ Пловдив.

Мнениеот dj_nako » Пет 10 яну 2014 11:17


Audi_RS* написа:
dj_nako написа:Освен като цяло, бих попитал и от онова цялото голямото сграда, коя ми трябва на мен. В смисъл салона за номера и друг вид работа с граждани къде е, първи етаж....вори етаж.....отпред...отзад :)


Колега, нали ти обясних или е по-лесно да питаш? Като отидеш пред КАТ заставаш с лице, тръгваш да вървиш на дясно докато видиш СИБАНК, точно там като вървиш и я видиш, в ляво са гишетата за подаване на документи. След това като ги подадеш и платиш, отиваш пак пред КАТ и вместо по стълбичките за главния вход в сградата, на 3 метра в ляво има бели врати и прозроци и хора, там даваш документи, връщаш номера и взимаш транзитните.


Видях че си описал доста добре информацията в първия ти отговор. Благодаря. Информацията е добре представена.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта