RoadRunner

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
steevy
Мнения: 16
Регистриран на: Съб 02 фев 2008 16:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: RoadRunner

Мнениеот steevy » Вто 15 дек 2015 9:13


vucata написа:Steevy, толкова ли е трудно наистина да се вслушаш в думите на RoadRunner, и да оправиш нещата....Винаги такива елементарни спорове се решават за...5 минути?!
Не е болка за умиране, ако наведеш високо вдигнатата глава. Процента нещата да станат плуг енд плей е.....нищожен. Опитай и после кажи, дали RoadRunner не е бил прав :)


незнам за какви глави говориш, ако има различен от семкар във форума може да се включи.
още в първият пост написах, че като качихме ECU на колата тръгнаха перките, което говори че не познава FLASH-a ..
какво повече има да се коментира????

Ще го отворя днес и ще напиша по късно резултата. Аман от специалисти..




Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: RoadRunner

Мнениеот Spas » Вто 15 дек 2015 9:41


Vizor написа:Така е Жорка, но гледам, че Спасчо по-горе много бързо каза и отряза какво прави и боядисва. Тука някакви рефери май го играят някои хора. Първо се проверява дали изобщо става за твоята кола и след това плащаш и взимаш. И със същите букви да ти беше дал най-вероятно нямаше да запали. Чисто информативно го казвам :)


"Рефера" получи много приятна снимка на ЛС, как Мартин не е на почивка в чужбина, а след това получи и инфо от какво IP пише Мартин, че и то не е чужбинско :mhihi Та не знам дали сте приятелчета или просто си го защитаваш, а и не ме интересува. Има си правила, аз си действам по тях, даже дадох повече време. :dummy


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: RoadRunner

Мнениеот Vizor » Вто 15 дек 2015 10:01


Рефера.. мисля, че си получи отговора в случая :) Изключително некомпетентно мнение на колегата, който е пипал там, където не разбира.


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: RoadRunner

Мнениеот Spas » Вто 15 дек 2015 10:56


Пълно е с хора, които пипат, където не разбират....но не там е насочен фокуса, а към продажба на нещо, последвал въпрос и лъжа. На всички, които отговаряме за форума ни стана ясно, че Мартин е лъгал, след като всичко е било наред с компа, защо е лъгал? Изводите всеки ще си направи сам за себе си, аз си направих моя.....


Потребителски аватар
steevy
Мнения: 16
Регистриран на: Съб 02 фев 2008 16:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: RoadRunner

Мнениеот steevy » Вто 15 дек 2015 11:04


Компютъра вече е жив и колата работи, но с малък проблем който също ще отстраня и по-късно ще дам детайли.
Кой лъгал, лъгал, а може и да не е знаел продавача какво му е състоянието. Глупаво е да се нахвърляте срещу мен безпредметно, въпреки че казах няколко пъти, че не си познава флаша тази кола. Поздрави на всички, а Teddy ще си има така желаните 2 ECU-та.
Respect!


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: RoadRunner

Мнениеот Spas » Вто 15 дек 2015 11:44


Сподели проблема, моля те, настоявам.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: RoadRunner

Мнениеот dobrin » Вто 15 дек 2015 15:13


Доста писания ... Доста от тях отвъд ръба на правилата. Ще се направя, че не съм ги видял, но моля да имате предвид следното:

Показвайте малко повече уважение към хората, които пишат и четат тук. Това, че не познавате някой, или не влизате по форуми например, не ви дава право на ехидно, пренебрежително или високомерно отношение. Всеки има своята роля тук - било със съвети, било с друг принос. И не забравяйте от къде сте тръгнали, защото преди да станете видни капацитети по незнам какво, сте били също толкова незапознати колкото всеки друг лаик - новобранец.

Затова, показвайте повече :respekt

Относно конкретния случай - всеки може да си направи сам изводи от темата. Дали някой ще бъде включен в група Измамници е изцяло в компетенциите на екипа на форума, към който се числи колегата Spas (освен че е и член на УС на клуба).


Потребителски аватар
steevy
Мнения: 16
Регистриран на: Съб 02 фев 2008 16:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: RoadRunner

Мнениеот steevy » Вто 15 дек 2015 19:50


Здравейте,
проблемът бяха няколко студени спойки за които продавачът може да не е знаел, ако не го е тествал. Лошото е, че едната беше на К линията и ни вопъл ни стон, а по нея върви и имобилайзера и диагностиката. Вече всичко е наред, компютъра е на колата и няма никакви грижи. От цялата работа си загубихме няколко часа труд и много излишни нерви. Поздрави на всички и благодарности на тези които ми се "нахвърлиха" за добре дошъл.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: RoadRunner

Мнениеот vucata » Вто 15 дек 2015 20:26


Steevу, не си разбрал мнението ми. Имах предвид това, да опитате по начина, който Ви обяснява RoadRunner, и ако не стане да му се изясни и на него ситуацията. Там с лъжите за почивките и така нататък, може лесно да каже, че е карал някой друг да пише от негово име. Та важен е крайния резултат.
Поздрави и весели празници


Потребителски аватар
hvp800
Мнения: 4627
Регистриран на: Вто 29 яну 2013 19:46
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ

Re: RoadRunner

Мнениеот hvp800 » Вто 15 дек 2015 20:29


steevy написа: Глупаво е да се нахвърляте срещу мен безпредметно, въпреки че казах няколко пъти, че не си познава флаша тази кола. !

Koлега първото ти обяснение беше просто :death може и да е грешка в изказа и т.н. както и да е . Едва ли някой целенасочено е скочил срещу теб, просто това е форум и всеки има право да се включи, още повече ако има известни познания.... или семки :c020
Колкото до темата , мога да споделя, че аз си направих свойте изводи!


Потребителски аватар
teddy
Мнения: 716
Регистриран на: Вто 10 апр 2007 8:29
Автомобил: golf 4
Двигател:
Местоположение: Плевен

Re: RoadRunner

Мнениеот teddy » Сря 16 дек 2015 18:58


Аз се радвам, че steevy не се отказа въпреки проблемите от самото начало - да подкара този комп! Не съм за тези 60лв, т.е не съм и претендирал да си ги искам и без друго мислех да изхвърля този компютър. За мен проблема е в това, че след 10-ките търсения след сделката продавача се укриваше като партизанин. Единствено исках да разбера по телефона, че наистина този компютър е работил до последно и каква е действителната причина да се продава! Вярно е, че всеки си носи сам последствията в он-лайн търговията, но тук става въпрос за честност, принципност и коректност, а не след като приберем парите да си плюем на петите!
Весели празници!!! :)



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта