Спряха и ТВ 7 по Булсатком,какво правим?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
fox_vt
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб 22 мар 2008 18:22
Автомобил: Seat Toledo
Двигател: AHU 97
Местоположение: Велико Търново

Re: Спряха и ТВ 7 по Булсатком,какво правим?

Мнениеот fox_vt » Пон 14 яну 2013 21:43


От бтв гледах понякога бтв екшън и понякога новините заради прогнозата за времето.А тв 7 ххааахаха тая я прескачам винаги то никога нищо няма по нея.




Потребителски аватар
offside
Мнения: 250
Регистриран на: Нед 29 апр 2007 20:42
Автомобил: Passat B5 1997
Двигател: 1.8 20v ADR
Местоположение: гр.София

Re: Спряха и ТВ 7 по Булсатком,какво правим?

Мнениеот offside » Пон 14 яну 2013 21:44


Vladko написа:Имам и DVB-C и DVB-S и DVB-T,но засега ме отрязаха всички.Сега ще проверя за NET 1.Ако имате други предложения казвайте.


Близу предлагат тая екстра само с картите и цифровата ТВ. Много им е тежък съпорта обаче, ако можеш да го преглътнеш това, както и възможността да седиш няколко дена без цифрова (интернет) при евентуален проблем, действай. Това бяха личните ми болки с тях преди да ги разкарам, други хора може никога да не са се сблъсквали с подобни проблеми ;) Избирай мъдро и успех! :012:
Поздрави!


Потребителски аватар
nurv
Мнения: 1664
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 10:13
Автомобил: Audi A6
Двигател: ALF
Местоположение: София, Младост 3

Re: Спряха и ТВ 7 по Булсатком,какво правим?

Мнениеот nurv » Пон 14 яну 2013 22:12


Vladko написа:Възможно е и аз да бъркам :oops: ,но в момента съм ползвател на Мтел телевизия и ми дадоха допълнителни устройства и допълнителни дистанционни,това е и основната причина поради която ще ги сменя и търся такива които да ми предложат пак такава услуга(телевизия) но да се включва директно в телевизора и да си ползвам неговият приемник.Някой ако знае да дава предложения.


Имаш ZTE устройство и неговото дистанционно по подразбиране предлага възможност за обучение на телевизор. С други думи си прочети книжката как да ползваш дистанционното на STB-то (дразнещото устройство) за ТВ и за STB заедно. Така махаш това на телевизора.

П.П. Погледни в горния десен край


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Спряха и ТВ 7 по Булсатком,какво правим?

Мнениеот dobrin » Пон 14 яну 2013 22:18


Не гледате ТВ7, това се прави. Ако искате да гледате спрените по Булсатком БТВ и ТВ7, подавате предизвестие до тях, че искате или да ги гледате, или считате договорът с тях за прекратен, тъй като сте го сключили при условие, че ще гледате всички описани програми, включително БТВ и ТВ7.
След това сключвате договор с оператор, който излъчва желаните от вас телевизионни програми.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта