Космодиск ?Имате ли познати с него,отзиви ?

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Audi_RS*
Мнения: 568
Регистриран на: Вто 08 ное 2005 17:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Audi_RS* » Пет 18 яну 2008 13:42


Това е че не са ставите ами гърба точно...




Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот parno » Пет 18 яну 2008 13:47


все тая :lol:
аз го пия:болки в ставите,главоболие,зъбобол
гаджето:главоболие,месечни болежки :lol:
бащата:болки в ставите,главоболие,и там по гърба го боли нещо ама като сцепи един хап и подивява.
не подценявай мултифункционалната БГ химия :lol: (май БГ беше по производство )
направи един опит нищо не губиш 1.50 струва блистер голямата разфасовка


Потребителски аватар
Kartala
Мнения: 660
Регистриран на: Съб 07 юли 2007 17:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Смолян

Мнениеот Kartala » Пет 18 яну 2008 14:15


колега аз имам, не помага :wink:


stil
Мнения: 534
Регистриран на: Вто 13 юли 2004 9:04
Автомобил: VW Polo 1991
Двигател: NZ
Местоположение: София

Мнениеот stil » Пет 18 яну 2008 14:34


Феноменална способност на човешкият дух чрез една висша степен на самоорганизация, да влияе върху тленното (тялото).
Нарича се плацебо ефект. Фармацевтичните компании се борят с него, използвайки го като контролен метод при изпитанията на нови лекарства. Други пък са намерили успешен начин да правят пари с него. :wink:
Разни хора, разни идеали...


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Пет 18 яну 2008 14:44


в края на ноември имах страхотни проблеми с кръста
ужасна чак парализираща болка, не знаех какво да правя лекарите викаха дископатия - трябват инжекции , и т.н.......
имах път към ст.загора, там се видях с моя колежка от университета, като ме видя как едва ходя , сядам и ставам предложи да ме заведе при човек , който на нея е помогнал с подобен проблем
заведе ме при косьо иванов- човека 35 години е бил спортен рехабилитатор, бащо му и дядо му са били т.нар чакръкчии....
човека още по телефо ме предупреди , че не експериментира, ако прецени , че не съм за него поне ще ми каже къде да отида
е видя ме - понатисна ме леко в кръста без болка без усилие, нещо изпука и ми каза да си ходя, от тоз ден нататък болката отшумя и изчезна, а се влачех като куче 3 седмици......
използвах момента и помолих да види и жена ми тя се оплкваше от болки в гърба м/у плешките и очевидно имаше разместен прешлен
човека пипна леко и и каза ,че е готова прешлена беша наместен, без болка , без сецане и дърпане....
е златни ръце има тоз човек.....
ако някой желае на л.с ще му дам контакт


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Пет 18 яну 2008 15:33


One написа:в края на ноември имах страхотни проблеми с кръста
ужасна чак парализираща болка, не знаех какво да правя лекарите викаха дископатия - трябват инжекции , и т.н.......
имах път към ст.загора, там се видях с моя колежка от университета, като ме видя как едва ходя , сядам и ставам предложи да ме заведе при човек , който на нея е помогнал с подобен проблем
заведе ме при косьо иванов- човека 35 години е бил спортен рехабилитатор, бащо му и дядо му са били т.нар чакръкчии....
човека още по телефо ме предупреди , че не експериментира, ако прецени , че не съм за него поне ще ми каже къде да отида
е видя ме - понатисна ме леко в кръста без болка без усилие, нещо изпука и ми каза да си ходя, от тоз ден нататък болката отшумя и изчезна, а се влачех като куче 3 седмици......
използвах момента и помолих да види и жена ми тя се оплкваше от болки в гърба м/у плешките и очевидно имаше разместен прешлен
човека пипна леко и и каза ,че е готова прешлена беша наместен, без болка , без сецане и дърпане....
е златни ръце има тоз човек.....
ако някой желае на л.с ще му дам контакт


мда ама и аз бях така болки в кръста
един рехабилитатор (голямо име големи пари)
уж да ме оправи то след 2 дни по-големи болки
затова само скенер и след това лечение...
оказа се голяма дискова херния
отначало за операция после пробвах с лекарства и инжекции и да чукам на дърво засега съм ок няма проблеми...


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Пет 18 яну 2008 15:55


DragoGT написа:
мда ама и аз бях така болки в кръста
един рехабилитатор (голямо име големи пари)

аз от такова голямо име тук в софия го докарах да не мога сам да си обуя чорапите.....тоз в ст.загора като ме видя само ме попита - кой така анадолската те е мъчил , че целия гръб ти е в синини.......
иначе тук ходих и на невролог и на ортопед-травматолог в частни клиники....нищо - само гледат прескъпи лекарства и инжекции да изпишат - и ми казаха, на ЯМР да ходя - на скенер не можело да се види.....
да е жив и здрав бай косьо да помага......


Потребителски аватар
Pavcho2
Мнения: 2008
Регистриран на: Нед 11 юни 2006 15:11
Автомобил: Golf Mk4 GTI
Двигател: 1798 Т AGU custom intake
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pavcho2 » Пет 18 яну 2008 17:57


Баща ми се опита да го носи но го дразнеше накрая отидох и го върнах и си взех парите.


Потребителски аватар
musura
Сър
Мнения: 7129
Регистриран на: Пон 28 мар 2005 21:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Голям Поровец
Контакти:

Мнениеот musura » Пет 18 яну 2008 19:55


Бях почти неподвижен.Пълзях до леглото.


Нося Космодиск всеки ден. Обикновено нося късият през деня, а дългият през нощта. Болката изчезна.

Болката вече е минало. Вече се движа свободно и не се оплаквам. Движа се толкова бързо, че дори болката не може да ме хване.


mhihi mhihi

автора на написаното всъщност не съм аз :wink:
http://www.kosmodisk-bg.com/testimonials.asp

Последна промяна от musura на Пет 18 яну 2008 23:44, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
MITKO_DVD
Мнения: 6375
Регистриран на: Пет 09 юни 2006 20:54
Автомобил: Passat B4
Двигател: 2E 1994
Местоположение: София/Монтана
Контакти:

Мнениеот MITKO_DVD » Пет 18 яну 2008 20:04


DragoGT написа:баба ми е доволна

А на жената баба й не,точните думи mhihi mhihi mhihi mhihi mhihi

"Нещо само ме жули из отзадзе и ми тръка у врътЪ..." :stumm :stumm mhihi mhihi mhihi mhihi mhihi mhihi mhihi


Потребителски аватар
mely
Мнения: 2728
Регистриран на: Пет 26 авг 2005 10:28
Автомобил: Citroen C crosser
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Мнениеот mely » Пет 18 яну 2008 21:30


One написа:в края на ноември имах страхотни проблеми с кръста
ужасна чак парализираща болка, не знаех какво да правя лекарите викаха дископатия - трябват инжекции , и т.н.......
имах път към ст.загора, там се видях с моя колежка от университета, като ме видя как едва ходя , сядам и ставам предложи да ме заведе при човек , който на нея е помогнал с подобен проблем
заведе ме при косьо иванов- човека 35 години е бил спортен рехабилитатор, бащо му и дядо му са били т.нар чакръкчии....
човека още по телефо ме предупреди , че не експериментира, ако прецени , че не съм за него поне ще ми каже къде да отида
е видя ме - понатисна ме леко в кръста без болка без усилие, нещо изпука и ми каза да си ходя, от тоз ден нататък болката отшумя и изчезна, а се влачех като куче 3 седмици......
използвах момента и помолих да види и жена ми тя се оплкваше от болки в гърба м/у плешките и очевидно имаше разместен прешлен
човека пипна леко и и каза ,че е готова прешлена беша наместен, без болка , без сецане и дърпане....
е златни ръце има тоз човек.....
ако някой желае на л.с ще му дам контакт


Не си единствения доволен и със сигурност няма да си последния да е жив и здрав Косьо


Потребителски аватар
chefito
Мнения: 9527
Регистриран на: Сря 02 фев 2005 12:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот chefito » Пет 18 яну 2008 21:40


много баби на селото на баба ми си накупиха този диск от космоса, но след много размисли стигнали до извода, че всичко е на психическа основа /което не е малко де/...


Потребителски аватар
pike
Мнения: 258
Регистриран на: Вто 12 дек 2006 9:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот pike » Пет 18 яну 2008 22:33


Майка ми-много доволна,друга моя позната-също!Незнам на каква основа е,ама има ефект.Аз лично имам предубеждения към такива работи.


Потребителски аватар
ACCELERATOR
Мнения: 2979
Регистриран на: Съб 23 окт 2004 19:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Враца
Контакти:

Мнениеот ACCELERATOR » Пет 18 яну 2008 23:40


Психологическия ефект е много голям. Човек като си внуши нещо, е способен да се излекува сам от много неща.
Например в наскоро гледах в предаването Braniac и в MythBusters - в едното правеха експеримент кой метод помага най-много против морска болест. След като пробваха най-различни неща (бабини деветини общо взето), накрая му казаха, че му дават истинско хапче против повръщане (а всъщност беше витамин Б12, който няма нищо общо с морската болест и повръщането) - подейства наистина смайващо, човека издържа два пъти повече, на въртенето, и накрая дори не му беше станало лошо.
Другият експеримент беше с човек, който искаше да откаже цигарите чрез акупунктура. На човека му беше казано, че акупунктурата ще му се прави от китайски специалист, с много опит. Всъщност "специалистът" беше обикновен работник от китайски ресторант, който не разбираше нищо от акупунктура. На всичко отгоре извършваше "сеансите" с пергел..
Въпреки това, човека от експеримента беше убеден, че терапията действа, и наистина спря цигарите.
Та мисълта ми е, че психологичният ефект при хората е много голям, но за съжаление много шарлатани разчитат на това, за да направят много пари. 140лв за някаква гума, чиято производствена цена е не-повече от 10-на лв - това е пълна простотия...


Потребителски аватар
Cee
Мнения: 1366
Регистриран на: Нед 09 юли 2006 10:49
Автомобил:
Двигател: AMX
Местоположение: София

Мнениеот Cee » Пет 18 яну 2008 23:46


Начи колега поне аз до колкото чета е споредзависи човека ... ама май помага .... :D :!: :D



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта