Въпрос към РС спецове
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума
А най-добре си преинсталирай пак Уиндоус-а. Дали е пиратски или не е все тая... Наистина в много случаи с USB драйверите има проблем. Последният ми случай на жестоки борби беше с един цветен Xerox, пробвах и с уиндоуските драйвери, теглих и истински уж...не и не, нито през лана, нито през USB. С формат се оправи... до следващото намазване на Уиндоус-а:)
- kossel
- Мнения: 1759
- Регистриран на: Нед 10 апр 2005 3:39
- Автомобил: Fiat Doblo Natural Power
- Двигател: 103 коня 1600 16V
- Местоположение: София
K22 написа:kossel написа:[quote="K22
Провери си настройките на мрежата име на компютъра, IP address
маска а също дали са в един домейн или workgroup ...
А бе момчета, не разбрахте ли че съм роден преди половин век и знам само български и руски?Познавам много малко хора на моята възраст, с моята компютърна грамотност.
Полезни са ми само съветите от типа на Мики и dj_tuhla за което им благодаря!!!
Мога да следвам инструкции като техните, другите съвети ми звучат на китайски
В четвъртък пътувам за Плевен, ще отседна при тъщата (до Пощата на центъра ... малко из една баиреста улица) Ще се радвам да се обадиш след обяд или вечерта , ще го борим проблема де !
Върни се в “ОФФ-Топик - други”
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта