МПС кражби в София

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
erolchy
Мнения: 10
Регистриран на: Сря 23 сеп 2015 7:53
Автомобил:
Двигател:

Re: МПС кражби в София

Мнениеот erolchy » Чет 18 фев 2016 19:32


dane58 написа:Тия в 7-мо са пълни смешници...
Голф 4-ка за 1 месец нищо не направиха,аз където съм от на майната си за 1 час си намерих колата...
Пълни бездарници (а колата беше без каско и провинциален номер).
Преди 5 години беше,но гледам явно същите бездарници са си останали там.(от 200 случая 2,като се има в предвид че са сигурно и над 500-600 тази статистика изобщо не е реална в района на 7-мо и Ст.град се краде най-много!)

Откраднаха ми колата преди 3дни от Ст. град и днес отново се свързах с полицая който ми взе показанията и разбрах, че още не са ходили да проверят един сервиз в който скоро бях дали има нещо общо с кражбата. Не са си мръднали задниците. Около мен има сума камери и по светофарите, а те нищо не проверяват. Не разбирам с толкова много камери и със съвременните технологии как не могат да намерят колата ми. Не знам дали е само в 7-мо така, но тези хора определено не си вършат работата и хич не им е до моята кола, а какво остава и за всички останали. Онзи от 7-мо ми вика най-много на части да я намерим, то с тяхното темпо може и претопена някъде за нов автомобил да я намерят...
Много силно съм възмутен от нашите органи на реда... :thumb_down :thumb_down :thumb_down





Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта